Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V prubehu roku si hazim hry do wishlistu a pak je v akcich nakoupim ...vetsinou jde spis o singlplayer hry ...kde cekam, az vyjdou vsechny DLC, atp. Letosni vyprodej sem opet vyuzil a defakto i chapu, proc jsou zisky vetsi ...driv jsem u bleskove akce treba vahal a nakonec nekoupil, ted jsem mel dost casu si promyslet, co vlastne vsechno nakoupim a pohoda, zadnej stres
  • 45 % revenue increase, 100% money goes to lawd gaben
  • Tak u mě to bylo obracene. V minulosti jsem na Steamu utratil vzdy kolem 50 eura a tento nedavny vanocni vyprodej to nebylo ani 10 eur. To co jsem chtel jsem si uz koupil na zacatku prosince to dal Steam taky vyprodej a ten vanocni me jiz nijak nemotivoval. Driv jsem kupoval, kdyz byla kratkodoba sleva na jiz zlevnenou hru, ale to se jiz nedelo. Jinak hry ve fronte jsem peclive prochazel, hodnotil, pridaval do seznamu prani, motivaci k jejich nakupu jsem ale nemel. Taky jsem prodaval vsechny ziskane karticky, ziskal jsem z nich nekolik eur a to slo na nakup mensich her :-)
    • Souhlasím, dřív mě bavilo, každej den se rychle loknout a podívat se na slevy atd. - byla to zábava. Tohle sem jednou projel, koupil dvě hry a pak už jsem se na to nepodíval.
    • Tak nějak podobně, dříve jsem koupil vždy alespoň něco co mě praštilo do oka, protože to kontroloval každý den a těšil se na nějakou dobrou slevu, ale teď když byl výběr tak monstrózní se mi to ani nechtělo probírat a nekoupil jsem nic.
  • už se vám někdy stalo že jste čekali na slevu na hru, čekali a čekali... a sleva nepřišla? nakoupili jste za plnou cenu nebo jste nekoupili? a čekáte na slevy jen u AAA drahých her nebo i na slevy indie titulů?
    • Pethulla
      Tož jasné. Teď jsem třeba chtěl OMSI 2 - už mi to uteklo se 40 % slevou, tak teď jsem byl na to připraven a ...prd. Vůbec ve slevě nebyla. A kupovat během slev za plnou cenu? Fakt ne.
  • Pethulla
    Tak k úplné eliminaci těch (dvou)denních slev zase nedošlo, takový Ubisoft měl slevy jen po tohle krátké období.
  • rami.cz
    Me se libily ty treasure hunty (rok 2010), ty byly super :D A co se tyce tech "slev", podle me to uz neni ono. Bud vsechno mam anebo jsem uz stary :D
    • vsechno mas, na hry clovek starej neni nikdy... v kategorii "under 5 euro" mam vsechno a v "under 10 euro" mam vic jak polovinu, coz je 90% kvalitnich her na steamu (knihovnicka presahuje 200 her)... uz skoro neni co nakupovat *1*
      • ucho
        hm, taky nemám co kupovat, knihovnička to táhne na tisícovku :D
        • elwiscomeback
          Dobře si pamatuju zavedení kartiček a tvůj výdělek *1*
  • Bože, kdo toho člověka stvořil, totální imbecil : D
  • "Obava Valve, že kartička povede jen k rychlému proklikání fronty, se naštěstí ukázala jako lichá. Hráči prý frontu projížděli opravdu poctivě, což podle provozovatelů Steamu způsobilo třikrát více zhlédnutí profilů her než tomu bylo v minulých slevových akcí"

    Konkrétně to 3x víc bylo pravděpodobně způsobené tím, že se ty kartičky daly získat denně 3... za tři prošlé fronty... :D :D
    • To bylo zpusobeno tim, ze hraci tam zoufale hledali nejakou dobrou hru se slusnou cenou :-).
      • Náhodou to celkem šlo, ukořistil jsem Banished a Jets'n'Guns, dohromady za cca 6-7€. Trochu lituju, že jsem nešel ještě do Just Cause 2 (za zhruba 2€).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit