Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo tak koukam ze my tady skoro kazdej radi mordor a opravdu ne watch dogs
  • no ja mam gt 730
  • fakt mordor
  • mam si koupit watch dogs nebo shadow of morder:-(
    • TheGGG
      Nádor

      na mozku máááš
  • Rofl, newska o tom, ze hra je na PC lepsi a konzolovy deti zahazuji ovladac od lowzole a breci o 106. Trolololol. *15* *15*
  • Kristepane flash to myslíš vážně? Fps se ví odjakživa, akorát neměl nikdo potřebu o tom mluvit a řešit to jak teď, protože tu nebyli exoti typu Ubisoft nebo srajdy typu Evil Within a hlavně pc neovlivňovali sračkoidní konzole s jejich bídnýma 30fps, které se pak trapně přenáší stupidníma portama na pc.
    • Pozor ať ti nepraskne žilka a matka pak nemusí volat jeřáb na přesun do nemocnice tlustoprde...
  • vím že se tu pletu ale nevite co si mam koupit watch dogs nebo shadow mordor
    • TheGGG
      Nádor
    • Mordor!
    • Jack1947
      Mordor. O tom snad žádná ne?
  • oktavius66
    Já to dohrál na mém starém stroji na největší na 30 FPS bez možnosti si nastavit více a nezaznamenal jsem ani žádný nejmenší zásek, takže si můžou už uvolňovat FPS locky jaké chtějí... Jen mi to příjde dost nefér, že to vydávají takhle pozdě. Příjde mi, že to dělají jakoby schválně aby odzkoušeli zda to vůbec pojede. Nasbírají si penízky a těm, co to nepůjde, tak mají jaksi smůlu do té doby než to opraví. To si to nemohou vyzkoušet na testerech, co hru zkouší? Třeba vydat nějakou BETU, nebo tak něco? No někdy nechápu čím ti lidé myslí.
  • Do nedavna plno lidi co ted moudre mluvi o 30 a 60fps nevedelo ze neco takového vůbec existuje a hrali hru při 20 a spokojene vrneli jaka to je parada. Pak zacal Total Biscuit rozsirovat svoje videa a zacal tvrdit ze hrat něco pod 60 fps nemá smysl, a najednou to tak vidi všichni...je opravdu k pousmani jake jsou hraci stadecko oveček co nemá na nic svůj názor a co se jim nepovi nebo si neprectou tak jakoby neexistovalo:)
    mozna to nekomu bude znit divne, ale ono tech 60fps existovalo odjakživa, takze proc se kolem toho dela cajmrsk az ted mi není moc jasne:)
    • protoze konzole...na pc hraje 90% lidi pri 60fps uz 10 let,ale na konzolich je to neco novyho,co bylo vsem slibeno,ale nedodrzeno,protoze na to ty super nadstroje nemaji vykon
      • na konzolich bylo bezne 60fps uz v době Playstation 2, bohužel ne tady v evrope, diky norme PAL. Ale spousta NTSC her tech 60 fps běžela..tohle vůbec není o konzole vs PC..to je o nevedomosti a nezajmu kompletne cele hracske obce která zrovna ted objevila ameriku.
        Mam ještě dobře v pameti když jsem před lety na bonuswebu tvrdil ze 20 nebo 60 fps je obrovsky rozdil, většina lidi me mela za blazna..nebo jim to bylo jedno.
        • NTSC jede na 60Hz nikoliv FPS..nepleť si pojmy...
          • pojmy si nepletu, ale abych byl presny, pro hnidopichy, NTSC 60hz a 60fps..priklad?..treba Tekken, Gran Turismo 3..a spousta dalších, jak uz jsme napsal vyse. Ja chápu ze se to nekomu spatne stravi ze tech 60fps je skutecne letita věc a umela to uz 15 let stara konzole..ale holt to tak je..:)
      • Kozy
        90%? To sotva.
      • oktavius66
        Oni ho nepotřebují, protože na konzolích rozjedeš naprosto všechno bez záseků. Dobře- sice jsme mi konzolisté trošičku ošizeni o nějaké ty stíny a vyhlazování, ale zase si to zahraji bez problémů. Chci strčit disk a hrát. Na PC musím instalovat hru, stále častěji i grafické ovladače, upravovat nastavení aby to jelo plynule, někdy dokonce utrácet za nové komponenty. Na to nemám čas. Já už preferuji cestu, že příjdu z práce, sednu si k TV, zapnu PS, strčím disk a jedu... PC mám na práci.
        • Veskoslav
          Až na to, že při současné generaci konzolí si člověk, co má půl-rok staré věci nemusí dalších 4 roky naprosto nic kupovat. Mimoto pokud člověk nepozná 30 a 60 fps tehdy, když sedí 2 metry od toho.
  • hehe a jeho klony+jack=zasraná diskuze
    • čau snori, Jak se vede v té Ostravě?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit