Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • docela kec
    https://www.youtube.com/watch?v=31JgMAHVeg0
    To co predvadeli na predvadecce, fakt nehrozi. Jejich auta jsou jak vodni postel na lyzich. Kdezto ten mustang drzi jak pribitej a z kazdeho pohybu jde citit vaha...
    • Co ti budu povídat, film je film, sám jsem majitelem mustangu 68, ne sice fastbacku, ale to auto je prakticky identický a jak ve filmu to rozhodne nedrzi, když na to slapnes tak se cejtis jak když plujes a ses rad, ze zijes :))
  • No mě to jednoduše přijde jako starý dobrý Driver, moc bych to neokecával.
  • Asharak
    Kvalitní PR *5* Tak šup ať už je demo.
  • Bobe, jses expert... ctrvrthodinova honicka Mustang-vs-Charger po Friscu nebude v 10. minute filmu... LOL
  • Možná si to i stahnu abych tu pak mohl nadavat jake je to sr*cka.
  • Bullituv pripad jsem videl jednou v televizi a asi po 15 minutach kdyz se nic nedelo jsem to vypnul. Tehdy se tocili hrozne nudne filmy.
    • Kdyby se ještě dnes dělali tak dobrý filmy jako tenkrát, tak by nebyli takový zdegenerovaný p*či jako ty. A teď si běž pustit nějakou předigitalizovanou sr*čku od Michaela Baye, ty k*ndo.
    • Presne, spousta dnesni generace ani nevi kdo to mcqeen je, ja si to taky musel vygooglit.
      • prý hulvát, který se choval ošklivě k ženám i hereckým kolegům a byl až příliš často pod parou, ale zároveň skvělý herec
  • Acch! Rozne vahy aut, rozne tereny... este sa zabudli pochvalit za to ze aj otexturuju auta, dokonca aj kolesa sa budu tocit! *11* Nevidia ako nerealne sa v ich hre spravaju auta? Hranate zabacanie, prehnane zrychlenie... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit