Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pethulla
    Tož jasné. Teď jsem třeba chtěl OMSI 2 - už mi to uteklo se 40 % slevou, tak teď jsem byl na to připraven a ...prd. Vůbec ve slevě nebyla. A kupovat během slev za plnou cenu? Fakt ne.
  • už se vám někdy stalo že jste čekali na slevu na hru, čekali a čekali... a sleva nepřišla? nakoupili jste za plnou cenu nebo jste nekoupili? a čekáte na slevy jen u AAA drahých her nebo i na slevy indie titulů?
  • Pethulla
    Tak k úplné eliminaci těch (dvou)denních slev zase nedošlo, takový Ubisoft měl slevy jen po tohle krátké období.
  • vsechno mas, na hry clovek starej neni nikdy... v kategorii "under 5 euro" mam vsechno a v "under 10 euro" mam vic jak polovinu, coz je 90% kvalitnich her na steamu (knihovnicka presahuje 200 her)... uz skoro neni co nakupovat *1*
  • rami.cz
    Me se libily ty treasure hunty (rok 2010), ty byly super :D A co se tyce tech "slev", podle me to uz neni ono. Bud vsechno mam anebo jsem uz stary :D
  • Náhodou to celkem šlo, ukořistil jsem Banished a Jets'n'Guns, dohromady za cca 6-7€. Trochu lituju, že jsem nešel ještě do Just Cause 2 (za zhruba 2€).
  • To bylo zpusobeno tim, ze hraci tam zoufale hledali nejakou dobrou hru se slusnou cenou :-).
  • Bože, kdo toho člověka stvořil, totální imbecil : D
  • "Obava Valve, že kartička povede jen k rychlému proklikání fronty, se naštěstí ukázala jako lichá. Hráči prý frontu projížděli opravdu poctivě, což podle provozovatelů Steamu způsobilo třikrát více zhlédnutí profilů her než tomu bylo v minulých slevových akcí"

    Konkrétně to 3x víc bylo pravděpodobně způsobené tím, že se ty kartičky daly získat denně 3... za tři prošlé fronty... :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit