Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně štěstí vývojářům! A myslím to zcela upřímně, protože si nic nepřeji víc (alespoň pokud mluvím o herních přáních), než další vybroušený klenot z Batman univerza. Rocksteady nasadili laťku proklatě vysoko a chce-li WB úspěšně navázat, musí jí překonat, což nebude nic jednoduchého. Tak tfuj, tfuj, tfuj, ať se zadaří!
    • Ronox
      Právě toho se bojím, že tu laťku ani nedotáhnou. Určitě jim přeju ať jsou Origins aspoň tak stejně dobré, ale podle mě právě Rocksteady ví jak s tou značkou naložit. Jestli se to podělá, tak můžeme dát opět pápá na nějakou chvilku Batmanovi, protože producenti zapomenou na úspěch prvních dvou Arkhamů :( kdyby nadtím aspoň měli nějaký dohled nebo něco, protože právě oni ukázali jak se mají dělat hry podle komiksů, ale takhle z toho infa neinfa co je známo těžký říct no. Držím palce jakožto velký fanoušek.
    • Kdybych měl za sebe vypíchnout tři novější značky, které mají laťku vysoko kvalitou, řeknu Zaklínač, Borderlands a Batman.
  • langustyn
    jestli dela rocksteady na nextgen, mohl by to byt batman v plnohodnotnym otevrenym gothamu :) kdyby to byla pravda prezil bych, ze arkham origins zas takova hitovka nebude.
  • vonTossis
    jen skoda, ze na tom nepracuje Rocksteady :(
    • Ja jsem naopak docela rad. Alespon to nebude potreti to stejne a Rocksteady maji sanci prijit s novou paradni znackou.
  • Snad to nebude zase na Windows Live, vůbec nechápu proč, když to mám na steamu tak musím se přihlásit ještě na GFWL..
  • cumpi3
    bojím se jako blázen...námět zní fajn, ale celkově se fakt bojím...pokud budou kopírovat Rocksteady, tak hra propadne, jelikož by to bylo prostě jen kopie...na druhou stranu si to musí udržet Arkham tvář...a to je právě ten problém...bojím bojím...Nechci, aby mou milovanou sérii pokurňili
    • XorxoxTalarius
      Tak z tohohle obdobi je dost komiksu, tak snad si vemou nejakou kvalitni predlohu :)
  • MishKonn
    Deathstroke mi příjde víc jako villain z Green Arrow, než z Batmana.
    • A není to proto že se momentálně vyskytuje v seriálu o Green Arrowovi ?
  • Skvělá novina! Série Batman je skvělá a doufám, že tam zabloudí i Catwoman. *15*
  • Whoossain
    To je Deathstroke ten vlevo?
  • Rocksteady spravil brutalny kus roboty na asylum a city. Dufam ze to typek neposere jak Prototype-napad hodeny do kosa..
  • Mě hlavně mrzí že na tom nebude dělat Dini *9* , snad seženou jiného komixového pisálka,třeba Millera a jelikož to mají být začátky,mohlo by se to volně inspirovat Year One

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit