Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Hipstři by se na to šli spíš podívat po tom, co to Hangar 13 oznámil, ti co to sleduí dlouho moc hipstry nejsou *3*
  • Od kdy je koukání se na klasická filmová díla hipsteřina? Aby šli proti proudu, tak by se na to spíš dívat neměli.
  • Bla bla blaaaa PR kecy... odladeno pro kontrollery konec pribehu...
  • TheGGG
    jistě, vás mladých hipsterů je dneska na ulici spousta... hlavně jít proti proudu...
  • Film jsem videl mozna i 3x a videl jsem bohuzel mnohem vic filmu s honickama velkych americkych bouraku, takze jedno vim naprosto jiste. Predvadeny jizdni model vubec neodpovida velikosti a vaze tech vozu. Chova se jim to spise jako maly, odlehceny predohrab.
  • Asharak
    Kvalitní PR *5* Tak šup ať už je demo.
  • Jack1947
    Případ to bude ale jen nevím jestli zrovna bullitův *3*
  • Lukyz
    Spíš takhle *1*
  • Ne to musíš říct takhle .. Mááááám z toho špatnej pocit :D :D :D :D
  • solomon.short
    rozhodne nejsi sam *3*
  • No mě to jednoduše přijde jako starý dobrý Driver, moc bych to neokecával.
  • Kdyby to mělo jiné jméno, tak by to bylo nejlepší...I mafia 2 byla nějak smysluplná oproti mafii 3, zhovadilost edice.
  • přirovnat se k nejlepší automobilové honičce všech dob, jak skromné *1*
  • jamar28
    Tady ta jízda vypadá normálně, ale pořád si vzpomínám na ten první (či jeden z prvních) trailer, kde byla honička. A bohužel plná přemetů a výbuchů aut. Tenhle holywoodský styl nemám rád.
  • DieslNikolas
    Mám z toho ... divnej pocit...

    Jsem skutečně zvědav, co z toho vyleze. Hrát to budu stejně a nic od toho radši nečekám a třeba to bude dobrý. Hlavně, aby to příběhově nestálo za starou bačkoru...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit