Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GTA meets Deus Ex. Excellent. *4*
  • Hairy_Ass
    Patrně nejlíp vypadající hra dneška. Co se dělo na obrazovce, na to jsem čuměl s otevřenou hubou. *1* *14*
  • prudislav
    prej potvrdili nějakýmu francoutskýmu serveru že to běželo na PC s Xboxovým ovladačem
    viz: https://twitter.com/miladesn/status/209795736479604737
    • prudislav
      a původní francouzskej tweet od redaktora z toho fr. serveru https://twitter.com/PoufyGB/status/209795231481204736
    • To se zdá jako nejpravděpodobnější, PS3 ani Xko to nemužou utáhnout, bylo to moc
      • http://www.ign.com/articles/2012/06/04/e3-2012-ubisoft-reveals-ctos
        "Creative director Jonathan Morin from Montreal hosted a short playthrough of the game, played on a PlayStation 3."

        Aby ses ještě nedivil.
        • GlaDOS
          Spíš se přikláním k tomu pc s napíchnutým gamepadem. Pokud je hra pořád rozpracovaná, tak je pro ně nejlepší ji prezentovat na stejné platformě, na které ji dělají.
          • Pokud nemaji k dispozici prototypy novych konzoli *3*
            • GlaDOS
              No jo, jenže to je stejně fuk. Pokud tu konzoli nemají vedle sebe vystavenou, tak ten ovladač může klidně vést kamkoliv. Fakt těžké říct. To se dozvíme už za 33 minut. Teda já až ráno, protože jdu spát.
        • Tomu se mi nechce moc verit.
          To jsou vsichni ostatni vyvojari takovy diletanti ,ze nedokazou z PS3 vymacknout neco takoveho?
          Prece jen,ten skok po vizualni strance je pomerne dost velky ve srovnani i s tema nejhezcima hrama na trhu(vydanyma,nebo oznamenyma).
          A navic IGN *1*
          • myslim, ze mackaj co se da.....nebo je to fakt paradni engine hry, ktery dokaze tak perfektni vizualni zpracovani prekousat PS3. Ale myslim, ze na tohle uz jsou konzole soucasne generace ponekud slabe
        • prudislav
          IGN *1*
          • Máš recht, bude to Steambox exclusive.
            • Aby sme se jeste nedivili *1*
        • Tak to si stříknu do trenek, má to super nasvícení, detailní modely, trochu to připomínalo tu ukazku z E3 2006 na Getaway... a kvalitou je to skoro jak UT4 engin to demo samaritan
  • Hanzales
    Mně to vzalo všechny slova. A to doslova. V mžiku se tahle věc stala mou nejočekávanější!
  • Tak tohle vypadá až moc geniálně , aby to byla pravda :D To město, atmosféra a všechno fakt bomba..
  • Ty kráso ty animace ta grafika.Navíc cyberpunk ala Deus ex...prostě bomba *8* *14*
  • Ellendway
    Vypadá to pěkně. Doufám, že bude ve hře stejně otevřené město jako v GTA.
  • Erien
    Zaujalo mě celkově několik her, ale žádná ve mě nevzbudila takové pocity, jako právě Watch Dogs. Zatím jediná hra, kdy jsem si na konci říkal proč to končí, chci vidět víc. Jestli bude celá hra stejně dobrá jako ta ukázka, máme se na co těšit. Potvrzeno to bylo pro všechny platformy, což mě těší ještě víc.
  • Kur*a uz by ste sa mohli vys*at na ten Vas jebnu*y player.
    Mam 50mbit net a ide to pomalsie ako 128kb/s...
  • Ghostery found the following:
    Facebook Connect
    Facebook Social Plugins
    Gemius
    Google +1
    Google Analytics
    LinkedIn Widgets
    Twitter Badge
    Twitter Button
    • walltar
      I ty hackere ... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit