Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivo_Woody
    Jo, těším se... snad to Ubisoft opět nepo****
  • Jack1947
    Znásilnuje?? *12*
  • Darkness
    Zajímalo by mě, kolik tisíc éček bude třeba tentokrát na 100% dohrání hry :)
    • Kinet1c
      ty si priplatis este viac
  • dúfal som a tešil sa, že to niekedy vyjde a keď to konečne má vyjsť, vyzerá to ako zosobnené sklamanie
  • Na hru čekám už 10+ let, už po odehrání dema jsem byl unesen (ale pořád doma). Zajímavě zpracovaný svět a výborná atmosféra u stolu, dokreslená super muzikou. Navzdory pár samoúčelným nadávkám musím říct, že po shlédnutí traileru do mne tak udeřila nostalgie, jak už dlouho ne. Jestli to má být "dospělejší verze" BGaE světa, budiž, ale tím pádem bych to preferoval se vším všudy (¨'ňáký to nahý ňadro esi mě bereš'), ale jinak je první dojem značně pozitivní. Ancelovo hry - až na Raving Rabbids - vždycky byly srdcovky, tudíž věřím, že se bude snažit, kluk jeden francouzská. Těším se, ale zároveň jsem připraven na nejhorší. *12*
    • Zajímaly by mne důvody mínusek, čistě kvůli diskuzi. Co čtu komentáře, hodně lidem převážně vadí samoúčelné rádoby "cool" nadávky, z čehož usuzují, že hra bude zklamání. S tím dokážu souhlasit. Ale co zbytek traileru? Vizuálně i atmosféricky se to svému předchůdci podobá náramně. Dalším pak vadí vzhled a pohlaví (pravděpodobně) hlavních postav - podobně jako v nadcházejícím Uncharted datadisku. Nyní si dovolím tipnout, že ti samí lidé si stěžují na přecitlivělost ze strany SJW a jim podobným. Souhlasím s vašimi postoji, vynucování rasové či pohlavní rovnoprávnosti, politická korektnost a podobné rakoviny jsou zlo, ale nejste náhodou v odpověď tomuto hroznému trendu dnešní doby stejně přecitlivělí, jako oni?
      • Jack1947
        Proto bych zde zavedl karma breakdown když už je tu to hodnocení které jinak nic nevypoví a už vůbec ne o příspěvkách.
        • jaké hodnocení probůh? CO NECHÁPEŠ NA "SOUHLASÍM, NEBO NESOUHLASÍM. Vyjadřuje se tím jen názor čitatele komentáře na tvůj názor. Buď se s ním stotožňuje a řekne ano vole máš pravdu, a nebo ne. Žádný hmmmm...styl za 4 body, pravopis za 0, hmmm..ksicht za 3, hmm tak mu dam mínus. tOHLE NENÍ VOLE ČESKO MÁŠ TALENT XD
          • Ako som napísal v tom príspevku. Sú príspevky, ktoré nevyjadrujú nič s čím sa dá súhlasiť, alebo nesúhlasiť. Proste vyjadrujú osobný postoj autora. S čím tam súhlasíš, či nesúhlasíš?
            Keď niekto napíše, že sa mu hra nepáči ale neudá dôvod, tak čo? Nesúhlasím, mala by sa ti páčiť? Súhlasím, dobre že sa ti nepáči? Diskusia (aspoň ja ju tak chápem) je vyjadrovanie názorov, argumentovanie a protiargumentovanie.
            Hra má zlú atmosféru, grafiku, UI - hej, tu sa dá súhlasiť, nesúhlasiť. Alebo také tie osvietené príspevky typu "všetci čo to hrajú sú */*x pretože tá hra je úplne na nič". Iste, tam sa tiež vyjadriť názor na príspevok. Alebo aj an pochvalné. "Tá hra má toľko úloh, super". - "Nie, to množstvo úloh sú len repetitívne generické úlohy, ktoré umelo predlžujú hru".
            Ako môj príspevok na ktorý si reagoval. Mínusky u neho znamenajú "nie nesúhlasím s tebou, mínusky dávame objektívne a nie len tak"? Alebo len potvrdzujú môj výrok ?
            Nesúhlasiť s argumentmi vyžaduje protiargumenty. Inak sa vytráca celý význam diskusie.

            Ako mne je to teda viac menej jedno. Za dvadsať rokov návodárstava som sa stretol s hromadou, slušne povedané osobitých príspevkov, podivných hodnotení a argumentov. Takže som to tu písal len tak na okraj
      • Mínusky nemajú nič s hrou, alebo trailerom. Začo sa tu dávajú mínusky nikto netuší. Tu napíšeš čisto nezávislý príspevok , len jednu vetu "mne sa tá hra páči a teším sa na pokračovanie" a dostaneš mínusku. Hoci to vyjadruje tvoj názor, nikomu ho nevnucuješ, nikoho neurážaš, je to apolitické, ale proste je to mínus. Napriek tomu, že takýto príspevok je čisto subjektívny a nie je možné s ním súhlasiť, ani nesúhlasiť.
        • NO já nevím proč se vůbec ptá. Palec nahoru souhlasím s názorem, palec dolů nesouhlasím. Nebo to mám jako hodnoti pravopis stylistickou hodnotu, originální náplň, vtip, pointu? LOL
      • se neptej.. skileři tu trefujou myší všechno co má jínou barvu *5*
  • První díl nebyla úplně špatná, hra, spíš pro děti, ale docela pěkná. Bohužel, časem z ní feministky a jejich přisluhovači udělali největší herní ikonu všech dob. Takže jsem nakonec celkem rád, že dvojka zapadne ještě dřív, než jí vydají.
    • Proto bych se ani nedivili kdyby kdyby ve druhým díle nebyl žádnej bílej chlap, pouze teda pokud nepude o antagonisty .
  • Myslim, ze teseni se i zklamani jsou dost predcasne. Z predchozi verze byl i gameplay, a kde je ji konec. Nejvic pravdepodobne je, ze proste nic nebude.
  • původní hru jsem nějak zvlášť neprožíval, takže mi takové pokračování zas tak nevadí. klip vypadá opravdu parádně a navnadil i svět. vadí mi zbytečná vulgarita. ale kdyby to dotáhli i v nahotinkách, tak by to byla paráda :D
  • internet jásá.. češi pindají.. klasika.. já se těším moc..
    • Přesně tak, proč tady je na všechno nové takový hate?
  • Takto zničiť pokračovanie jednej z najlepších hier. Otvorený svet, ale nebol prehnane veľký, ale dosť na to, aby sa človek trochu vyšantil. Dobrý humor, vedľajšie aktivity, áno, trochu detská grafika, ale malo to tým pádom svoju atmosféru. Boj aj plíženie a ničoho nebolo toľko, aby to začalo človeka otravovať.
    Nepoučili sa na príklade Mass Effect? Alebo No Man Sky? Otvorený vesmír nikdy nie je zaujímavý ani zábavný, lebo tam nie je čo robiť. Len sa presúvať na konkrétne lokácie. Otvorený svet TES, Fallout, Witcher, či Gothic je vždy lepší, než vesmír, kde nemáte tak veľké priestory na hranie, ale vždy len nejaké časti. To bolo rečí v Mass Effect, že môžete skúmať celé planéty. Pristanete a malý priestor, kde je základňa a pár skál so surovinami.
    A kooperatívne hranie je pre multiplayer hry. Do iných hier môže byť doplnok. Ale nikdy neposkytne taký zážitok ako single player. Kooperácia je na spoluprácu a akciu, single je na príbeh a rozhodnutia.
    Ak to má byť prequel, tak Beyond Good And Evil 0, nie 2. Jade bola tiež ikona a teraz ju nahradili hrdinkou v rámci politickej orientácie západu. Nehovorím, že to musí byť zlá hra. Ale neverím, že to bude dobré Beyond Good and Evil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit