Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asharak
    Ne, právě naopak, to je test degenerace. Kdo nebude mít blbé kecy a hru bude brát pozitivně, není degen. *5*
  • Jj taky bych si Watch Dogs nekoupil.
  • To je hezké, zachvíly to ta kooza dotáhne na plnohodnotné MMO s měšíčními poplatky a já se ještě musím zeptat jednou a ujistit se. Tedy to už hráči tak zsdegenerovali že jim učarovala koza převlečená za mikrovlnku? :-/

    Protože mně to vtipné moc nepřipadá, a ano je to díky pekelnému kickstártru. Nikdy bych si takovou koni... ehm kozeninu nekoupil. Urazil jsem Goat simulator! Budu umínusován ( ten kdo mi dá mínus se musí nad sebou zamyslet, je Goat simulator hra nebo výplod choré mysli... pro info hrál jsem to ničím mne to nenaplnilo a vám to dalo přesně co???).Děkuji za honestnou pravdoucí (ne)odpověd.
  • No konečně. Já myslel, že už se nedočkáme...
  • N0isy
    You must be fun at parties. *3*
  • Asharak
    Přesně pro nás co diskutujeme pod games.cz články *14*
  • jindra.veliky
    konecne MMO, ktere muze konkurovat WoWku
  • Krescz
    to je hra delana na miru pro PewDie? *15*
  • Zase je hezké že se k těm chybám přímo hlásí, z toho by si mohl vzít příklad Ubisoft :D
  • maros.goc
    vtipné asi tak ako robiť si srandu z výrazu tváre autistu ...
  • Dogkiller
    To je moc pěkné, že se při vyvíjení her myslí i na mentálně postižené děti. *4*
  • Jo zasmát se u nápadu proč ne, účelové tvoření a výsměch bugům a glitchům proč ne, ale platit za to ještě to fakt nevím :D
  • homeles8
    Heh, celý mi to přijde jak hra co hrají hlavní hrdinové nějakýho britskýho sitcomu. Simulátor kozy, kde je možný hrát za mikrovlnku. Takový píčoviny snad ani niko hrát nechce, i když lidi jsou blbý a určitě se budou řezat smíchy při přečtení nadpisu a koupí si to proto, že je hroznáprdel, že je simulátor kozy, a dokonce můžou hrát za mikrovlnku. hahaha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit