Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vitekb
    Ještě dnes v poledne jsem neměl o hře ani potuchy. Pak jsem se podíval na "WTF is..." a dostal chuť si to v brzké době koupit. Hned na to jsem přišel sem a zjistil, že bude ještě asi hodnou chvíli trvat, než bude hra zcela kompletní, takže se koupě na delší dobu odkládá.
    • Když o tom moc neslyšíš a moc se o tom nepíše, je dobrý se na to zaměřit a pátrat na vlastní pěst. Kolikrát právě z takových her vylezou skutečné klenoty zatímco z těch neustále propagovaný nezřídka vyleze konzumní odpad. *4*
    • Mato1987
      Sa divíš? veď tejto hre sa na games.cz venovali fakt len máličko v porovnaní s ostatnými hrami.
  • takže z toho nakonec neni vykradenej Assasin Creed/Batman se zprzněnou Tolkienovskou lore? Uff, chvíli to tak podle ukázek skoro vypadalo
  • Na recenzi se tesim, hlavne po te, co Total Biscuit propalil, jakymi praktikami si WB pojistil positivni ohlasy.
    • WB nejsou jediní. Není to nic neobvyklého, už se to takhle dělá pár let. Jinak bych si neuměl vysvětlit tak vysoká hodnocení u spousty břečkovitých titulů (Boring Souls, AssGreed, Call of Money...) *6*
      • Betafield 3, 3.5 bych dodal. *3*
      • Mato1987
        sranda, že si nespomenul hry od EA, divné.
  • kostejnesmrtelny
    Wow! Že by konečně moderování diskuzí??? *14*
    Neblázněte, ještě vám snad fakt budu muset poslat nějaký to předplatný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit