Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja mám civic aj mi to hučí a stále si neprídem ako zúfalec a už vôbec sa necítim tak žeby som "sotva" urobil vodičák.Stále som na tom lepšie ako zasrani na ockových fárach čo triafajú stromy pri cestách aj s posádkou,pozostávajúcej zo 4-roch násťročných, ktorých obsah alkoholu v krvi by položil aj koňa. A tiež mám rád mudrlantov ako ty čo hodnotia ale do očí by si mi toto nepovedal. Peace ;-)
  • oh flatout ! to je podľa mňa najlepšia závodna hra aká kedy vyšla...je škoda, že bugbear už nemá na značku práva a ten ich nový projekt wreckfest za prvé nevyzerá ani zďaleka ako flatout a za druhé dokončenie tej hry je v nedohľadne :( Ja si sem tam zahrám prvý alebo druhý flatout najmä kvôli tej špičkovej hudbe, aj ultimate carnage nebol špatný.
  • Porsche je klasika. Možná jsem na sérii NFS kritický, hrál jsem NFS 2 pak Prosche a pak až Undergroundy....Ale Rivals mě teda vůbec nechytlo. Prostě jak říkám po 4 hodinách nevěděl proč bych se k tomu vracel. A kdybych si měl vybrat NFS za posledních 5 let, tak si raději nahraji Flatout (jen závvody, stunts a DD jsem jsem hrál spíše protože jsem musel)
  • Pan_Klobouk
    Zkousels´ Test Drive Unlimited, The Crew nebo Forza Horizon? Vsechny maji sve mouchy ;) ale s primhourenim oka nabizeji to co pred mnoha lety NFS. Sportaky v otevrene krajine, obcas i honicky s policii, obcas tam sice jednotlive hry primichaly nejake jedy, ale da se to prezit. Porad lepsi nez to co predvadeji EA poslednich 10-15 let. I kdyz... i mezi novymi NFS se da vybrat, kdyz clovek leccos prekousne. :)
  • ale musis si uvedomit ze tam bylo poprve predstaveno pokud si jeste pamatuju lamborghini murcielago roadster a bylo tam vubec dost aut a zase opet paradni mapy tim to u me asi poradne skoncilo ta serie, jinak vsecky ty HP dily sou celkem dobre az na ten posledni.
  • jj dik dobre tomu rozumis a mas prehled prej nfs a ,,tuning´´ , kde sou ty casy nfs 3, nfs 4 auta a vymodelovane cocpity.
  • v nfs slo o tuning? si delas srandu kde a kdy byl v nfs tuning az co prisel underground a dosrali to sikme oci v ea games, ašito a pcars to nema s nfs co delat, jo the crew je to nejlepsi co se da ted sehnat.
  • Meznia
    Rozhodně si to kvůli nim nekoupim. MW a Rivals jsem bohužel zkoušel a velká chyba byla, že jsem je nezavrh po shlédnutí gameplay videí.
  • Ja neviem prečo nemôžeš? Čo ti bráni vyskúšať Hot pursuit z 2010 , most wanted z 2012 alebo rivals z 2014?
  • som rad ze si este niekto pamata Need For Speed a nie tieto Ken Neon arkady.... pritom na trhu nie je ani jedna jedina hra, ktora by sa na NFS1 podobala a ten dopyt trhu urcite je...
  • Neviem, ja som si na ovládanie v rivals zvykal troška dlhšie ako obvykle, ale keď si si na to zvykol tak to bola jedna báseň, to isté v most wanted z 2012 ale aj hot pursuit z 2010, mimochodom všetko veľmi kvalitné need for speed hry. Po tých brakoch ako undercover, prostreet, world alebo the run to bolo aj tak trošku vykúpenie.
    Ja mimochodom stále považujem Porsche Unleashed za najlepší nfs aký kedy vyšiel, tá hra bola aj sakramentsky ťažká, teda niektoré tie závody na čas....
  • Znamená to, že si "odmáv" takto aj predošlé diely ako rivals alebo most wanted 2012 či hot pursuit z 2010? Ak áno tak si urobil si veľkú chybu :) Som si takmer istý, že odteraz bude EA dbať na to aby v každom novom nfs bol aspon jeden alebo dvaja japonský tuningáči, nech si tie ich hry kúpiš aj ty.
  • pre mňa za mňa, nech to je aj matka predstavená, je mi to ukradnuté, v závodnej hre ma zaujíma závodenie a podľa gameplayov ktoré sú na nete to vyzerá byť celkom slušné.
  • Pan_Klobouk
    Hot Pursuit 2 aka NFS6 bylo prvni klopytnuti. :) Policejni vrtulnik shazuje zapalene barely, presne tohle zavodni serie potrebovala. :D

    Zpetne porad povedena hra, OK, nebylo to zase tak spatne, melo byt hur a mnohem hur, jak vime. Presto tyhle akcni arkadove prvky a konzolove moresy (byl tam i bullet-time, respektive rotujici kamera a kamera letici vpred, trat odhalujici...) davaly tusit, ze realistictejsiho pojeti v duchu NFS Porsche se asi jen tak nedockame. A taky nedockali. :(
  • Pan_Klobouk
    Tohle co pises a co si prejes... by znamenalo, ze se NFS vraci ke korenum. Sportaky, krasne scenerie, zavody z A do B atd. Namisto toho se ale vraci ke korenum, mesto, noc, tuning, neony, nitro, barvicky, Ken Block a dalsi sasci..., tragedie, no. :( Holt vyvoj a smer urcuji kravaty a tentokrat jim vyslo, ze hromadu penez zarobi na tuningu. Nebo si to alespon mysli. A ze to nejdulezitejsi je pribeh a najati herci. Nebo si to alespon mysli.

    Ovsem pobavil Dethro, se svym "V NFS šlo vždy o skvělý pocit závodění a tuningu, alespoň v těch nejlepších dílech". V NFS slo o tuning asi ve trech a pul dilech, z tech dvaceti co vydali. A uz davno od nej EA ustoupili, uz netahnul, nikoho to nebavilo. Ze se ted vraceji a znova to zkouseji, jsou proste zoufali a ve slepe ulicce. A skvely pocit ze zavodeni? Ten nevim kdy naposled jsem u NFS zazil. V prvnich peti dilech byl urcite, jak to zacalo jezdit jako po kolejich, smykat se jako vznasedla, a jak zacal zavodeni ruinovat debilni catch-up..., mozna Shifty byly prima zavody, ale tam se zase EA tvari, ze to ani nebyl NFS. Tahle znacka je proste mrtva uz dlouho a EA nevedi co s tim. Proto ty rok si dame pauzu kecy, nebo nevime jestli bude za rok dalsi dil, nebo zase pauza, zvasty.
  • kazdej prece vi, ze od undegroundu slo nfs do haje, z akradovych zavodu kde byly vozy ktere nikdy nikdo nevidel a ktere byly vrcholem vseho.
  • Jsi ocas? V NFS šlo vždy o skvělý pocit závodění a tuningu, alespoň v těch nejlepších dílech.
    Máš simulátory Asetto a částečně Project CARS, které můžeš k takovému závodění, které chceš ty, využít. Nepřijde ti, že ty tvoje požadavky jsou trošku moc? :D Jinak, pokud se chceš jen tak projet po USA, máš na to The Crew.
  • A dokonca verim ze tento koncept EA uz niekto navrhol, ale tiez verim tomu ze to smejdi kravatacki odmietly s tym, ze by to nebolo moc cool, bolo by to tazke a bolo by tam malo farbiciek a neonov takze by to americka kultura nepovazovala za dostatocne cool...
  • Takze skutocne NFS sa po miliontykrat nekona, po miliontykrat sa konaju tuningove driftovacie kary s posprejovanymi kapotami neonmi a dalsimi super ultra hyper cool featurkami pre deti. Preco ja nemozem mat proste trasu z A to B z niziny az niekam na vrchol kopca trebars na fotorealistickej Transalp trati... so zivym traffikom a policajtami cakajucimi na prekrocenie rychlosti? Preco nemozem mat realisticky jazdny model bez turba, tmy a pubertalnych blbosti? Preco si nemozem postavit vedla seba Gallardo a Mucielagro a pretekat o centimetre trate v tesnom zavese za sebou, kde jeden tuk do traffiku sa rovna takmer nedohnatelnej strate? Preco ja furt musim hrat tieto kreslene arkadove ****ivy pre deti?
  • Myslíš NFS3: Hot Pursuit ? *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit