Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    /
  • Erien
    Wii U se mi hodně libí konzole nevlastním a tohle by možná mohla být moje první. Mám ale obavy, že cena u nás bude tak 10 tisíc a to si můžou stčit do špic. Pokud by cena byla kolem těch 6-7 tisíc, tak by to bylo super.
    • za ten HW by si viac ako tych 6- 6,5 tisic nezasluzili, to uz racej pomalicky nasetrit na next gen
      • Wii U je nextgen, nebo ho za nextgen všichni považují
        • zdeeneek
          WiiU neni next-gen. I samotny Nintendo rikalo, ze ho vubec nezajima jak bude jejich konzole vykonna oproti novym konzolim od Sony, Microsoftu. Nintendo si jede svoji vlastni cestou jako to udelalo s puvodnim Wiickem a o ostatni se nestara. Podle me je to jedine dobre.
    • zdeeneek
      Muj nejoptimistictejsi odhad na cenu je 8-10 tisic. 6-7 tisic je z rise pohadek. Cokoliv nad 10 tisic z rise hororu *3*
  • Existují rumoury, že se pracuje na Wii U Zeldě, kde první dungeon bude les větší než celá herní plocha Skyward Swordu.

    Zní to neuvěřitelně, ale zajímavě.
    • existují pro to i česká slova: zvěsti, nebo řeči, nebo fámy ,ty rumoure :) náhodou amaroun bys nechtěl? .)
      • Je mi regret, že tě to tak burnuje. *3*

        Amarouna bych teda nechtěl.
        • walltar
          Tak, ale použít slovo "rumory" to je teda hodně mimo.

          Ale já bych si amarouny dal ... vždycky sem thinkoval jak to asi tastuje.
          • Tak všechny amarouny přece byly jakoby koncentrovaný verze jídel, ne?

            Když si pustíš nějakou episodu Návštěvníků, tak je tam vždy "animace" jak se ten amaroun přemění na želé, kde to jídla ukáže.
  • Osobně nemám konzole rád, ale když už mají být, tak ať je jenom jedna.. vzhledem k tomu, že na každou konzoli jvyjde nějaká ta exluzivní hra, tak aby si člověk zahrál všechno, tak by musel mít všechny.. A upřímně nechápu, jak může někoho bavit hrát střílečky bez myši.. a ta grafija.. takové Last of Us by na PC byla bomba, na PS3 to bude nic moc.. zmařený potenciál.
    • Právěže na obrovské tv je to bomba, na malém monitoru to je o ničem... a ukaž mi, kolik pcčkářů znáš, kteří hrají na 1 metr + obrazovce... téměř nikdo.

      A s tou myší víceméně souhlas, ALE... pokud hraješ na relax a pohodu, gamepad se dá v pohodě, ono stejně ty dnešní hry jsou předskriptované blbosti vesměs, kde už nejde o skilly a stačí ti gamepad.... myš se hodila tak 10 let zpátky...
      • Tak hlavne na metrovou uhlopricku necumis z 60 cm vzdalenosti jako treba na 24 palcove LCD, ale cumis na to z 2,5 ze, takze potom kdyz to vidis z vetsi dalky, tak ten obraz zase tak mega velky neni...
        • Ve skutecnosti je jeste mensi.
        • z 2,5 metru*
      • Tak to je o vkusu, mně třeba vyhovuje víc menší plocha s lepšími detaily. Když jsem vybíral monitor, taky jsem koupil 22, i když jsem mohl koupit mnohem větší. Ale už mi to přišlo moc veliké.. ale to je můj problém.

        Tu myš bych oželel u takové Fify nebo nějakých závodních her.. ale u stříleček opravdu ne.. ty "pomocníky", co pomáhají mířit, nemám rád.. radši si vyberu sám, kam chci protivníka zasáhnout :-) A to už nemluvím o nějakých RPG, kde je potřeba "nakliknout" protivníka *5*
        • zkus si někdy wii remote + nunchuk , red orchestru 2 bych s tim asi nehrál ale singleplayerovou střílečku omoc radši než myš + klávesnice . Od první chvíle co sem to zkusil mi to přijde takový zábavnější *3* , FPS s gamepadem na druhou stranu vůbec nedávám a nechápu jak někdo může *15*
          • zdeeneek
            Red Steel 2 se timhle stylem hraje taky dobre.
        • Já Zaklínače 2 nedávno dohrál na gamepadu naprosto vpohodě.. a je logické, že u her typu auta, Fifa atd myš nepoužiješ ani na pc, pokud nejsi retardovaný..

          A to s těma detailama... to je každýho věc, mně hry bavily víc dřív, kdy měli mnohem horší grafiku... grafika pro mě není priorita, na atmosféře mi mnohem víc přidá velká televize, na které má postava třeba 20cm na výšku než 5cm na monitoru, než nějaký antialiazing ... ten je mi u pr... asi tak. :)
          • EuroSamurai
            Člověk kterej ovládá závodní hry na klávesnici je retard?
          • Tak to jsem asi retard, protože fifu hraju na klávesnici.. i když tady uznávám, že gamepad bude lepší volba, ale jsem tak prostě zvyklej.. tady se nabízí tvůj lehce upravený argument: pokud hraješ na relax a pohodu, klávesnice se dá v pohodě *1*

            S těmi detaily to máme úplně opačně.. ne, že by grafika byla to hlavní, ale já určitě víc ocením detaily než velikost obrazu.. 22 monitor je podle mě úplně ideální.. větší obraz už stejně nestačím vnímat jako celek a kroutím u něj hlavou *1* A ono v podstatě u té velké TV to je to samé - buď sedíš blízko a z té velké TV vnímáš jen malou část, nebo sedíš daleko, a pak to vidíš asi tak stejně velké jako člověk sedící u malého monitoru *15*
            • A nebo prostě sedíš tak akorát a užíváš si to asi jako když se díváš na film doma na televizi / v kině. :)
  • Jinak to zatím vidím jako naprostou zbytečnost, respektive, v čem je to jiné, lepší než třeba Xbox? Ty 2 obrazovky je uplná kravina, kterou využije 0,01 procenta lidí (k čemu si teda kupuju konzoli, když budu hrát na malém tabletku? = naprostá kravina podle mě). Navíc základna her třeba na Xbox je nkrát větší apod... nevím no, to by musely být sakra perfektní exkluzivní tituly a muselo by jich být hodně a to na 99 procent nebude.

    V ničem jiném to jak jsem pochopil lepší není, takže k čemu platit x tisíc za něco, co tu už je a funguje 10 let ?
    • zdeeneek
      Tak se podivej na nejaky videa kde uvidis na co se ten tablet da vyuzivat. Tablet se da vyuzit pro zobrazeni mapy, inventare - takze na TV vidis porad co se deje, nemusis se prepinat do ruznych menu atd. Tablet jde vyuzit i jako interaktivni prvek ve hrach, treba na videu k ZombiU je videt treba zadavani ciselnyho kodu k otevreni dveri - na TV je videt postava hrace, ktera stoji u zavrenych dveri a blizi se k ni zombici. Hrac ma na tabletu zobrazeny ovladac dveri, na kterym tuka ciselny kod, aby se mu dvere otevrely. Vytvari to dobrou atmosferu kdyz vidis, ze se k tobe blizi zombie a snazis se ve spechu natukat spravne kod na tabletu.
      • A navíc, k čemu mi je, že zadávám kód na malém displayi a na velkém vidím celou postavu, když stejně čumím na ten malý a co se v tu chvíli děje na velkém je mi jedno.... trošku paradox...
        • zdeeneek
          Jde o to, ze pokud mas 2 zarizeni, na kterych muzes soucasne neco delat/sledovat co se deje kolem tebe, tak to vytvari lepsi atmosferu a vtazeni do hry nez kdyz bys mel jen jedno zarizeni, na kterym sledujes jen jednu vec. Sledovat se daji oba displeje, pokud mas aspon trochu periferni videni. Pripadne neni problem tukat kod na tabletu, na chvilku se mrknout co se deje na TV (jak jsou od tebe zombici daleko) a vratit se zase k tabletu. Nevidim v tom problem.
          • Problem je silné slovo, to určitě ne, spíš zbytečnost. WiiU mě míjí ... to si raději počkám na next gen.
            • zdeeneek
              Ono to nebude nic revolucniho, ale spis to zprijemni hrani a vic te to vtahne do hry. Pamatuju si, ze treba v Oblivionu ( PC ) probiha paceni zamku na dverich stylem, ze se zapauzuje hra, na monitoru se prepne obraz a je na nem videt jen zamek. Cas ve hre je zastavenej, takze muzes tim pacenim zabit treba pul hodiny nez ho odemknes. Az v okamziku kdy se rozhodnes opustit obrazovku s pacenim se hra odpauzuje a herni cas zase plyne. Tenhle system moc atmosfere nepridava, protoze se tim uplne vytraci napeti z toho, ze te pri paceni zamku muze nacapat prochazejici straz, ktera by te za takovou cinnost mohla strcit do vezeni. U toho WiiU by tyhle veci diky 2 displejum mely probihat realtime, coz si myslim prispeje atmosfere.
      • Ještě lepší, budu pořád kývat hlavou jak ocas a zaostřovat každou minutu do dálky a na blízko..
  • Ve dvou hardwarových variantách - černé a bílé. Co má barva společného s hw ? Když už tak v designových variantách...
    • Hodne, kazda hw varianta ma jinou barvu. Delas chytryho a ani si neumis poradne precist clanek.
  • zdeeneek
    Hlavne doufam, ze se zacne i v Evrope prodavat jeste tenhle rok a budu si moct WiiU najezit pod stromecek k Vanocum *5*
  • Počkám si, až jaké budou na konzoli exkluzivity. ZombieU mě nijak moc netáhne, takže uvidím, co bude další.
  • walltar
    Pochopil sem to správně, že to je krabička do které se strkají CD a hraje se to na tom ovladači, nebo se to připojí k TV a ten display na ovladači funguje jako hud?
    • sleepless
      Je to v podstatě normální konzole, jen vedle klasického gamepadu (který je rovněž v nabídnce) se bude hrát na ovladači s funkcemi tabletu.
      • walltar
        Tak to nezní špatně ... už dlouho sem chtěl něco jako dotykový monitor zabudovaný ve stole, kde by se zobrazoval inventář, klávesnice atp.
    • Marquis
      používají se obě obrazovky (doteková na ovladači a televizní). s tím, že je možnost přepnout hru pouze na jeden- někdo se chce dívat na tv, tak prostě přepneš obraz na ovladač a hraješ dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit