Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on to ani nedohrál, jak ho znám...skončil u Doty 2 - PC Master Race
  • pořád je to děsivější než scriptovaný Alien, u něho jsem se smál...
    • jo, ten alien vypadal dost komicky, jak se po té lodi promenádoval jak důchodce
      • mě ta hra jako baví, ma slušnou atmosféru, ale ty scripty to zabíjí a umíral sem jenom na klinice, pak už sem se procházel uplně v klidu, navíc mi vadí, že pořád chodí po dvou, klidně by mohl prošmejdit více mista kdyby běhal po čtyřech jako dravec .)
        • Veskoslav
          Hra vychází z 1. dílu, který nebyl tak akční jako 2. díl od Camerona a pokud jsi umřel jenom jednom, tak jsi to nejspíš prolézal na hodně lehkou úroveň.
          • Hrál jsem to na střední, protože všude se psalo jak je to hardcore a prd z toho, ten Alien je prostě tupý, to mě nikdo nevyvráti, teď jsem to rozehrál po druhé na hard, doufám, že mě ucíti, když budu za ním...
  • Veskoslav
    Nejhorší je to, že je to lenost vývojářů.....Horší je ale to, že tahle hra se tvaří jako hororová, přitom jenom šokuje. Člověk se u toho nebojí. Scény a prostředí se nesnaží člověka vyděsit, spíše zhnusit. Nevím, ale to mi přijde jako nejlacinější forma hororu. Šokovat.
    • TheGGG
      Blizzardí sr*nce vyrobily z dnešních teenagerů přecitlivělé nerdíky, co nesnesou trochu drsnější atmošku. Díky omalovánky. *16*
    • Tak to jsi pořádná citlivka. Kam bys potom zařadil takový Dead Space, kde jsou běžně místnosti vymalovaný krví a vnitřnostma? Nebo kdyby nedejbože někdo Udělal remake Planescape Tormentu v realistický grafice, to by ses nejspíš z některých scén sesypal. ;-)

      Evil Within je v první řadě fajnová survival hra, strašidelná být nemusí. Zkus si to zahrát na Akami obtížnosti, tam teprve poznáš o čem tahle hra je.
      • Veskoslav
        Je rozdíl mezi tím, když to má svůj účel a pak když to tam je napráskané jenom z toho důvodu, aby to šokovalo. Hra je prezentována jako horor, ne survival hra....A horor to rozhodně není.
      • Jack1947
        Survival pro ne HC hráče byl dostatečná agonie, hlavně co se týče všudypřítomného nedostatku už tak nedostatečné munice. Jop byl sem několikrát pořádně na suchu a u bossích soubojích to byla sebevražda. Hlavně v pozdější části hry.
    • Mato1987
      Si pletieš the evil within s lacnými ľakačkami ako outlast, slender, amnesia a podobne.
      • Jack1947
        Co taky čekáš od takového moralisty že. Toho pohoršilo už oznámení HATRED. *3*
        • Mato1987
          To ako vážne? Tak to je potom riadny gól, že ja sa tu s takými idiotom vôbec bavím, dík za echo.
        • Veskoslav
          Přestaň brát drogy. Už tak je to s tebou strašné.
          • Jack1947
            Zase ta nemoc, reagovat na reakci která nebyla určena tobě? myslím že ty drogy škodí i tobě... tedy o dost víc.

            EW 9/10 pro mne, Veskoslavův názor irelevantní... lituju že jsem vůbec vstoupil do vlákna s tebou. Takže udělám to co... je nejlepší odkloním se jinam. *3*
            • TheGGG
              Pleskoslav se rozbrečí, aj když si Krteček koupí nové kalhoty, podle něj bych se moc neřídil.
      • Veskoslav
        Ne nepletu. EW využívá šokujícího prostředí plného krve a násilí. A některé scény jsou ve hře dovedeny naprosto k nechutnostem. Ze začátku to vypadalo na solidní hororovou hru, ale ke konci už jsem si připadal jako u nějakého 58. dílu Saw. Mimoto je docela nudné to, že přibližně poslední 1/3 hry je člověk nucen se plazit akčním stylem a zabíjet na potkání. Nemůže si vybrat styl jaký by chtěl.
        • Mato1987
          lol, dnes sú ľudia už natolko precitlivelí, že si myslia, že EW je len lacná ľakačka, kam sme to len dospeli...zmagorení hráči sú v mylnom dojme, že the evil within je lacná ľakačka ako také braky ako sú outlast, amnesia alebo slender, tak to teda s pánom bohom.
  • a prý že pc nuly jsou chytré, on si raději koupí o několik tisíc dráž nebo jen chceš demonstrovat svoji blbost?
    • těžká volba, jestli si koupit levnější shit, nebo si připlatit za kvalitu.. vlastě ani ne, když člověk není socka nebo harant závislý na rodičích, rád si připlatí *1*
      • koupí si plastové PC za 30K a hraje tam porty z konzoli a pak celé dny brečí, jak konzole ničí hraní. Demence pc-čkářů roste každým dnem...Tam si běž koupit lodičku do Star Citizen a procházej se po hangáru ty jelito...
        • Tyhle newschool konzolovi rozmazlenci jsou hrozni otrapove. Z ceho mate vy konzolisti porad takove mindraky?
  • http://www.bestbuy.com/site/microsoft-xbox-one-special-edition-sunset-overdrive-bundle-white/8439005.p?id=1219339615439&skuId=8439005 co lžeš ty tragede???
    • to bylo na mě?

      http://www.alza.cz/microsoft-xbox-one-fifa-14-d2141545.htm
      http://www.alza.cz/microsoft-xbox-one-se-senzorem-kinect-assassins-creed-unity-assassins-creed-iv-black-flag-danc-d2220164.htm
      http://www.alza.cz/microsoft-xbox-one-se-senzorem-kinect-dance-central-spotlight-d2168523.htm
      • co tě vede dementee to kupovat na předražené Alze???
        • průměrná tržní cena za kterou to koupí běžný smrtelník, co nebude objednávat zlevněnou verzi odněkud z číny
          • a už vůbec nechápu, co tě vede k pomýlenému názoru že si Shitbox chci kupovat, vypadám snad jako úplný blbec? *1*
  • snad nezabudli na upozornenie ze 60 fps moze uplne znehodnotit filmovy zazitok z hry
  • asi se jim ta hra moc dobre na pc neprodava,ze uz jsou tak zoufaly,ze to museji "doopravovat" formou patche...dobre jim tak,ze tendle console brak stejne nikdo soudnej nemuze zaplatit...
    • Jack1947
      Myslím že těžší případ velké schizofrenie, tu ještě nebyl. *3*
      • species
        Nechci delat chytryho ale schyzofrenie != rozdvojena osobnost......

        bane kecam, ja rad delam chytryho *1*
        • Jack1947
          Možná i roztrojená když už jsme u toho, ba ne bane to může bejt klidně i osobnost rozložená v několika lidech a ted babo rad co je nebezpečnější...
          • ja jsem ja a on je on,tenhle nic ktu mam uz snad pul roku,to se jen nekdo snazi napodobit me *1*
    • Teda já jsem si to koupil a hodně jsem si to užil, ale jako sprváná pc-treska musím zaujmout pohled mých kolegů a nadávat a hejtovat...
      • gratuluji, podilis se na upadku videoherniho prumyslu,protoze pokud za lejno dostanou zaplaceno jednou,proc by ho nevydali i podruhy?
        • species
          a takhle damy a panove vypada rozdvojena osobnost.
  • člověk by neřekl, jak krásně můžeš otáčet pravdu. Záda se rozhodně ničí rychleji u monitoru než na pohodlné sofa, oči taktéž, když si tomu blíž - překvapivé co? Konzole za 15k?, dá se sehnat už za osmičku ty experte. Moderní PC-hráč? http://i.ytimg.com/vi/zEqyHZ9fCbI/hqdefault.jpg
    • to máš pravdu, sezení na monitoru opravdu zádům nedělá moc dobře, zvlášť když to neni CRT ale nějaký úzký LCD panel, ale asi by šlo dát jeden na plocho pod zadek, druhý na výšku jako opěrku a udělat si z nich židličku *3*
      • Xbone bundle + ovladač za 15 jen to fikne, PS4 je o něco lepší volba
  • Odehrál jsem 3 kapitoly s nastaveným 60fps a celou obrazovkou (pomocí programu flawless widescreen) a hra to není vůbec špatná. Sice není vůbec strašidelná, na to ž eto je horor, ale zábava to je i tak. Takže už se těším na aplikaci patche (samozřejmě stažen z torrentů, naštěstí byl na scéně hned po vydání na Steamu) a pokračování hraní bez nějakých hacků.
  • Opravdu "kvalitní" diskuze. PC-bahnáci zase bahní a bájné dno diskuzí games.cz je zase o kousek blíž. Je mi z vás stydno.
    • a zloděj nicků se snaží prohrabat se aspoň na to dno *1*
      • ???
        • že musíš chlapče hodně makat, aby z tebe byla aspoň nula *3*
          • ??? sám kradeš nidky debílku a ostatním nadáváš...pc-pokrytec v akci, du blejt *11*
            • Jack1947
              *15*

              Ta tolerance je tu k některým anonymním přátelům celkem vysoká, i když on ten džbán už přetýkat dlouho nebude no. Achjo, občas to tady fakt nejde... jak exkurze v nějakém nadjehličkově ustavu.
              (nebo jak se to jmenuje). *7*
            • species
              tvoje vyplody jsou skvost sam o sobe :D Nicmene me dostavaji tri veci

              1, dokud se neregnes, nick ti nikdo nekrade, jen pouziva stejny
              2, reknes "debilku" a pak te stve ze ostatnim nadava
              3, vubec ale VUUUUUUBEC netusis co to je pokrytec

              bonus: pokrytec je pro tebe natolik "velke" slovo abys ho pouzival aniz bys znal jeho vyznam

              celkove 11/10, mel bys natocit celovecerak.
            • takže si to shrňme, zatím jsem se od tebe dozvěděl že jsem členem demet race, máčkam myš (zběsile) a kradu nidky, sice netuším co ani jedno z těch slov znamená, ale budu to tedy brát jako kompliment *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit