Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamatam si ako som to hral po 0:00 hodine nejak takto-
    Sorcerres na 4 lvl a kamarat Barbarian mi pise : To nieje fer, ta tvoja cupka ma teleport
    / pozn. *15* teleport bol dostupny myslim az od 8 lvl / a to bol toho casu najlepsi net co sa dal zohnat. *15*
    • Pokud vím tak Barbarian má něco podobnýho jako teleport.
  • Kkti.

    No, už se těším, jak zas všichni budou milovat Blizzard a Diablo 3 až vyjde Reaper of Souls.
  • Fallon
    Klasický príklad šialenstva ľudí na vedúcich pozíciach. Diablo vyšlo v 1996 a Diablo 2 v roku 2000, teda vývoj hry sa mohol odohrával medzi 1996-2000(ale reálne skôr 1998-2000). V tej dobe nebol internet bežná vec ani v Amerike, nie to v západnej alebo nedajbože východnej EU. Vytvoriť tú hru "online only" ,by ju zabilo už na začiatku.

    Skutočne je to tak ,ťažké priznať ,že tá aukcia nebola práve najlepší nápad? To sú vážne ,tak postihnutý ,že si myslia ,žeby im to ublížilo viac ako toto neustále kľučkovanie?!
  • živě si to pamatuju, stačilo hrát s kouzelnicí, naházet několik firewallů a modem řekl pápá, to samý když šel necro s bandou kostlivců, hned lagy. A to mi modem jel fakt velmi slušně
  • http://www.youtube.com/watch?v=UyNnSbmn8OI#t=6
    Jen si přestavte..
    Sonic Team = Blizzard
    Sonic = Diablo
  • lol, vzdyt offline d2 zadny z hc hracu nehraval všichni hráli online a obchodovali (pochopitelne mluvim o pozdejsí dobe a o skutecnych fanouscich co u toho vydrzeli az do vydani d3). Co bylo na online D3 špatne byla aukce, ne samotny online
    • Som hardcore gamer od čias Atari 800XE. Diablo a D2 (+Lord of Destruction) boli fantastické singleplayerovky. V čase D2 som internet doma nemal, tak ako skoro všetci v SR a ČR, a hrať D3 dnes cez internet ma vôbec neláka.
    • No po xy lettym vyvoji bylo spatne mnohem vic veci :D skill tree spatne ( jako sory ale rad si u rpg zvolim smer ne ze mam moznost tak dejme tomu ze 2 3 kombinaci spellu ) aukce spatne , lagy serveru , nevim proc nemam moznost hrat single player hru offline nebo proc nemam alspon na vyber ........ Dokud budou nerdi vyzdvihovat vsechno co blizard spacka ( od wow po diablo ) tak si dal budou moct diktovat co prece hraci chteji :D
  • Tushan
    nějak nam ti blizzardi zparchantěli nezdá se ?
    ja si v te době o nějakym internetu mohl nechat jen zdát a to je česká republika co se tyče netu velice progresivní země už vidím v US jak v te době maj všichni co chtěj pařit D 2 net *7* *1*
  • S online hraním ať jdou do háje. Je fakt super když při hraní diabla na hardcore mi chcípne charakter né kvůli tomu, že bych udělal chybu, ale kvůli tomu, že jsem dostal lag na 10 sekund. A ještě k tomu to nebyl problém mého internetu. Po té co jsem měl pár problémů s lagy jsem si na pozadí hodil nekonečné pingování pár IP adres a ukládal jsem si to do texťáků. A když jsem v diablu dostával lagy občas v řádu desítek sekund a pak jsem se podíval na statistiky kde jsem průměrnou odezvu měl kolem 15ms a maximální se pohybovala kolem 30-ti.
    Jediný důvod proč furt tlačí na to on-line je, aby nikdo nemohl stahovat hry z torentů a musel si je koupit od nich. Všechny ostatní jsou jen alibistický řečičky.
    • Amen.
  • Já si myslim, že největší chybou bylo umožnit Kevinu Martensovi přístup k drogám...
  • mne sa lúbi ako to vždy zavedú na komfort zákazníka, pritom im ide primárne vždy len o ušlý zisk....

    ja práveže vidím chybu, že v Diablo 3 neumožnili v hardcore móde offline mód...keď človeku zhebnú kvôli server lagu vždy po cca 50 hodinách 3 vypiplané postavy nenávratné, tak ma chuť na Blizzard zanevrieť...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit