Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo, kde jsou ty časy, kde jste běhali v TUROK (klasickej turok, nemyslim ten papundekl co vyšel před 2-3lety) a stříleli tejty ještěrky lukem :-)
    Taky bych bral nějakou Survival FPS, kde nebudou moderní zbraně, ale hra vás bude nutit stavět si různé věci - zbraně, ošacení, přístřešek (takovej moderní minekraft v pěkném grafickém kabátku)... případně pak nějakou příběhovou linii i poslední žijící lidi v nějakých osadách (ale ne, jak to dělá bethesda ala FALLOUT).... Možná se jednoho dne toho dočkáme
  • to je na mobil?
    • Ta doba přijde , neboj *3*
    • Nauč se číst a zjistíš že je to jen na PC lamo.
  • No musím sohulasit, Avatar hadra
  • tusim poculi narek Battlefield3 ze chceme dinosaura a prask vyplnili trh :D
    Ja by som kludne uvital pokracovanie CARNIVORES
  • MidnighT91
    Takovejch her je tu tři pr...... já chci dinosaury v survival akci, kde budu přežívat s lukem a oštěpem...
    • Přesně.. chci zahánět velociraptory ohněm, střílet lukem pterodaktyluse z oblohy a přežívat... sice nevim v jaký souvislosti to šlo '(nějaký ztroskotání někoho někde, třeba v čase..? klišé jak prase já vim ale... já to chci! :D )
      • CrocoRay
        Tak třeba loď nějakého zbohatlíka, který si zaplatil cestu do vesmíru, musela nouzově přistát, s čímž se nepočítalo a munice ochranky došla hned po pár střetech s dinosaury a pak už by se jednalo čistě o survival akci a než by dorazila záchranná jednotka, tak by to docela trvalo. Dále by se určitě měl mnit vzhled hlavního hrdiny, který by postupně zarůstal, dále by si musel při nějakých misích třeba obstarávat jídlo (třeba sestřelením toho pterodaktyla) apod.
        Klišé to jako je, ale to by mi nevadilo. Já si osobně si totiž z novější doby nepamatuji na žádnou survival akci s dinosaury. Snad jen Peter Jackson: King Kong, kde to bylo ale takové odlehčené.
        • Celkově mi řekni alespoň 5 Survival her :) A nepočítej mezi ně furt zmiňované " I m alive ", o kterém se mluví :)

          Pokuď to zvládneš, tak ti poděkuju, protože mě momentálně napadnou tak max 2 hry
    • jindra.veliky
      jaky treba? *11*
  • Chudáci Dinosauři :-( Dit ani neví o co go jen maj hlad nic vic
  • Avatar , Halo a Tribes v jednom ..... Jen ti ještěři vydrží nějak moc . Jeden by řekl že by si s nima měla poradit protitanková puška a pár kusů tříštivé munice a tady je bombardují a zasypávají salvami ze samopalů ..... ehmmm .
  • Stačí když to dobře vypadá a dají se v tom sbírat expy ...... jednoduchost s kterou se investují miliony do dnešních AAA her se ani na Kickstarteru neztratí .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit