Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NE! Raději knihu
    • NE! Radeji husi kuzi z kombinace obraz a zvuk
  • Vogon
    Až půjde hrát za hobita,který bude vypadat podle popisu z knihy, nebo aspoň trpaslíka, tak tomu dám šanci.
    • ale prosimte. Mel by ses trochu povznest
  • Vidím to na jednu z mála dobrých her z prostředí Středozemě. Takové hry jsou potřeba...
    • Vrook
      Mně to teda tu klasickou knižní Středozem nepřipomíná ani zdaleka. Čimž nechci tvrdit, že to bude špatná hra. Ale docela by mě zajímalo, jak by vypadal projekt, kterej by se zcela separovaně inspiroval pouze knihama, nebravše filmový zpracování v potaz.
      • Já nevím, jestli by bylo účelný, aby se autoři nějak hodně svazovali knihou. Jistě, ve hře by neměly být úplné blbosti, jakože třeba bychom bojovali se Sauronem prostřednictvím stáhaček a tanků. *1*

        Kdo chce příběh z knihy, ať si prostě přečte knihu.
        • solomon.short
          ne svazovat, nýbrž inspirovat. a zapomenout na zprasené filmové kulisy.vrátit zpět příběh, ten pocit, kdy jen z pečlivě zvolených slov tě mrazí. No a hlavně zachovat knižní "quid pro quo" *3*
          • ja sem zapomnel ze vis jak to tam ma presne vypadat ty rampo mckváku. Tobe podobny lidi bych nahnal na hromadu, at okamzite vytvori ty kulisy. Chtel bych videt co za por*o pomazany psima h*vnama byste vytvorili. Bez si otevrit knihu a radsi mlc.
          • Kozy
            Co bylo na filmu špatně? Jako Hobita chápu, to je otřes ale trilogie se mi tehdá dost líbila.
            • Trilogie byla dobrá, ale nepřesností a nedostatků tam bylo dost. Ale to je jen o osobních preferencích. Film je film a když nic jinýho, zase udělal obecné povědomí o práci JRR.

              Já bych třeba uvítal, kdyby ve filmu bylo putování ze Shiru do Bree - hlavně mi chybí pasáž z Barrow Downs a Bombadil. Taky Arwen tam naroubovali až zbytečně uměle, ale to chápu.
      • solomon.short
        to by bylo zajímavé. Filmové zpracování mě hrozně zklamalo, o natahovaném Hooooobitovi ani nemluvě. Snad probůh Jacksona nenapadne zfilmovat Silmarillion a Nedokončené příběhy, to by bylo napřesdržku. Už tak zkazil co se dalo... a herní adaptace tomu vůbec nepomohly (až snad na LOTRO)
    • Veskoslav
      No mě třeba bavila hra War in the North. Nejhorší ze světa ME je ale Guardians, ta MOBA...Něco tak otřesného jsem nehrál už hodně dlouho.
      • To ani nevzpomínej. *1*
    • Mato1987
      Tak LOTR: The Battle for Middle-earth jednotka aj dvojka boli podľa mňa kvalitné stratégie a ešte jedna hra o lord of the rings, bola to bojovka z pohľadu tretej osoby, ale niekedy bola kamera umiestnená aj zboku, len ani za boha si neviem spomenúť ako sa volala....
      • Nemáš namysli LotR: Return of the King? Zrovna to s bráchou rubem v coop. No řežba i po těch letech parádní :)
      • Já hraju x let LOTRO a znám i další podle mě dobré hry z tohoto univerza. Jen jsem chtěl říci, že dobré hry z tohoto světa může nadále solidně udržovat znalost Středozemě a tedy Tolkienovy práce.
        • Mato1987
          Jasné, v pohode, ja som len vymenoval tie hry, ktoré aspoň podla mňa za niečo stály a boli kvalitné záležitosti aspoň na pár herných večerov. Ináč nevieš ako sa volala tá hra z lotr univerza, na ktorej názov si neviem spomenúť a zhruba som ju popísal v predošlom komentári? Viem, že som to niekoľko rokov dozadu hrával na pc...
          • Vogon
            Lotr: War in the north?

            https://www.youtube.com/watch?v=gaVMx5g_3ek
            • Mato1987
              Ee to nie je ono na 100%, nemalo to zase až takú grafiku, tá hra je aj omnoho staršia, ako som napísal flash789, čo sem pridal video sa na to podobá, ale zase má horšiu grafiku :D
          • flash789
            asi myslis predelavku z konzoli, byli toho tri dily a na PC myslim bylo Two Towers
            http://www.youtube.com/watch?v=uXtyLV0oUmI
            • Mato1987
              Hej to je ono, ale grafika je nejaká divná, si nepamätám, že by to vyzeralo tak otrasne. Ale to je jedno, proste bola to slušná bojovka a v coope ešte viacej ;)
      • flash789
        Third Age taky nebylo spatne, asi jedine opravdove rpg z tohohle prostředí..i když to byla vlastne kopie Final fantasy X:)
  • Když aktualizujete článek, nemohli byste aktualizovaný text zvýraznit třeba kurzívou? Jak mám poznat, co je v něm nového?
  • Veskoslav
    Za chvíli z práce, vyzvednout hru v obchodě a jde se na to:) Jedna z mála her, co mě letos zaujala a "donutila" ke koupi:)
    • Vidím to stejně, ale v žádném případě bych nekupoval hru hned po vydání. Nehrál jsem jedinou hru, která by byla hned po vydání dobře odladěná.
      • Veskoslav
        Já jsem třeba hned první den dojel Wolfensteina, co vyšel na pc a nebyl problém:) Rage jsem ale třeba dohrál až 2 měsíce po výdání, protože nebyl hratelný.
        • Skyrim jse koupil hned v den vydání a pak jsem byl tak naštvaný ze stavu hry, že jsem jí po pár hodinách vypnul, dal do šuplíků a počkal něco přes rok. Pak si tu hru spustil znovu a byla to paráda - vesměs vše zásadní odladěné + modifikace.

          Battlefield 3 jsem si koupil týden po vydání. Byl jsem najivní hlupák, když jsem čekal solidní akci. Co jsem dostal, bylo šokující.

          Ještě několik dalších her (namátkou GW2, Planetside 2) jsem koupil hned a to jsem neměl dělat. Takže už nevěřím a kupuju vždy delší dobu po vydání.
        • Mato1987
          Rage bol hrateľný po tom ako id soft vydali hotfix, čo bolo pár dní po samotnom vydaní hry.
          • Veskoslav
            No na Ati to v té době jelo/nejelo, takže jsem to pak už nezkoušel, takže je možné, že jak píšeš, tak to bylo po týdnu hratelné.
            • solomon.short
              zrovna v té době byla ATI s ovladači hodně naštíru. Poté se situace zlepšila, ale přesto, před dvěmi roky, když jsem si kupoval už tehdy lowend 7770, musel jsem upgradovat firmware, abych se zbavil několikasekundových vytuhnutí ve hrách (GW2, D3 atd) Ale to spíš byla chyba výrobce karty, než chipsetu. Dnes je víceméně pro herní PC jedno, jestli si pořídíš AMD nebo nVidia grafiku. Pokud naopak potřebuješ GPGPU, tak je AMD momentálně jediná volba (ale na rovinu, ve hrách to nepomůže :D )
            • Mato1987
              jasne jasne, to ma nenapadlo, hej hráči čo mali karty od amd mali podstatne väčšie problémy s hrou.
  • kostejnesmrtelny
    Wow! Že by konečně moderování diskuzí??? *14*
    Neblázněte, ještě vám snad fakt budu muset poslat nějaký to předplatný...
  • Na recenzi se tesim, hlavne po te, co Total Biscuit propalil, jakymi praktikami si WB pojistil positivni ohlasy.
    • WB nejsou jediní. Není to nic neobvyklého, už se to takhle dělá pár let. Jinak bych si neuměl vysvětlit tak vysoká hodnocení u spousty břečkovitých titulů (Boring Souls, AssGreed, Call of Money...) *6*
      • Betafield 3, 3.5 bych dodal. *3*
      • Mato1987
        sranda, že si nespomenul hry od EA, divné.
  • Mato1987
    Presne toto ma odraďuje od kúpy, síce hra stojí 29.99 ale už len z princípu hru zlacnia aby si si potom kupoval season pass v hodnote skoro rovnakej ako plná hra...Počkám si teda na kompletnú edíciu asi.
    • Většinou se ta hra zlevní tak za rok, například někdy v pátek jsem koupil total war: rome 2 emperor edition s nějakou 75% slevou myslím, že za přibližně 300 Kč.
      • Mato1987
        tak to je slušné, ja som nedávno kúpil age of mythology gold za 4.99 v jednom kamennom obchode ;) Kľudne aj rok si počkám, kým to nezlacnie a potom si to kúpim kompletku za pár drobných.
  • Odulin
    Už v práci počítám každou minutu. Dodělat, školka a šup na to. Jsem zvědavej, co na to řekne moje 2gb 680tka. Výsledek rozhodne nákup pc/ps4. ;)
    • Keyz
      *15*
      Tak vzhledem k tomu že ta karta stojí pořád skoro jako celá PS4. Tak asi řekne dost co se týká FPS.
      • Odulin
        Jasný, já spíš myslel textury vs vram velikost, ale snad to nebude tak horký.
        • Není. Klidně to jede na 3GB. Těch 6GB bylo pro 4k monitory
          • Odulin
            Mám jen 2gb, proto ty obavy. Za chvíli se uvidí.
            • Jestli to nema nejaky mega velky memory leak, tak to tvy 2gb ani nahodou nezaplni. Kdyztak se ale ozvi, jak ti to jede :)
      • Nikdy nepodceňuj sílu špatného konzolovéhé portu.
        • Odulin
          Tak nějak.
  • Na recenzi se fakt těším , hlavně na tu část která bude pojednávat o technické stránce hry a HW nárocích. Autorovi GK kartě přeji hodně štěstí.
    • Na notebooku mi to jede, není to o nic náročnější než Zaklínač 2, Watch Dogs nebo Max Payne 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit