Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uncharted 1-3 me zklamalo. Jak bylo psano vyse, je to tunylek a navic nic moc hratelny. Je to hra pro nehrace. Sedet, cucet a hlavne nepremyslet. A to me fakt netahne...
  • stejně tak v Zaklínači no...
  • I když ty přestřelky v Uncharted jsou taky celkem nuda. Ona vůbec hratelnost je dost plytká a omezená. Je to holt podřízeno té filmovosti.
  • chtel jsem napsat maso jako krrrava,ale uznalo me to prase *1*
  • jako ty barevny blikanice umistene v chaosu,aliennation strategie,to beru *14*.diskotekove sporty jsou na pc v oblibe,to vi kazdy,jeste si dat s tema vietnamce co to hrajou zavodne extazi,to musi byt maso,jako prase. *14* *1*
  • Filmovost v Zaklínač 3 je velká. Jeden nudný styl hratelnosti taky. Uncharted nabízí aspoň stealth možnost na rozdíl od Zaklínače...
  • I když možná, že bude, teď sem to chvíli hrál...
  • horší než hledaní červených stop to ale nebude.
  • Uz se nemuzu dockat. Kupuju v den vydani a dokud to nedohraju, asi me od televize neodtrhnou :)
  • Ten gameplay je tak prumernej az to boli.
    Zacnete cist a nebudete muset hrat podprumerne hry kvuli pribehu.
  • Ja sem si chtel koupit ps4 nebo xOne hned pri vydani ale proste tohle neni muj salek kavy, navic 30 fps je proste malo.
  • Ja v tomhle mam bohuzel pro tebe pravdu a nejak hadat se nepotrebuji.

    Ale kdyz uz se tu do me navazis, tak jen ti povim ze ty tvoje prispevky z prvni strany opravdu stoji za to cist ty radoby "16yo real nigga gangsta yo Madafaka!" (Styl psani tady polo sk a polo usa gangsta mladika- Nez si nekdo bude myslet ze takto pisi ja :-) )Fakt vtipny chlapce
  • Jejda, jak já vám tu PS4 závidím (myšleno pouze v pozitivním smyslu slova!) ale čekám na novou PS4+ kde přeci jen bude výkon HW o značný chlup lepší.
    A pak si konečně budu moci vychutnat dedikované pecky jako Last of Us, Uncharted 1-4, NHL 17, Drive Club, BloodBorne, Gran Turismo Sport/7, apod.
  • Tvoj nich sedí ako reakcia na väčšinu tvojich príspevkov.
  • Jinak recenze pekna,ale jak rikam,me bavi typ tehlech her,fps typu doom a btf4,nakej pribeh,aby se clovek naucil prizpusobovat bojisti,tunit zbrane a hura na multak a sporty,jako dirt rally,GT sport,golf,hry typu aliennatiion,dam si prda a pohoda,jsou to supr hry.Rozsahle svety fakt nesnasim,nebo takhle,zadna me nepresvedcila ,malo akce,nudne akce,rozhovory.Jak to neni rezba typu bloodborn,nehraju.Tisic lidi,tisic chuti.
  • Napsal jsi ze uncharted je kopirka tr. Stareho tr tezko a novy tr ze stareho nevychazi, kompletne prekopal koncept kurevsky podobnej uncharted ktery tu byl mnohem driv nez novy tomb raider 2013 A JESTE JEDNOU - se starym TR nema nic spolecneho ani uncharted ani novej TR ...Takze tak.

    Ostatne to ze tr 2013 se snazil napodobit uncharted se doctes v kazde druhe recenzi. Ja dohral oboji ty tezko nebo si zarytej fanda kozatky ;). Holt se nazory lisi u lidi co maj ps a uncharted hrali nekolik let pred novym tr a pak i tr a u lidi ktery hrali jen TR - kdo ma asi pravdu? :-)
  • http://www.metacritic.com/game/playstation-4/uncharted-4-a-thiefs-end/critic-reviews
  • Ako neviem ľudia ale podľa toho ako sa tu niektorí rozpúšťaju nad uch4 , tak radšej ani hry od blizzu ani neskúšajte lebo by sa Z vás stali zavislaci. True story.
  • goty 2016

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit