Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vobec sa tomu necudujem kedze je to predajny fail, prvy tyzden predaja bol podla vgchartz (trochu pochybny zdroj, ale aky iny mame ?) na X360 aj PS 3 na o nieco lepsej urovni ako predaje DA:O v prvom tyzdni. No druhy tyzden predaje velmi vyrazne klesli:

    DA:O - 1 tyzden: 336k, 2 tyzden: 173k, 3 tyzden: 96k a prekvapivo 4 tyzden: 134k
    DA2 - 1 tyzden: 392k, 2 tyzden: 128k, 3 tyzden: 61k a dalsie cisla sa uvidia uz o chvilu.

    Velmi pochybujem ze by predaje narastli kvoli ME 2. Kto je fanusikom Bioware ME 2 uz ma, kto je fanusik ME serie, davno ju uz ma, a ostatni mali dost casu kupit si hru za pomerne nizku cenu po zlacneni. Mna osobne ako fanusika DA:O nejak ME seria napriek jej kvalitam nezaujala, sklamal ma skor priklon DA 2 k ME a preto som si DA 2 nekupil.
  • Minulý týždeň som vyhral Dragon Age II v jednej súťaži a teraz toto. Obrovské šťastie. A najlepšie na tom je, že ono to naozaj funguje :-)
  • Super akcia, kedze mam ako aj DA2 tak aj ME2 daroval som to kamosovi. Nemam k tomu co dodat.
    • takze to jde ? kdyz mam obje hry, tak key dam kamosovi a on si ho bude moc regnout na svuj ucet ??? ja se prave bojim ze kdyz ten klic ziskavam musim byt prihlaseny k memu uctu a ze ten klic ktery mi to vygeneruje je už spjat s mojím uctem...takže to tak není ? dik za odpověď-
      • Zaregistrujes sa na tej stranke dostanes kod ktory volzis do ea download managera, stiahnes a hras. Teda ten kod mozes dat hocikomu.
  • Opravte si to, dnes není 5. Března, ale Dubna ;-)
    • To by ale vysvetlovalo proc stranka nefungovala - akce uz skoncila, jen nam o ni nikdo nerekl vcas :D
  • Dobrá nabídka. DA2 jsem si nakonec koupil a po chvilkách to hraju. Na jedničku to nemá, ale asi jsem poslední dobou méně náročný nebo co - celkem mě to baví. Sedm hodin po začátku, podotýkám. Uvidím, jak to bude vypadat dál, při mém tempu to dohraju do Vánoc, možná. *4*
    • Baví tě, protože je to dobrá hra. Jinak bys ji dál nehrál. *3*
      • Jak říkám, s konečným hodnocením počkám, než to dohraju. Zatím můžu říct to, že to není zdaleka taková hrůza, jak jsem se bál.
  • Já tak nějak nechápu, proč se tu srovnává ME2 a DA2, když je článek totálně o něčem jiným? (btw: ME je lepší).

    Jinak rozhodně dobrá akce. Kdybych neměl ME2 dávno vystavený na poličce, určitě bych do toho šel. Vlastně ani nechápu názory, že je tahle akce nějaká špatná. Prostě chtějí, aby mělo ME co nejvíc lidí a následně si o to víc lidí koupilo ME3. Je na tom snad něco špatného?
    • Akci se toho moc říct nedá. Obě hry už mám v nejlepších verzích (Signature a sběratelská). :) Pokud to ale zapříčiní vyšší prodeje kterékoli z dotčených her, budu jen rád.
    • Souhlas ME je ve vsech bodech nej, hlavne se bojim aby nezmrsili stejne ME3 jako tomu je ted u DA2.
      • ME dělá jinej tým
        • O tým strach nemám. Znervózňujou mě kravaťáci z EA.
  • Ayoyagi: Ne, Mass Effect mi nepřipomíná s výjimkou způsobu krytí Gears of War v ničem. To že tu pleskli na Games ME2 ke střílečkám, vůbec nic neznamená. Zvlášť když Jade Empire určitě nechali v kolonce rpg. Ve střílečce máš obvykle pevný příběh (někdy se dá trochu měnit), daného hrdinu nascriptovaného kam až to jde, výběr z pár zbraní, které zrovna najdeš po cestě. Někdy přidávají prvky obvyklé pro rpg (které ale mít rpg nemusí), co že je zrovna případ Deus Ex a třeba i prvního Stalkera, kteří jsou na hraně.
    Každopádně až bude v Gearsech možnost upravit si hrdinu, vybírat jak bude mluvit a jak se bude rozhodovat, dám ti určitě vědět.
    • Budu to mínus považovat za znak, že sis to přečetl a nemáš co dodat. :)
  • Podle mě je Dragon age 2 dobrá hra, ale nepovažuji ji za pravé pokračování jedničky. Podle mě je spíše něco jako vsuvka, která připraví svět dragon age pro 3. díl.
    • miker17
      DA2 není pokračovýní ORIGINS jako 3 nebude pokračování 1a2 bude to jiný příbeh v jiné časti světa
  • Z nouze ctnost.
  • Mne celkovo tento oznam pride ako nejaka kacica kedze sa na BioWare strankach a forach neobjavila zatial ziadna sprava okrem 1-2 topikov fanusikov ktory sa stretli s touto spravou :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit