Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a blejzard zmrvil hru tím novým updatem že jsou zde assists a už neplatí že každý má nějaké postavení prostě jde carryinout hra jedním hráčem.díky to byla hlavní věc která byla zábavná a počítal se jen dmg... ted z toho udělali klasické kdo má větší pééro ten jede ostatní uřtřou idiooti *7*
    • Pokud jsem si všiml, to, že máš nejvíc killu v týmu, ti nedá žádný bonusy.
  • N0isy
    Tohle se ví už od Blizzconu. 2 týdny stará novinka? Nice. *15*
    • Overwatch
      O tom že Cho'Gall do hry přibude a jaký bude jsme stručně psali hned po oznámení na BlizzConu: http://games.tiscali.cz/preview/heroes-of-the-storm-ozivi-specialni-mod-arena-nova-mapa-a-ctyri-novi-hrdinove-268499

      Teď je novinkou to, že ve hře už opravdu je a vyšla k němu ta dvě nová videa, která ho popisují víc. Tak ho víc do detailu popisuje i novinka. Nic víc, nic míň :)
    • Oznámení o tom, že dnes byl přidán nový hrdina, je dva týdny stará novinka? No, tak to jsem v mládí asi špatně pochopil čas *8*
  • Mě upřímně ChoGall strašně vadí .. *1* .. Jednak je ho tam teď plno, protože za něj hraje každý, ale když narazíte na lidi, kteří ho prostě neumí, tak vám prohrají hru a vy se můžete snažit sebevíc a to ještě ani nemluvím o dle mého rozbitém Matchamkingu .. Prostě ChoGall jako nápad super, ale .. *13*
    • Overwatch
      To jde říct skoro o každém novém hrdinovi který není zrovna easy :). Jo, matchmaking je teď nějaký divný, ale to už na BlizzConu říkali že opraví, tak snad to bude co nejdřív.
      • Na jednu stranu souhlasím, ale já třeba s tímto problém nemám. *4* .. Ostatně radši si zahraji třeba složitější hrdiny než třeba Raynora .. *15* .. Ale vem to tak, že v kombinaci například z tím divným matchmakingem a chogallem teď vzniká třeba taková situace, že dostaneš Chogalla a třeba další 2 supporty k sobě a dostaneš se do kdy jako support sám protahuješ linku .. Tím, že místo 5 postav máš najednou 4 je v některých mapách pro mě někdy problém .. *1* .. Ale já najdu problém v podstatě na všem .. *2*
        • Overwatch
          Jo, v podstatě souhlasím. Včera jsme hráli ve třech: Cho'Gall + Abathur a přidalo nám to další dva hráče. Jeden byl v pohodě, ale ten druhý byl fakt začátečník. Takže to logicky kazil, ten druhý se snažil a když byl Abathur na nás, byli to najednou tři hráči na jednom místě... Člověk si pak říká kde jsou sakra všichni a najednou si uvědomí, že tři hráči jsou na jednom hrdinovi a ten nováček se neúspěšně pere s jinou lajnou sám. :) Ale tak chce to čas. Lidi se s ním naučí hrát a hlavně pak opraví matchmaking...
          • To je přesně to, o čem mluvím .. *4* .. A ono fakt potom třeba stačí, aby ten druhý tým měl o Warriora nebo nedej bože Assasína víc a je v podstatě po hře ještě před startem .. *1*
    • Matchmaking byl přesně důvod, proč jsem to odinstaloval. Opravdu se nedá hrát v teamu se třemi supporty, jedním dmg a jedním něčím, co nezapadá nikam vs. dvěma tankům, supportovi a dmgerovi *11*
      • Jedno slovo.... Hero League. *3*
        • Zrzzek
          To jsou slova dvě.. *1* Sorry, ale prostě jsem musel.. *15*
  • Veskoslav
    Si vemte, že chytnete Jacka jako spoluhráče *5*
    • Upřímmně ani Veskoslav není výhtra s jeho chytrými kecy by šel hned na mute. Tedy byl byl zbytečný spoluhráč... tak jako tak.
    • DekkerDave
      To je zralý na ragequit *1*
    • porad lepší než s tebou *3* , btw že si naklikaš na tom nic nezmení
      • Před pár hodinama tam měl "2 souhlasí" ty trotle..
    • Tak s tím člověkem musíš být dopředu v partě, aby jsi si ho mohl zahrát .. Takže v podstatě víš, s kým do toho jdeš *1* .. Jako, že by to hodilo k sobě 2 random hráče, tak to nefunguje .. *3*
    • *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit