Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CHlapy ksakru máte to tady poslední dobou nějaký domrdaný ( tím myslím ta videa ) .... dělejte s tim něco !!! *16*
    • MrSanta
      Chlapi se už vyjádřili, že problému jsou si vědomi a na nápravě se usilovně pracuje.
  • hej, ty vase videa stoji za starou belu. malokdy se daj spustit. udelali byste nejlip kdybyste pod to davali link na YT *10*
  • kua ja cekal jak toho draka rozseka na pidi kousky a ono nic
  • ten efekt s tim jak se ve filmu nebo hre jakekoliv velke monstrum pomalu podiva na hrdinu a pak zarve vzdycky tim samym zpusobem je uz tak neskutecne provareny, kdyz to nekdo pouzil poprve byl to dobry napad, kdyz jsem to videl 10x uz to takovy zazrak nebyl, videt to po 101 uz je spis trapne.. cas vymyslet neco noveho, animatori ;)
  • nejde to přehrát *10*
  • Super video, prostě mazec, jedna z nejlepších reklam na hru co jsem viděl. Ale hlavní otázka pro mě zní: kdo to dělal? Autoři TES? Nebo někdo nezávislý? Divím se, že to nikdo nikde neuvádí. Muselo to stát dost peněz.
  • BoB.2
    Ta lepená rukojeť meče je dobra mohly si stím trochu vyhrát když na ni najížděj tak detailně *12*
  • zbytečne vyhozeny prachy za ktery mohlo bejt udelano napr. spousta unikatnich drobnosti ve hre
    • smejki
      Nemohlo. Beton taky neschne rychlejc, když najmeš dalších dvacet stavebních dělňasů
      • Jenom by mě zajímalo, jakou část vývoje her srovnáváš se schnutím betonu...?
    • Vyhozeny prachy to nebudou.

      Myslim, ze se tomu rika reklama.
      • Paulcz
        a kdopak nám platí tu reklamu ? :)
  • Nějaky duvod proč jen řval a hned ho nesesmahl?

    Ve všech filmech, hrách nebo pohádkách když drak otevře tlamu, pokud teda nežral nebo nemluvil, tak hned plival oheň, nikdy jen trapně neřval... asi nechtěli aby "hero" musel uskakovat a mohl stat jak pako, zato to ale vypada jako celek nesmyslně.
    • MrSanta
      Mě než řvoucí drak spíš zajímá, proč si někdo vedle ohně postaví džber s pravděpodobně 70% nordskou pálenkou *2*.
    • Paulcz
      taky si myslím, že upečený hrdina by byla mnohem lepší reklama :D Ovšem to by nepřekousli všichni ti úchyláci co si chtějí hrát na geroje a drakobijce, ochraňovat nevinný a lejzt všem do zadku :)

      přebasovanej řev masově nasadili po LOTRu :)
    • Být drakem tak Dovahkiina sežehnu ze vzduchu. *1*
      • MrSanta
        Stačí lektvar ochrany proti ohni a drak si může plivat oheň jak chce *3*
  • Konečne ukázali PC grafiku! *3*
    • Lawliet
      hh.. tak sorry ja myslel že další nadšenec si myslí že v dnešní konzolové době nějaka "PC grafika" existuje..
    • Lawliet
      "v parádním hraném traileru"
      • To je jasnej vtip. *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit