Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Dneska jsem se chtěl podívat trochu blíž na nový mapy ze slavnýho DLC Dragon Teeth. Můžu říct jedno - po pár minutách jsem měl pocit, že to se mno švihne o zem. Pominu-li to, že pořád dokola používají stejný budovy a prostředí, který jen trochu přeskinují, pak hratelnost samotná je snad ještě horší, než byla doteď. Příšerný, otravný, nepřehledný, stále špatná detekce zásahů, lagy na všech serverech co jsem vyzkoušel, stále nedostatčenej ticrate. Nepoužitelný. Takže věřit tomu, že v nějakym Hardline bude něco "realističtější" nebo dokonce "odladěnější" a "lepší" je projevem čistý naivity. Za mě - Battlefield 4 byla poslední věc, kterou jsem DICE zaplatil, z jejich produkce si už nikdy nic nekoupim. Ani si už nepořídím nic pod značkou Battlefield. Za tenhle podvod u mě panáčkové nadobro skončili... *10* *16*
    • Pro mě už BF3, čtyřku jsem vzdal a koukám, že jsem udělal dobře :-D
    • kennyB
      Podívat jako si zahrát???
  • WolfWood
    tak na tohle můžu jen reagovat : hahahahahahahahahahahahahahaha

    ps klucí vám tohle nikdo věřit nemůže *1* *1*
    • Krescz
      ale bude a to je na tom to trapne...12 leti dospeli kluci super vojaci a odbornici na vojenskou taktiku a vybaveni si nenechaji ujit sanci sdelit nam jake to bylo kdyz nam s*kali matky *1*
  • Jen at nic neslibuji, pak zas budou jen k smichu!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit