Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že zase budou mazat na FB připomínky, že už dávno měl vyjít mód, který umožní hrát hru volně. Tahle hra je těžce ztracená, nepočítaje to, že u nich vládne cenzura a zlatokopectví...
    • Mod ktery umozni hrat hru volne byl v planu, ale jak vime, plany se bezne meni v prubehu vyvoje. V tomhle pripade tedy odsunuti "volneho modu" na pozdeji, ci jeho uplne zruseni a nikdo by nemel rict ani popel. Pripominky na FB bych mazal taky, i zadarmo.
      • Hah :D Tady je zase někdo mistr marketingu. Takže tobě připadá normální objednat si Porsche a dostat Oktávku?
        • a ty ses zase mistr srovnavac koukam. Jednak sis nic neobjednal a jednak to ze v te hre nebude freeplay absolutne neodpovida analogii toho ze si objednas Porsche a dostanes Oktavku. A v neposledni rade, auta a jejich marketing, to jsou produkty velice rozdilne od her, jejich planu a marketingu. Naprosto jina pravidla.
          • vo*e zase rozumbrada tohle :D
            • Ne, to jsou fakta kamarade. Ze ty mas jakesi brejle, za to ja nemuzu.
      • Tahle hra na tomhle víceméně stavěla svůj marketing, tak tady neobhajuj totální volovinu.
        • To je uplne jedno ze na tom stavela marketing. Marketing na tom stavet muzu, neznamena to vsak ze onu vec nemuzu zrusit nebo posunout na neurcito, kdyz se to v prubehu vyvoje tak vyvrbi.
  • Jack1947
    Prostě STALKER onlajn se nekonal a konat nebude konec příběhu *7* *12*
  • Pri takejto hre musi byt urobeny anticheat system este pred hrou lebo to je potom na nervy a na ho*no
    • S cheatery si neumí poradit ani velcí vydavatelé tak co by si chtěl od malého studia z Ukrajiny. Stačí se proběhnout DZ v The Division a nestačíš se divit co všechno je v MP možné. *6*
    • Anticheat je tak naprosto k ničemu jelikož je to F2P. Při banu si jen založíš nový účet. Podvádějích rusáků a nejen jich se to tam jen hemží :)
  • Nejsem zrovna stalker hráč, takže suvarium se mi líbí, stejně nevím co hráči mají za problém, když v názvu něco jako stalker není spíš to mají hráči vsugerované. Každopádně co mi vadí je p2w systém obzlášť v této hře kde jde poznat rozdíl mezi zbraněmi, zpětný raz apod...
  • Survarium by se mi líbilo, kdyby po mě nechtěli reálné peníze za to, že si dám na zbraň kolimátor. Chápu, že musí nějak vydělávat ale byl bych raději, kdyby si peníze brali za skiny a podobné věci, ale nehodlám platit za virtuální puškohled.
    • whiterabbit
      Za virtuální puškohled platit nemusíš. Stačí s danou zbraní hrát a puškohled se ti odemkne po určitém počtu zabitých hráčů ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit