Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Electronic Copycats
  • Šel sem do toho s tím, že tam nic takovýho není a tak to chci, to si snad hráči musí domlouvat podmínky smluvně nebo co?? něco koupím a poté když budu chtít hrát tak plať. jestli to příjde battle de do koše, je to jen střílení na těch stejných mapách, na to se mi nic navíc platit nechce...
  • V momente, kdy bychom za samotne hrani BF3 museli platit, tak s tim spousta lidi sekne.
    Pokud by se jednalo jen o nejake peechoviny navic (turnaje, podrobnejsi statistiky,moznost delat videa atd) tak je mi to fuk a budu to ignorovat.
    Porad si nejsem ani jisty, jestli vubec budu kupovat nejake DLC do Battla 3...
    • Byl bych mezi těmi, kteří by s tím sekli... nebudu platit bůh ví kolik za hru, kterou si zahraju jednou do měsíce na odreagování. Nemluvě o tom, že kdyby to bez placení nešlo hrát, byl by to od nich pěkný podraz.
      • a navic proc platit za hru 1500 pri jeji koupi pak jeste kazdy mesic nejakou castku. Snad tim ze si ji uz jednou koupim znamena ze si ji muzu hrat a ne pak jeste si priplacet...nevidim to na dlouho a herni i filmovy prumysl jdou do kolen, kvuli vsem tem (mikro)platbam
        • Njn vy byste všechno chtěli zadara. Vždyť tu hru budeš moc hrát (singleplayer). Oni se taky musí pořád starat o problémy té hry a také o cheatery a to taky něco stojí, přece to nebudou platit ze svého ne? A problémy s tím, si koupit nové DLC?? To už je od Vás největší hnus!! Ono není moc lehké vyrábět nové zbraně a modely vozidel v 3Ds Maxu, zkuste si to!!! A ještě. by to dělali zadara :DDD Je mi z Vás zle *11*
          • Njn, mne je zle z tebe..penez za tu zabugovanou sracku ode mne dostali dost, dva mesice jsem nemohl hrat vubec, dalsi dva jsem hral s ruznymi omezenimi. Ze nemaji fix, ktery by banovani cheateru automatizoval je ciste jejich problem. Je to problem hry, cili jejich, cili ne muj a ja jim ho platit nehodlam. Dostali penize predem, tak at si je koukaj zaslouzit. Jejich podpora je tragicka. Dalsi DLC si rozhodne kupovat nebudu.
          • Ať si to klidně nechají měsíčně platit, ale oznámí to dopředu, né že to vytáhnou půl roku po vydání.
          • plus problemy hry jsou problemy jejich, ty me nezajimaji jako zakaznika...
          • dobre, at ale nechaji jen jednu cenu, bud koupit hru za 1500 (to je dostatecna castka pro to aby se o to mohli starat, nehlede na to, ze battlelog je uplne zalostny a obcas je stesti se do hry jen pripojit, tak za co jsem platil, urcite ne za 5ti hodninovy singl ) a nebo at daji hru zadarmo a pak jim rad budu mesicne neco platit...ale platit dvakrat za jeden vyrobek nebudu...
  • tak ne John Romero, ale EA´s about to make you their b1tch :D
    • Romero byl pasák-vizionář, ale v jeho době ještě nebyly ovečky...
  • Moment, netvrdili někdy že batlelog bude vždy zadarmo, že jo, že jo?
  • To je teda gól. Zpoplatnit službu, která je tam úplně zbytečná a každýmu jenom vadí. Jenom se modlím aby to tak dopadlo, čím dřív se toho zabugovanýho krámu zbavíme tím líp.
  • Vrook
    kdyby by zpoplatnili battlelog teď, tak bych se jim vysmál do ksichtu. Samotná hra je výborná a u žádnýho multiplayer fps jsem se nikdy takhle nezasekl, ale s technickou stránkou battlelogu je to úplně naopak. Je to sice zajímavě vyřešený a proti celkovýmu konceptu nic nemám, ale muselo by to nejdřív fungovat. Až to začne fungovat, tak klidně nějakou korunu za měsíc/rok zaplatim, ale samozřejmě to musí být přiměřená částka.
    • to ja mam problem s úriúojemi, po poslednim patchi, vyjde mi tak jedna hra z peti, coz je dost blby. a hlavne jestli to zpoplatnej tak by me zajimalo co. jestli statistiky ktery jsou v prohlizeci nebo udelaj uplne novy? platit za neco co do ted bylo zdarma je blbost to se na ne radsi vybodnu a za ty penize si poridim neco jinyho. tak zas je k zivotu nepotrebuju.
    • co krome obcasneho disconnectu jednou za +/- 10 hodin ti nefunguje ? treba mam stesti ale krome par obecne znamych bugu jsem zadne problemy nemel ..
      • Vrook
        Třeba to, že mi do hry ze 70% procent jde připojit asi po 10. pokusu, což je občas, když chci hrát na serveru s kámošema, kde je fronta třeba 7 lidí docela voser.
        A to, že jsou nějaký bugy obecně známý z nich přece nedělá polehčující okolnost. Když zabiješ padesát lidí a bude se vo tom psát všude v novinách, tak taky nebude důvod to brát jako že je to normální.
        • v pohode .. ja se jen zajimal jaky mas problem zrovna s battlelogem .. s pripojovanim totiz problem nemam a na nic jineho ho prakticky nepouzivam .. ty obecne zname bugy samozrejme neomlouvam .. ale nenarusujou mi zasadne hratelnost (nahodne umrti jednou za par tydnu, jednou za mesic neviditelna zed nebo okraj zdi pres kteroy nejde strilet a pod ..) .. kdyz na to nenarazim tak casto aby mi to vadilo tak to neresim .. vetsinu negativ vytvareji hraci (idiotsky spoluhrac ktery ti zacne zabijet jen proto, ze si skrz tve score mysli, ze jsi cheater, base raping, cheaty atd ..) .. uvidime co prinese novy patch, nektere zmeny tam vypadaji dobre
  • rancor1223
    Když za to něco dostanu, tak proč ne? Zatím je to dost slabota...
    Co vůbec je výhodou COD Elite? Jakožto BFkař nemám tušení.
    • Su tam statistiky ktore boli napr. v black ops zadarmo.. Chytry tah..

      A kopa zbytocnosti...
    • Prodlužuje délku ptáka o 50% ... *2*
  • Mozna by nekdo telemetrickemu tymu mohl rict ze by meli zacit s rychlou opravou bugu...
    • Take by si telemetricky team mohl vsimnout toho ze se nam ani za mak nelibi umirat po ubehnuti tri metru za roh, nebo pote co zalehneme za skalu velikosti Snezky a vterinu na to skapeme. Az tohle a spoutu dalsiho opravi tak se muzeme bavit o nejakem Battlefield Elite!
      Scar to je jedna z obeti "ladeni" hry.
    • Mna by zaujimalo aky argument alebo sledovanie presvecilo telemetricky tym ze pusku SCAR treba zhovadit na nepouzitelnu uroven.Za tu "opravu" by si ozaj zasluzili nakopat do zadku
      • Nevim ja pouzivam M4A1/M16A3 jen mi vzdycky muze jebnou z toho prehazovani kdyz se meni strany... scar mi prisla hrozna od zacatku :D
    • tak patch ma (opet) vyjit pristi tyden (teoreticky .. pokud se to neprotahne v Microsoftu) .. w64
  • Tohle mě nechává naprosto klidným. Po tom průseru s BF3 kdy mi to neustále padá po 2 minutach se známou hláškou BF3.exe přestal pracovat si hned tak další Battlefield nekoupim nebo alespoň ne hned, ale až potom co se dočtu jak to s hrou vypadá. Protože kvůli singlu jsem opravdu BF3 fakt nekoupil. A jestli chtějí tu stupiditu Battlelog zpoplatnit tak budiž. O důvod víc pošetřit peníze na nějaký hry jejichž vývojáři se o hru opravdu starají (Zaklínač, série Mass Effect, Batman apod.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit