Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem chvilku closed betu. Nejdříve mě to fakt chytlo a bavilo mě to, ale asi na 12 levlu jsem chytl takový ten burnout syndrom(prostě zábava najednou pryč a notorická nuda místo toho), což je ještě k tomu na f2p hru hodně málo, na 12 level v Diablovce. K tomu připočítám ty f2p pay2win elementy a prostě, no nestojí to za to. Ale zkusit to jako můžete.
    • Ale bylo to v closed betě, takže jak tu někteří píší, třeba už p2w vymizelo.
  • Je to stereo, hrál jsem to před rokem a když jsem to nedávno zapnul, sice to změnili, ale za chvíli to člověka fakt přestane bavit, furt dokola to samé....
    • proste Diablovka jsou lidi co to maji radi...
  • sugyn
    Uz zase spousti betu? Vzdyt jsem nejakou betu hral nedavno, a potom zase jednu.
  • Jack1947
    Muze to bejt urcite zajimavy, (pro nekoho navrat DK) jenze mikrotransakce co jsem zde cetl jsou hrozne a tak nezajem.
  • Lawliet
    P2W? Nebo pay to even play in human way?
  • Gojira
    Radši si zahraju Ghost Recon Online. Tam ten F2P model aspoň funguje
    • Co ma Ghost Recon spolecneho s touto hrou nebo zanrem? Vubec nic.
      • Gojira
        Ubisoft
        • Porad mi unika pointa. To muzes rovnou napsat ze si radeji zahrajes Fallout 2,protoze ten nema zadny stupidni F2P system.
          • Gojira
            Jde o to, že Ubi dokáže u jedné hry zavect pořádný F2P model a u druhé hry ne
    • TireFuri
      Nekritizuj jestli jsi to naposled hrál před 10 měsíci... Já jsem to asi před týdnem zapnul a restartovali všechno... Hned ze začátku si můžeš vybrat všechny postavy, odstranili ten stupidní systém že se něco stavělo 10 hodin takže teď to po tobě chce jenom zdroje a postavíš to hned plus změnili systém dávání obrany do hradu takže toho změnili dost možná to furt působí docela stereotypně ale free to play je to určitě...
  • Až to vyjde, tak se uvidí, jak moc velké jsou to boosty, když platíte...
  • Ztráta času, pokud nehodláte platit.
    • Větší blbost jsem vživotě nečetl. Nejdřív by sis to měl pořádně zahrát než tady budeš něco roztrubovat. Já to hraju už prakticky od začátku a žádnej problém.
    • XorxoxTalarius
      To mi neprijde, ja si vsechno poctive vygrindoval a pohoda, problem byl spis v tom ze to po case zacla byt pekna nuda, jelikoz i na vysich levelech vas hrad bylo proste par mistnosti a to same platilo o nepriteli
    • Tiež som počul, že free-2-play model nič moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit