Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já myslel, že popis hry a taktiky by mohl být v balení automaticky, ale né, v dnešní době je to bonusová část nějaké Edition. No tak to mě pos*r.. Nicméně na hru se těším, jsem na to zvědavej, R6 mě vždy velmi bavilo. Až na LV 1 a 2, to trochu technicky nezvládli..
  • Titulek je správný, týmová střílečka to bude. Bohužel. Dřív byla série TCRB6 synonem pro taktickou akci. Tohle bude hlavně o děravých zdech, skrz který budou lítat tuny munice.
    • PreidaQ
      Série Rainbow Six není synonymem pro taktickou akci snad už deset let. Chodíš trochu s křížkem po funuse. (A to říkám jako člověk, pro kterého je první R6 absolutní nostalgie)
  • PreidaQ
    Ok, třebas jsem divnej, ale mě se to líbí, i když si to kupovat nehodlám.
  • Jack1947
    Za pár let si ještě povíme, co znamenalo že hry se vykašlali na singleplayer kampaně a jelo se čistě Mp... šak uvidíte a na to blbé a nenáviděné COD se rádo zavzpomíná. Mp ano ale asi ne takhle...
    • MP-only hry bez kampaně byly dlouho úplně normální. Unreal Tournament, CS nebo staré BF měly maximálně hru s boty. Až později začali do všeho cpát na rychlo splácaný singl.
    • Absolutne nechapu co tim chces rict, ale asi nic, jako vzdycky.
  • ten pocit, když v MP vyrazíte do akce v plynové masce, abyste zjistili že ani jeden spoluhráč u sebe nemá tear gas a všichni si vzali flashe *1*
  • z te hry citim prus3r ala další klon CoDka místo taktické simulace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit