Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz nekdo videl todle https://www.youtube.com/watch?v=NiFyFrAmW1w hodne lidi pise ze je to fake ale z jake je to hry ? kdyby to bylo opravdu gta4 tak ta hrafika je pekna hlavne na konci to pohori
    • Toto video neexistuje. ---- takze asi to fake nebyl a rockshit zasahl
    • Co je na tej grafike pekne? Mas trochu aj rozum alebo si slepy, ze je to obycajny mod na GTAIV s preplacanim HDR, na ktore sa neda pozerat a posobi to strasne gycovito, amatersky a navyse, vrat sa do reality a pozri sa na renderovane screeny v GTA5, ktore su uz tu a ta grafika sa nikam od GTA 5 neposunula, akurat o trocha lepsie textury inac to iste.
      • ty si taky inteligent, kdyz je to podle tebe gta4 s modem grafiky tak co to je za teren,. a ty mody na gta4 grafiku vypadaj uplne jinak a kdyz je to podle tebe amatersky tak ty bys to dole udelaj jednou rukou co. pokud je to fake tak je to profesionalni
      • nikam neposunula od gtaiv
    • Shaker
      nevim, ale libi :)
    • teda gta 5
  • další šit.... a ženská na obrázku nemá bradavky. trapný
    • Tak se milý Honimíre stav na freefotu, tam se určitě uspokojíš. *7*
      • těžko chlapečku... těžko...
        • x_ander
          Proč těžko? nemají tam animal sekci?
    • Třeba je má vpáčené. *4*
  • Tentokrat cekat na PC verzi nebudu, dalsiho pul roku cekani bych asi nedal a to jeste neni jiste, ze bude PC verze po vydani hratelna.Stejne mam velky zajem o Beyond,The Last of Us, MGS4 a Red Dead Redemption, takze to jisti na nova PS3 super slim.
    • to ja si radsi pockam nez hrat omezenou konzolovou verzi v lowres grafice s malou hustotou provozu bez pozarnich schodist bez dratu vysokeho napeti proste s placatejma barakama a s omezenou dohlednosti a jeste misto 100 FPS mit cukFS kdepak fuj ikdyby ten port hoodne zmrsili tak moje i7 s grafikou 7ckove rady si stim uz hrave poradi a jeste si na pozadi necham konvertovat video z dovolene *1*
    • GTA IV je pre normalneho cloveka na PS3, co ma troch ucty k tym peniazom, co za tu hru dal, nehratelne, neustale lagy a framedropy, horsie ako v FNV ci Skyrime...A ani s GTA V to nebude inak...RDR taktiez FAIL OF THE YEAR na ps3, framedropy jak prasa, slaba grafika. Takze ked uz chces kupovat, radsej xbox...PS3 je naprd.
    • nevim nevim jestli je na konci roku 2012 moudry kupovat starou konzoli....
      • x_ander
        Proč by nebylo moudré koupit konzoli, na kterou vyšla slušná řádka parádních her (mnoho z nich dneska koupíš už za pár korun) a spousta her se ještě chystá? Je lepší ten rok (kdo ví jestli) počkat a koupit předraženou PS4, na kterou bude existovat jen pár launchových (předražených) titulů? Krom toho nelze čekat zpětnou kompatibilitu, takže PS3 hry si stejně nezahraje. Koupit dneska PS3 rozhodně smysl má (sám to plánuju po vánocích). Ba troufám si tvrdit, že dneska se vyplatí koupit klidně i PS2, pokud člověk neujíždí na nejnovější grafice.
  • Zayl
    Čtyřka nebyla nic moc, občas otravná tím busyworkem s "přáteli". Doufám že se nám rockstar pochlapí a předvede se. A doufám v návrat jetpacku.
    • Jetpack je hovadina, ale do čtyřky se dal nacpat modama. Mám pocit, že cestou "jetpack" atd se GTA nevydalo, od toho tu je třeba Saint's Row. A ty minihry s přáteli nebylo nic povinného, to mi došlo už při nabrání Little Jacoba :) .
      Čili doufám já, že se toho od čtyřky moc nezmění (kromě přidání vehiklů, prohloubení a zvětšení světa, atd).
      • Zayl
        Jetpack byla jediná hovadinka v SA a zmínil jsem ho spíš jako legraci. To nic nemění na tom že čtyřka měla rezervy.
        • Přesto mě kvůli technickým novinkám bavila víc, než všechny předchozí díly. A hlavně R* se patrně vydal cestou "jeden díl tech pokrok bez featurek okolo, jeden díl pořádně do hloubky, když už máme technickou část z minulého dílu a možná jeden díl nějak mezi tím".
      • Já naopak doufám, že od čtyřky se změní všechno a pátý díl bude návrat k VC/SA.
        • Ano, vím, v to taky doufá hodně lidí. Aspoň můžeme každý doufat v to svoje :P
          • No když to dopadne spíše ve tvůj prospěch, hlavu si z toho nedělám, Saints Row 4 to jistí. *1*
            • Přesně tak, proto bych byl pochopitelně radši, kdyby to dopadlo podle mého, jsa mrzký sobecký tvor.
  • Dal bych ruku do ohne, ze ta holka z obrazku hraje v posledni serii Dextera
    • Yvonne Strahovski?
      • Ronox
        aneb holčina, která stála jako model pro Mirandu z Mass Effectu :)
      • jj, jen to poprsi ji tady trochu zvetsili *4*
  • No tak to si počkáte PC hráči... *1* *1* *1* *1* *1*
    • To ano, pockame si nekolik mesicu a dostaneme za to "jen" lepsi grafiku, rychlejsi nahravani a nejspis i lepsi hratelnost (autoaim je pro deti a headshoty na gamepadu nejsou to prave orechove).

      Takze ja si pockam bez nejmensich problemu *3*
      • Já mám konzoli a ne PC, ale rozhodně nejsem tak patetický, abych zde hatoval lidi co hrají na PC. Měli byste vyrůst a najít si kamarády, protože zřejmě žádný nemáte, když takhle zbytečně a nesmyslně (a nejspíš vám to dělá i dobře) odsuzujete konzole jen kvůli lepšímu výkonu a klávesnici s myší (které si mimochodem můžu pořídit taky díky konvertoru). GTA nikdy nebylo o headshotech, je totiž na každým jak si hru užije díky nekonečné volnosti a možnostem. Není navíc nikde psáno, že gamepadem nejde udělat headshot, naopak jestli se to povede hráči, tak z toho by měl mít dvakrát tolik radosti než s mýší, pokud se tu bavíme o překonávání sama sebe, které je pro vás očividně důležitý ve hrách, jelikož v realném světě nedokážete nic lepšího. Takže nechápu co tu mele o lepší hratelnosti díky tomu, že hrajete hry na PC.
        • Ja mam Pc i Xbox.Klavesnici s mysi mam rad ,protoze je pohodlna a presna,easy.Ale hru si uziju stejne vic na gamepadu.Je to takovy prirozenejsi a zabavnejsi,nehlede na to ze mam prd*l v gauci a nemusim se hrbit na zidli.
        • Shaker
          V zasade s tebou souhlasim, ze hatovani mezi pc a konzolema je zabava pro blbecky, kazdej preferuje neco jinyho, ale tady: "gamepadem nejde udělat headshot, naopak jestli se to povede hráči, tak z toho by měl mít dvakrát tolik radosti než s mýší" musim rict, ze hry nehraju proto, abych z nemoznyho udelal mozny za cenu nervu v kyblu, ale proto, abych si hru uzil a k tomu proste ja osobne potrebuju klavesnici a mys...

          Uvidime, jaka bude dalsi generace konzoli, jestli tam pujde dat bez problemu mys a klavesnice, pujde to pripichnout na 1920x1080 monitor a nebude se platit za online pass, coz je podle me vazne zlodejna a bude moznost dedikovanych serveru na hry, tak o konzoli zacnu premyslet taky a dost vazne.

          Ovsem zkusenosti a dnesni doba hovori spis pro to, ze konzole budou jeste omezenejsi, co se plateb a vyrobcu tyka nez jsou ted (jo, to skoro ani nejde co?) a na PC stejne nebude co hrat, protoze se na ne vetsina vydavatelu vykasle, protoze z toho neni tolik prachu... Neni to parada, jak s nama vyjebavaji? :)
      • dostaneme za to hnusnej port, kterej nikomu nepojede pořádně asi 5 let po vydání..... diky ne.
      • No zrovna posledni dil toho nebyl uplne zarnym prikladem. :)
        • Tim chces rict, ze GTA IV na pc vypada hur nez na konzolich? *8*
          • GTA IV na PC je to nejhorší co sem kdy viděl.
            • jsi se jeste nekouknul do zrcadla vid ?
      • To jo, protoze grafika je to nejdulezitejsi a hratelnost je definovana tim ze mysi je jednodussi dat headshot...
        • walltar
          Tím chceš říct že konzole je lepší protože má horší grafiku a pro míření tak nepoužitelné ovládání až jí muselí dát autoaim ... Good job chlapče good job *1*
      • Flashback klipy.
  • Preed
    *6*
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*



    Ne, ani tolik a vice smajlu nedokaze popsat, jak moc se na to tesim. *14*
  • Inquisitor
    Jenom škoda že je v prosinci konec světa :D. To už si nezahraju.
    • posila
      Neboj, Desmond Miles nas urcite zachrani :)
      • Magister_Peditum
        Ale.... Ne, nebudu vyzrazovat děj AC3. *3*
    • Když už konec světa tak jsem rád, že si to nezahrajou také konzoláci, když na PC by jsme vůbec byli rádi kdyby to vyšlo :))
      • dont hate the player hate the game.. je sranda jak se lidi dokazou navzajem hejtovat kvuli tomu jestli si koupili konzoli nebo pc
        • Doufám, že tu není skrytý náznak srovnání těchto dvou naprosto odlišných herních médií. To by si počítač nezasloužil.
    • Prave ze se konec sveta posune kvuli vydani GTA V. A jeste nam necha tak rok na pareni.
    • Neni konec světa, jen mayům končí kalendář. Ten můj kalendář (který mám na stole) končí 6. ledna 2013 a taky kvůli tomu nedělám celosvětovej poprask. Koupim si za dvacku novej a konec světa se tím odloží :D
      • No tak si ho hlavne nezapomen koupit :)
  • hmm jeslipak i je apple zazaluje za ten obrazek :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit