Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen počkej až přijdou na řadu homosexuálové s jejich požadavkem na gay romanci.
  • Magister_Peditum
    Tipoval bych něco hodně blízko k milionu, tedy pokud to půjde tímhle tempem. Pokud kampaň na kickstarteru ještě nějak nakopnou, tak to může být i víc.
  • Magister_Peditum
    Prý tam bude nějaký systém penalizací za "nestandardní" chování. Chtějí hráče donutit se chovat trochu víc "role play".
  • J.D.
  • 363 k Liber...
    Kolik si myslíte, že vyberou do konce kampaně?
  • investor nemá co ztratit, teda minimálně pokud je řeč o kapitálu :)
  • Keyz
    Právě, hraní za ženskou by muselo být dost jiné aby to bylo věrohodné jak chtějí.

    Btw asi budou čumět, když tam půjde většina lidí zabít a pak tam nikdo nebude :D. Nebude to jako v AC.
  • klobouk dole pred takovým trpelivým investorem, ale mám radost. i když mam na hru vlastni nazor, preju jim to, protože je fajn když nekdo dela co ho baví a navíc to bude pozitivni signal pro vyvojaskou scenu v nasich zemich a snad i cerstvy vitr v zatuchlych vodach rpg žanru
  • Kravicka
    Tak kdo si zaplati sochu ve hre se svym jmenem :D
  • Tak když jim tam Chris Robertson backnul Popa chvilku po spuštění, tak IMHO by jim klidně dal i toho Sainta kdyby tam byl už od začátku.
  • Magister_Peditum
    Některé komenty na jejich foru mě pobavili, prý by chtěli hrát za ženskou assassinku. *15* V reálném středověku dost sotva. *15* *15*

    Jinak gratuluju k úspěchu a doufám, že se brzy dozvíme další šťavnaté info ze hry.
  • Tak nic, opráším stroj času co mám ve skříni a letím do roku 2017, zahrát si pěkně v klidu tři akty. Hlavně až se budu vracet musím zadat správné datum, nechtěl bych se dostat do roku 1403 když teď vím jak to tam přesně vypadá. Chci se vrátit domů v jednom kuse.
  • God-of-War
    Vydavatelé sou pěkný kur*y. Pokud tam nelítají Firebally a Draci, tak je to nezajímá. Hru podpořím až za měsíc... momentálně nejsou love. *9* Jinak to vypadá dost dobře. PS4 se na to klepe. *1*
  • co takhle vybrat rovnou tři míče a na vydavatele se vysss.... vysadit.. ano vysadit.
  • Svedčí to nie len o vydavateľoch, ale aj o hráčoch...
  • Tak vysoko to (asi, protože peckové stretch goaly by to mohly hodně nakopnout) bohužel nepůjde, ale i tak to bude hezké přilepšení - věřím, že pan Vávra dokáže každou tisícovku využít mnohem efektivněji, než velká společnost desetinásobek.
  • Držím všechny prsty a snad to vyšplhá k pěkné a potěšující části. :)
  • Tak toto bude "komunitní vývoj" se vším všudy. Jsem zvědav, jak to půjde :). Líbí se mi ten přístup alá Chris Roberts - dát komunitě možnost vyzkoušet si různé herní mechaniky, poslechnout si jejich nápady a s tím pak dále pracovat. S trochou nadsázky jde vlastně o projekt, kdy si společnost vytváří vlastní AAA hru :) Doufám že vyberou víc než Star Citizen
  • Uvidíme jestli se najde takový fanda a zainvestuje do nich 5000 £ *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit