Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Mě se trailer celkem líbil a navnadil mě minimálně na sledovaní dalších informací o hře. Mám rád stealth hry, upíry (né ty teplé) a kreslenou až komiksovou stylizaci. Takže za mě celkem fajn. Komentáře, že díky schopnostem hrdiny není hra žádná výzva, jsou dosti mimo. Z prvních videí na Dishonored to vypadalo taky jako rubárna, kde chrlíte jednu schopnost za druhou, ale ve výsledku byla hratelnost někde jinde (na nejvyšší obtížnost a stealth postupem).
  • Trosku mi tu DARK atmosku kazi ta kreslena stylizace ale to jen spis takovej prvni dojem z videa
  • TheGGG
    Skoro stejně drsný jako tento upír
    http://image.blingee.com/images18/content/output/000/000/000/778/734202674_961400.gif
  • Já nevím co je tohle zase za móresy s těma teleportama. Mě konkrétně tahle věc docela kazila dojem z Dishonored, protože prostě s tím teleportem je člověk tak neuvěřitelně op, že veškerá výzva mizí. Prostě vůbec tam pak není ten moment, kdy se člověk někde krčí v koutě a doufá, že ho stráž nezaregistruje - prostě se portnu a je po prdeli
    • kickasl
      zrovna v dishonored mi to nevadilo, dokonce mi to tam prislo jako dobry prvek, ale tady to vypada, ze to bude spis na skodu, jak psal zelenykralik- moc jako vyzva to nevypada
  • vypada to pekne nudne *7*
    • souhlas podle tohoto videa nechapu kde je tam nejaka vyzva, zakouzlit pred neho rozptyleni , teleportnout se za nej a zabit ho mi moc tezky neprijde.
  • jackherrer
    Vypadá to pěkně, ale škoda je, že za Malkaviana si to nezahraju. Osobně bych velmi uvítal něco z World of Darkness, třeba remake Bloodlines (remaky jsou teď v módě) nebo jinou maškarádu (proboha jen ne MMO *16* ).
    Ale nakonec proč ne? Jen doufám, že to s tou akčností moc nepřeženou.
    • Bohuzel VTM:Bloodlines od Troiky asi hned tak neco neprekona.
      Dohrano vicekrat, mimo jine i za Malkavianku. Rozhovor s lampou, nebo prevzeti identity do wc splachnute zelvy, to melo neco do sebe. RIP Troika.
  • BoB.2
    Čím víckrát vidím tu reklamu na E2 tím víc ji nesnáším, ještě když se video dvakrát sekne a spustí ji znova teče mě krev ze zubů. *16*
    • Podle mě by to mělo víc šťávy kdyby ještě zařval YOU SHALL NOT PASS.
    • tak pod todle se podepisu a dam + *16* *16* *16* *16*
    • alladjex
      Je to ta nejzk... reklama za poslední dobu. Reklamy mi nevadí, nijak je neblokuju. Ale tahle je tak absolut dement, že už ji mám taky plný zuby.
    • Zlatej traktorista
      • Co zlatej traktorista ! Přímo božský traktorita. Já se již ani nedívám na ty videa, když vždy vystočí to.......... :(:( A také zlatej Kronos......
    • O jaké reklamě mluvíš?
    • hahaha jojo ten vopičák jak to tam vždycky rozsekne tím klackem to taky učůrávám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit