Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A Vergil - můj oblíbenec *2* a... Yamato.. *15*
  • Jeste me v mym presvedceni nezkouset to a hodit za hlavu muze zlomit navrat Lady, pokud nepujde cetou stejnyho stylu jako novej Dante a bude vypadat podobne jako v puvodnich dilech.
  • Sa celkom divim ze s takymto pristupom je Yamato stale mec a nie hrable alebo velka lyzica... *16*
  • leon87
    Fajn za novýho Danteho se posílali výhružní dopisy. Za tohohle Vergila se budou rovnou posílat dopisní bomby.
  • residentevilfans
    No vypada to celkem good .Pred par mesici jsem si to nemyslel! *5*
  • "Novej" Vergil je ještě směšnější než "novej" Dante. Docela by mě zajímalo jakej názor na to co s touto sérií provádějí má samotný mistr Mikami.

    Ještě že tu je Darksiders II a tak mě může DMC políbit p*del...
    • ZvacA
      Mikami jednoduše ty hry nehraje a ani nějak se o ně nezajímá a pokud, pak si ji jakože projde za deset let od vydání. Pokud je na to zeptán, pouze utrousí nostalgickou a kondolentní poznámku nad směrem, kterými se vydaly, zaškatulkuje směrem k Hollywoodu a tím to končí. Avšak jako Japonec nerad hází špínu na své kolegy a spolupracovníky a nevynáší fatální verdikty nad jejich současnou tvorbou a jak je u nich zvykem, mluví o Capcomu tak nějak v úctě, ačkoli je jasný, že je nejspíše stále s firmou na ostří nože, nejen kvůli samotným jeho herním počinům.
      • Já jsem rád že z Capcomu odešel. Protože od té doby je každej jeho titul vyloženě jedinečnej.
        • ZvacA
          To já osobně jsem zvědavý na jeho Zwei věcičku. Zatím sice zůstává u slov a vizí, ale možnost návratu survivalu v jeho podání, možná tam, kde skončil s Biohazardem, by snad mohlo ukázat, že tenhle žánr má co nabídnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit