Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od roku 2007 vydávají každoročně nový díl, ale když v roce 2015 zjistili, že značka opadává, tak v roce 2016 začnou vydávat remastery. Navíc ještě těch nudnějších dílů...
  • Snad se nakonec dočká i PC. Klidně oželím textury, efekty, češtinu, ale hlavně ať upraví DrawDistance. V každém díle je DD zoufale nízko a nejde změnit, přitom ta série vizuálně tolik nestárne a já osobně si cca každé dva roky zahraju všechny díly komplet za sebou a nic mě tolik nebolí jako to strašné doskakování modelů a textur. To by je zabilo dát tu možnost alespoň do konfiguračního souboru? Držme palce a modleme se za PC port :P
    • Lukyz
      Já si myslím, že v tomhle případě půjde o port původní PC verze, takže bych se moc nedivil, kdyby tímhle neduhem trpěla i "nová" verze pro PS4 / XO.
  • To čemu se na konzolích říká "remaster" a účtujou si za to 30e nebo kolik známe na PC taky, akorát tomu říkáme "otevřít .ini soubor a přepsat rozlišení" případně "stáhnout z moddb HD texture pack" *1*
  • Koupil bych jen pokud budou s CZ titulky. Jinak mohu oprasit ty sve na PC
  • Radkaa
    Asi 2 hodiny jsem kdysi hrála ten druhý díl a vůbec nechápu jak si tohle mohlo najít tolik fanoušků. *7* Nudná hopsačka, která se ovládá držením jednoho tlačítka na skákání a druhého na bojování, kde 5 minut postava někam běží, pak je filmová scéna kde si něco vezme a 5 minut běží zase zpátky. *13*
    • jamar28
      Narozdíl od ostatních já bych tvůj názor tolik neshazoval, protože druhý díl opravdu má pomalejší rozjezd. Zkus to znovu a vydrž to aspoň do vyhnání z Florencie, pak se to o mnoho zlepší. Ale hopsačka to samozřejmě je až do konce. *1*
    • Husičko :)
    • Klasickej slabomyslnej vyblitek, co dodat.
    • Názor trolla co si hraje na dívku tu jistě každého hrozně moc zajímá *1*
    • tak Sims jsou pochopitelně o kus dál. Ale možná kdybys u her trochu přemýšlela, tak by sis tam to své třeba našla. A teď poprosím jeden sendvič.
  • jamar28
    Leonardova truhla. *1* *1* Dobrý. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit