Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufal jsem, že ohlásí novou Zeldu, bylo na čase. Čekal jsem trochu víc, respektive něco konkrétnějšího, stejně tak jsem doufal, že bude hra stylizována spíše do twilight princess, tedy takovou realičtější grafiku s temnější atmosférou, ale musím říct, že tohle mi vytřelo zrak. Vypadá to senzačně, obvzálště efekty a animace. Tohle je jediná hra, kvůli které bych uvažoval o koupi Wii U. Zelda mě totiž nikdy nezklame. Jak pise cizrna, tohle je proste hratelnostne jedna z nejcistcich a njezabavnejsich her (kort v dnesni dobe generickych her a "point-and-click" FPS s wow momenty). Pro me osobne to vubec nejzabavnejsi a ze jsem se neco nahral.
  • Další díl budebez Linka?
    • maros.goc
      Link..Link..však to ani nie je poriadne meno...ako oficiálny wiki uvádza

      "Link (pronounced /ˈlɪŋk/ lingk) is the name shared by the main protagonists of the The Legend of Zelda series. There are many incarnations of Link, each possessing the Spirit of the Hero,[12] with some of them being blood related as well"

      ....main protagonists, čiže to nie je stále jedna a tá istá osoba, je to vždy iný Kokiri, a len niektorí z nich sú v príbuzenskom vzťahu ...

      ...ono to Link nie je skutočne žiadne meno, link znamená pojítko, spojenie ..nič viac ....aj preto sa v každej zelde nikde nevyskytuje meno Link (teda okrem uplne prvej jednotky a dvojky Zelda II), pretože meno hrdinu si vymýšľa hráč sam na začiatku a tak nový protagonista tejto Zeldy môže byť skutočne žena...a to by bolo fantastické! :)
      • V jedne z casovych linii se hovori o Hero of Time, ale je pravda ze samotne jmeno Link se ve hrach uz delsi dobu nepouziva, uz jen ze samotne podstaty postavy :)

        Jen podotknu ze Link pokud vim nikdy kokiri nebyl, je to normalni Hylian ;) (V OoT sice zije s kokiri v Kokiri Forest, ale je z hry jasne poznat, ze o kokiriho nejde, ostatne mu to davaj nekteri kokiri dost sezrat :))
        • Link je pořád používáno jako "kanonické" jméno, ovšem hráči si prostě můžou svoje zvolit.
          Já osobně ale vždycky stejně hraju jako Link.

          A jj, i v OoC je zmíněno, že Link je Hylian a ne Kokiri. Myslím Saria osobně mu to v průběhu děje prozradí - myslím, že ho Kokiri našli jako mimino, nebo jim ho někdo přinesl.
      • no vidíš já jsem Zeldu nikdy moc neřešil tak o tomhle ani nevim
    • Není jisté - Aonuma se vyjádřil, že "nikdo neřekl, že ta postava z traileru je Link"…
      Spousta lidí uvažuje, že by to fakt mohla být žena (což by bylo super…

      A imho to prostě pořád může být Link - jen žena. Protože Link není jedna konkrétní osoba, ale spíš "koncept". Jednotliví "Linkové" nejsou podle žádných informací nějak rodově propojení - jsou to prostě Hyliané, kteří vyslyšeli volání Bohyně nebo se narodili s osudem Hrdiny. Takže nevidím důvod aby jedním z nich byla žena…:)
      • Zelda bude chlap?
    • To je Link, jen trošinku zženštilý
      • to si právě nejsem moc jistej jestli to má být Link, nemá na sobě ani nic zelenýho
        • V novějších dílech Link na začátku hry vždy začínal s jiným oblečením než s tím klasickým Zeleným
          A pokud se mýlím - možná bude jen rád. Pojmout hlavní postavu jinak by této sérii jen prospělo
  • maros.goc
    absolutne genialne!!
    • mozna pro typky co si mysli, ze jsou japonci i kdyz se narodili v evrope..
  • vedle dooma dalsi prekvapko.uz jsem se zacinal bat ze wiiu nezapnu a bude jen chytat prach.kazdou zeldu co jsem hral jsem si neskutecne uzil,nevim jak to nintendo dela ale tahle serie je proste paradni zazitek
  • Zrovna Witchera bych nepomlouval, ale kdo nikdy nehrál Zeldu, tak nepochopí... Zeld jsem hrál spoustu (ne všechny), a považuji se za zkušeného pařana, co byl odkojen na Dungeon Masterovi.. A u Zeldy jsem skoro vždy našel maximum, co počítačová hra může nabídnout! Excelentní, chytrou hratelnost a zábavu, při jednoduchých a snadno pochopitelných pravidlech. A myslím HRATELNOST, (sry za caps) v pravém slova smyslu, od slova "hra". Tedy ne to slovo, jež za dekádu opakování vyčpělo do ničeho a spousta konzumentů videoherního průmyslu už ani nechápe původní význam...
  • Kam se hrabe nakej polskej šunt ako witcher.
    • A víš co se říká v Polsku o Slovenských hrách? Nic *1*
      • :-)))))))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit