Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikdy neposuzujte hru podle prvniho dojmu, tahle hra je vsechno, jenom ne to, na co vypada

    neni to nejllepsi hra, co jsem hral, ale do top5 se uz vejde *8*

    PS. kdo rika, ze neslzel, tak keca *15*
    • Mart9
      Já neslzel, ale 2x se dostavila husí kůže. U her něco nevídaného.
    • Jack1947
      Maximálně se rozbrečel nad tím jak moc k ničemu, ty ostatní volby byli... kdyby to bylo fakt procítěné taky by se všechny volby s vámi vezli až do konce a vy byste hočce litovali svých rozhodnutí ale ono né.
    • Tilwaen
      Já teda neslzela ani přesto, že jsem na konci zvolila přesně opačně, než většina zdejších diskutujících podle jejich reakcí. Ale zrovna u této hry chápu, pokud to má někdo jinak.
    • Tak pokud jsi začal hrát loni, tak se do top 5 možná vleze, to je pravda...
      • MidnighT91
        Osobně jsem dohrál stovky her od dob sega genesis a taky to s přehledem řadím mezi 10 nejlepších her.
        • kdybys nekecal
      • kdyz ja hral hry, tak tys jeste nebyl na svete, tak prosim soupej nohama, kdyz se tu bavi dospeli
        • Ještě tipnu, že v té tvé topce je Zaklínač 3, že?
          • samozrejme, ze tam je, brečánku *5*

            btw - The Witcher 3 is now the Most Awarded game of all time. (Currently at 251 awards, TLOU ended at 249) http://i.imgur.com/mH9kEdY.png
            • já se zase směji ovečkám v řadě, kteří vykřikují Zaklínač. Směšné. Na moji kritiku, co jsem tu psal nikdo nebyl schopen racionálně odpovědět, dostalo se mi jen doporučení ať si koupím Xbox gamepad...
            • MidnighT91
              Btw: HYPE HYPE HYPE nic jiného neumíte. Co má jako hype ***** společnýho s tím že jsou ty hry prostě dobré a do první stovky se vlezou...
            • Tak to jsou pak všichni hňupi. Věkem se první začal, jak se tak dívám, ohánět ikonka PCMR....
            • Za hnupa je v techto hadkach paradoxne vzdy ten co se ohani vekem a vyzralosti.
              Co to asi vypovida o dospelem chlapovi kdyz se hada na hernim foru s detma ?
            • pochytil jsem to, že dvě děcka se mi snaží namluvit, že vyhypované produkty roku 2015 patří mezi nejlepší hry historie. Jejich argumenty jsou nadávky, sprostá mluva, nějaké pofidérní ocenění. Člověk, který o tom pochybuje byl nazván trollem a ještě si mi dostalo toho, že asi budu hráč lol a CoD. Dle mého jste smutná vizitka současných hráčů...
            • MidnighT91
              Vážně. To je jediné co jsi z toho pochytil? Inu potom už ti není pomoci...
            • To mají být nějaké stěry ze školky nebo co? S tím CoD? To jako vážně. Nepsal jsi že hraješ, že od dob Sega Genesis? Já bych vás oba tipl na základu.
            • samozrejme, ze The Last of Us tam je taky, protoze je to proste kvalita

              ale neboj, taky jsem mel obdobi, ze jsem musel hejtovat vse, co meli ostatni radi, zvysoval jsem si tim ego, ale tak v sedmnacti me to preslo, tak chvili pockej a taky do toho dorostes
            • MidnighT91
              Jsou ti, které baví kvalitní příběhové hry a pak jsou ti které baví LoL a CoD = 5 - 15 let...
            • A? Takže nejlepší hry jsou ty nejvíce oceňované? Takže Skyrim, Last of Us, Wicher 3, Dragon Age...

              Že ty jsi začal hrát loni...
          • MidnighT91
            Aha a tvoje mentalita určitě říká že zaklínač 3 by tam bejt neměl co. Hádej co, nejspíš tam je, protože je to kurevsky skvělá hra a ještě dlouho bude. Už by jste se s tím konečně mohly vy trollové smířit...
            • trolling? To předvádite vy, ne? Vy mě tu opravdu tvrdíte, že nejlepší hry historie je Zaklínač 3 a Life is Strange. Já myslel, že srandujete.
            • MidnighT91
              Hodně trapnej pokus o vtip, ještě se máš co učit. Běž zaplatit GGG ať ti dá lekce trollingu...
            • co by tam jako měl dělat? Možná tak holku pro všechno *3*
  • Sociální média se ukázala jako zajímavě efektivní "reklamní médium" - k Life is Strange jsem se dostal jen proto, že si několik mých přátel na FB tu hru neskutečně pochvalovalo...
    • Tilwaen
      Měla jsem to stejně. Kdybych o to na sociálních sítích nezavadila, tak bych si to nechala ujít, což by ve výsledku byla škoda.
  • MidnighT91
    https://www.youtube.com/watch?v=yZ56iz4EIhk Pro ty, kteří se na konci rozhodli jako já, ale závěr jim nepřišel dostatečnej. *13* Škoda že už je po všem...

    Jednoznačně jeden z nejlepších videoherních zážitků v mém životě...
    • kdyz jsem to videl, tak me to konecne trochu pomohlo z PLISD *1*

      kdyz jsem to dohral, samozrejme jsem si vybral tenhle konec, ale ja blbec byl zvedavej, jak vypada "ten druhej" konec... rekneme, ze tu noc jsem uz nespal *13*
      • Kozy
        Ja zjistil, ze jsem asi jedinej v mym okoli kdo zvolil tu druhou moznost, stalo to za to ale tech poslednich par minut... no, chvili jsem nebyl schopnej niceho kloudnyho, i ta slzicka ukapla. Taky to bude v top 10.
        • Mart9
          Já jsem tu druhou možnost zvolil. Už někdy ve čtvrté epizodě jsem si říkal, že se to pořád opakuje (to čím jsem tím pádem hru zakončil), takže jsem prostě cítil, že se to tak mělo stát.
      • MidnighT91
        Jo měl jsem to stejné. Tenhle, pro mě "správnej" konec mi před spaním vykouzlil nostalgickej úsměv ale zvědavost mi nedala a v zápětí mě ten druhej totálně zrušil... Každopádně tenhle amatérskej dodatek, byl i po té době od dohrání (viděl jsem to dneska ráno) přesně to co jsem potřeboval. Takhle to mělo vypadat...
  • sipecka
    hra pro pořádný chlapy *4*
    • jo no, tahle hra se totiz vyziva v nakopavani do kouli...a kdyz uz lezis, tak te jeste prejede parnim valcem
  • Kozy
    Jedna z těch her, kde si přejete smazat vzpomínky a zahrát si jí znova "poprvý"
    • Já měl naprosto stejný přání ... ten konec jsem dost prožíval a podruhý už to nikdy nebude takový *4*

      Edit: Jen dodám, že jsem to hrál až teď po vánocích a hezky všechny epizody na jeden zátah.
      • Kozy
        Jj, ja si to taky dal az najednou, to cekani bych nevydrzel :)
        • Mart9
          Přesně tak. My chytří jsme si počkali.
    • Jedna z tech her ktere me po prvni epizode naprosto prestali zajimat.
      A pak sem musel celej rok poslouchat jak jsou z toho vsichni vycakani *7*
  • Radkaa
    Skvělá hra. *4*
  • PS: Ta hra z vás udělá lezbu :D
  • Nejlepší adventura posledních XY let ! Jdete do ní, taky jsem se nejdřív cukal a říkal si co to je..., ale teď vim, že kdybych se tomu vyhnul tak bych se připravil a neskutečně atmosférickou záležitost jenž nejednomu drsnému kamenolomci vykouzlí slzu na krajíčku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit