Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pre mna patri Darksiders seria medzi TOP v novodobych hrach :) je skoda ze THQ zbankrotoval :( dokonca sa mi az nechce verit ze Firma s titulmy ako su Titan Quest Darksiders (a urcite tam bolo este vela titulov ktore by stali za mienku ) sa moze dostat do problemov :( škoda ten dalsi Darksiders vypadal fakt luxusne
  • kubi-wan
    U dvojky mě mrzelo jen to, že závěrečnej boss byl až směšně jednoduchej... v porovnánim s některejma jinejma "všedníma" bossama... a i ten konec mi přišel takovej... neuspokojivej *9*
  • InfidelBro
    Hlavně by měli zvýšit obtížnost, Darksiders II je na Apocalyptic směšně jednoduchá hra.
  • Ta kooperace by tu hru zabila. Nevím proč se jí pořád snažej s*át do her kde nemá co dělat.

    Např Dead Space 3 je krásný případ jak má vypadat zprasená implementace kooperace... pokud hrajete sami, tak vás čeká teleportující se parťák v animacích a podobná zvěrstva...

    Takže za sebe říkám, lepší žádný než špatný a polovičatý singl...
    • Za sebe říkám, radějí žádný multiplayer, než aby byl implementován na úkor singlu *3*
  • Matthew1J
    "Příběhově jsme to pak chtěli posunout do peka"

    Asi vám šotek šlohl L
  • Osviceny
    A plno tupých tlustých uhrovatých nerdů se právě těší na trojku, toto je totiž pro ně ideální hra !!! mohou si dokozat svojí slabé dušičce že jsou borci, když rozsekávají velké enemáky a skáčou po zdech (oni sami dojdou sotva na záchod a do lednice i to je pro ně výkon na který musí šetřit energii ) navíc se mouhou ve hře zastavit a kochat se postavou hlavního hrdin, plno nerdů mělo nejlepší orgasmus nad lýtkem hlavního hrdiny . už vidím jak statisíce nerdů píšou petici aby si mohli koupit nový díl hry, aby mohli mas**rbovat nad lýtkem dalšího hrdiny
    • kubi-wan
      Ty budeš asi taky pěkně vymaštěnej...
    • Taková sebereflexe se jen tak nevidí. Příště ostych stranou a piš to už klidně ve vlastní osobě. Teď když ses nám tady tak otevřeně svěřil s tím, co se ti honí hlavou.
    • nekromant33
      ok zase sem se dostal do špatný části internetu, čas jít spát
    • Ono to pořád žije.
    • *1* *1* Tyvole, tak tohle může napadnout jen tebe.. *1* *1*
    • BoB.2
      Ale nebuď k sobě tak kritickej.
  • Nicméně je to škoda hlavně soundtrack z D2 poslouchám do teď ta hra je epic se vsim coulem..
  • BoB.2
    Jednička byla hodně přehlížená ale pro mě jedna z nejlepších her ,dvojka se taky povedla a tak doufám že se třetího dílu dočkám.
    • Me to prijde tak,ze abs. vetsina hracu jednicky se shodne na tom,ze prvni dil byl proste lepsi. A ti, co sou slyset nejvic a pejou ody na druhej dil, casto jednicku vubec nehrali.
      • Hrál jsem jedničku i dvojku každá hra má něco do sebe a obě dvě hry jsem hrál se stejnou radostí z toho že prostě hraju "DarkSiders" za jezdce Apokalipsy *4* od jedničky která se mi strašně líbila sem se nemohl dočkat dvojky a pokud je jen malá šance že by mohlo vyjít další díl ve kterém mohou být všichni 4 jezdci tak se těšim ještě víc *4*
    • Mě u dvojky mrzely jen dvě věci komba a strom skillů moc mě promakanej nepřišel a padání věcí... (plus taková drobnost chtěl jsem jednu primární zbraň kosu jako dvouručnou zbraň), ale i tak obě hry nářez!!!!!! a chci další díl.
    • God-of-War
      Presne tak. Prvni dil, byl neskutecnym zpusobem prehlizeny, coz vubec nechapu:(. Delka 20+ hodin, hratelnost a grafika pecka. Kdo to jeste nehral, tak ihned koupit a zaparit.
      • Osobně je pro mě první díl o 1000% lepší jak 2.
        • God-of-War
          Taky.. Dvojku sem jen rozehrál a skončil sem asi v druhém světě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit