Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum

    Ubisoft prostě zkouší co všechno značka Assassin's Creed snese než se jim to zhroutí.

  • Zasazení by mi sedlo a mohlo by se jednat o super hru, má to ale dvě drobné pihy na kráse - první je spojení se sérií AC, a druhá spojení se studiem Ubisoft 🥲😄 jak moc budu daleko od pravdy když si troufnu předvídat že příběh se bude točit okolo utrápené ženy (Asasínky) kterou inkvizice (Templáři) neprávem označí za čarodějnici a ona je bude postupně ne kouzly ale skrytou čepelí jednoho po druhém likvidovat? 😄 

  • alebo ako daleko sa musi zaner vzdialit aby to zmenilo znacku AC :)

    btw. myslel som si ze doba temna je ranny stredovek, do cca 1492 (new world/America)

    aj ked kniha Malleus maleficarum vznikla kratko pred tymto rokom a sluzila dalsich cirka 300 rokov.  cize zasadenie do 16. storocia moze byt OK ale kazdopadne uz tam tolko "temna" nemusi byt :) (to AC Valhale by lepsie sadla tato doba, co sa im, podla mojich mizernych par hodin v hre, cca podarilo)

    • Derp_1337

      Jako dobrá poznámka, ale série AC si nikdy nedělala hlavu s historickou přesností. Takže tam bych si vůbec nedělal hlavu s nějakým stoletím.

      • Nechlubila se první trilogie tím, že se snažila být docela přesná? Ale už je to dánvo, takže si to možná blbě pamatuji. (a nebo to, že se tím chlubili, ještě neznamená, že to tak bylo :-D )

        • Derp_1337

          Obojí je správné. Chlubili se tím, ale odborníci z nich moc nadšení nebyli. 😂

          No a pak to šlo úplně do kytek. To už se ani Ubi nesnažil předstírat historickou přesnost.

    • Nevšiml jsem si v článku spojení "doba temna". Píše o ponurých a temných městech.

      • "

        niekde sa stala chyba. mal to byt koment na Beluga kde pise: "Zamereni na obdobi temna,...."

        mea culpa O:-)

    • JamesFaith

      Tak druhá polovina 16. století a začátek 17. století bylo naopak období, kdy hony na čarodějnice dosáhly v Německu svého vrcholu.

      V tom období proběhl i jeden z nejhorších zdokumentovaných procesů - Trevírský čarodějnický proces - kdy v letech 1581 - 1593 upálili 368 lidí. A v 17. století proběhly ještě horší.



      • honcka

        škoda toho 16. století, imho zasazení do 30. letý války by tomu sedlo jak hrnec na pr***, tohle období je herně trestuhodně nevyužitý a konflikt, při kterým zemřelo v evropských zemích okolo 30% obyvatelstva by si nějaké herní zpracování určitě zasloužil

        • Inquisitor

          Třeba takový agent kardinála de Richelieu, du Tremblay aka páter Josef a jeho intriky by vydali na hodně zajímavé zápletky:)

      • nehadam sa. Len teraz ani nespominam, nebolo to nieco s Inkvizicou co bola najma spanielska vec? (alebo aspon podporovana spanielskou korunou)

        • JamesFaith

          Předpokládám, že tady mluvíš o inkvizici za Torquemady, tak tam v té době šlo hlavně o pronásledování kacířů. 

  • Inquisitor

    Ty už neví kudy kam

  • Uff… jsem rozpacity. Zamereni na obdobi temna, honu na carodejnice atp. me zaujalo hodne, ale hrat nadprirozenou plizici adventuru s kockou neni to, co bych si predstavoval. 


    Stray jsem si celkem uzil. Serie Thief nebo podobne taky muzu. Ale od Assassins Creed jsem preci jen navykly na jiny druh zazitku. 


    No, uvidime. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit