Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Tleskám, tleskám, tvůj mistr veskoslav tě vycvičil dobře. Demagog jak z učebnice.
  • TheGGG
    "V reálu by se rozbrečel" oh ty si my ale pořádně ostrej hoch. V jakým reálu? Myslíš že si nějaký boreček, když si hrál Quake? To si se hodně přiblížil k realitě. Tomu mi s autohealem nemůžeme rozumět, ty si prostě hotoví G. I. Joe.
  • nejlepsi fps bylo Enemy territory, QL je fajn, ale ET bylo kralem a pro me neprekonatelne...
  • 14? Ještě bych ubral. Každopádně je to někdo, kdo vyrostl na tom, že autoaim, autoheal, autofullequip a možná i autofrag je základ a vše ostatní je blbost. Prostě generace digitálně retardovadných lazyscrubs. *15* A takový kiddo si tady bude otvírat hubu. V reálu by se rozbrečel...
  • Díky za velmi rychlé a zaručeně objektivní hodnocení od pana odborníka na hry a jedinou pravdu.
  • Na jejich obhajobu musim říct, že LG byla vždycky docela OP. :]
  • C-BEAM
    nie je to síce prípad Q3 ale súhlasím, že niekedy i klasika môže byť blbosť... napríklad ty si tiež už taká klasika tohoto webu a pritom blbosť z teba doslova kvete.
  • Quake live je moc fajn, ale od nejakyho serioznejsiho hrani me vzdycky odradil ten priserny web browser/plugin klient :(
  • TheGGG
    To je typická vlastnost některých lidí, jak je něco "klasika", tak to musí být dobrý, nehledě na to jaká je to blbost.
  • Sithard
    Balanc se jeste da pochopit ale ty litajici dmg cisilka jsou otresny.. Za chvilku by mohli rovnou pridat nad enemaky jeste health bar.
  • C-BEAM
    o RG sa vedú diskusie dodnes a tých čo chcú vrátiť pôvodný stav a tých čo sú so zmenou spokojní je približne rovnaký počet. Ale hlavne motiváciou vtedy bolo lepšie vybalancovať zbrane (čo sa imho aj vcelku podarilo) a nie hru úmyselne degradovať s cielom nalákať nových hráčov.
  • Týden se bude nadávat, a pak všichni zavřou huby, tak jako vždycky :) Když změnili dmg pro railgun, tak to byl taky strašný hate a teď si někteří ani nevzpomenou, že to bylo dřív jinak :D
  • Jn, vypada to ze je cas to znova nahodit a pofarmit novacky :P
  • Sithard
    Prej to neodradi veterany.. Na kazdym serveru na to vsici nadavaj.. Ubrali dmg LG a jeste tam pridali stupidni scrolling combat text ala wowko.. Zlatej q3
  • Tak tak. Bez starosti, přebalil jsem se a těším se na večerníček, ale fotr že pořád mluví o nějakým tom kweɪkovi 3, ne tak jsem se podíval na video ne, o co jako gou. No a viděl jsem co jsem viděl a usoudil, že CoD nic překonat nemůže i když multiplayer vůbec nehraju, ne. Ani něco z minulosti ani něco v budoucnosti. A pak jsem viděl nadpis tohodle jakože článku ne a začal jsem ti to pročítat, abych si doplnil rozhled. Jenže po první větě jsem šel do kolen a z přečtění nebylo nic. A tak...
  • lol tak od toho tam je team matching dle tvyho score... kdyz budes mit 1 win na 100 her tak žádnýho skillera nepotkáš, pokud vyloženě nechceš a nepřepneš se do "vyšší" ligy
  • Jenže trochu pravdy na tom je sice spíš jde jenom o reklamu ale třeba nový hráč nemá šancí proti někomu kdo masti tohle nebo cs X let, hrál sem dlouho quake a cs , hodně dlouho a dokonce mě banovaly, protože mi říkali že sem cheater když sem byl na casual serverech ,,,https://www.youtube.com/watch?v=Y6gcmbioqiE

    co by tam dělal nováček ? kdyby tam bylo pár takových hráčů
  • A nebo je mu 14 let takže netuší o co jde
  • Inquisitor
    Co je tohle dneska za přístup? Místo aby člověka přinutili se snažit a zlepšovat se dokuď to člověku nepůjde. Tak radši uděláme zjednodušení, aby se náhodou nestalo, že někomu něco nepůjde. Hry snad byly vždy stavěný jako určitá výzva k tomu překonat nějakou překážku.
  • njn pán je asi Unrelák ti to proste... nezatopis :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit