Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boze prosim, at se ta hra povede. uz od gamescom traileru je mi moc sympaticka svym nametem.
  • Já měl za to že to už dávno zrušili
  • Hmm jen jestli furt nemachrujou jen s deníčkama a na hru už jim nezbývá čas a peníze trotlové...
    • vis co rikal forest gump, pro trotla každý trotl,nevidim důvod jim nadavat ezli se ti něco nelibi tak udelej vlastní hru,nehlede na to ze bys ji stahl tak co by z tebe měli ti trotlove
  • O týhle hře čtu jenom, jak udělali nějakej pokrok... Jak udělali oko, jak udělali animaci, jak udělali zvuk.... Sakra je to jejich práce, jsou za to placení. Máme jim tleskat při každém mini úspěchu? Ano chápu, že je to skoro nezávislá hra, ale tenhle marketing mě spíše otravuje než láka... Furt by chtěli plácat po zádech...
    • wenceslaus
      Nezajímá? Nedívej se na to. Můžeš počkat na hru. Nejde o žádné plácácání po zádech, ale nahlédnutí do vývoje.
    • Pro mne je naopak zajímavé vidět "pod prsty" vývoje.
      Překvapilo mne (pokud to není PR žvást), že tohle má být poprvé, kdy plně využívají MoCap.
  • Krescz
    konečně hra, kde nebudu muset celou dobu čumět na záda(ek) chlapovi *15*
    • wenceslaus
      Z toho si neutahuj soudruhu! To je skutečný problém, kterým by se lidstvo mělo co nejdříve zabývat! https://www.youtube.com/watch?v=ujTufg1GvR4
      • TheGGG
        no ty fole... fakt feminky trápí právě toto, místo já nevím, prodeje žen do otroctví, což je běžná praxe i v mnoha "civilizovaných" zemích v asii a africe....
  • iSpirit
    Safra ať už je tu Nier:Automata a tohle. Z Hack and Slash se stal nedostatkový žánr.
  • lol, tohle už má Vávra dávno vyrešený

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit