Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemyslim si, ze by bol problem v tom, ze je tu kopec fanusikov povodnej hry z 2006, ale prave regulernej dvojky ktora vyzerala ako nieco uplne nove, originalne, zaujimave a s obrovskym potencialom. toto je take.. meh. nech sa snazia ako snazia.

    neviem preco mi to pripomina situaciu, ako ked sa niekomu narodi ocividne nemanzelske dieta inej farby pleti. vdaka bohu ale toto dieta mozem nechat na krku inym
  • Mno nevim jestli je "reboot" to správné slovo na popis tohoto produktu. Na druhou stranu chápu, že název "Nevěděli jsme co s velmi draze koupenou značkou, tak jsme se rozhodli udělat kočkopsa a prodat jej pod názvem Prey". Ale třeba to bude dobrý :)
    • *,že název (...) by byl pro marketingové oddělení noční můrou. (Sry nějak jsem zapomněl v prvním příspěvku dokončit myšlenku).
  • Jack1947
    Bude to klasická blbina na dnešní doby, tam kde Prey exceloval tohle bude zaostávat. Škoda

    Teda už ted to značně zaostává...
    • uaxpk
      Asi vím kam tím míříš, ale tohle je trochu jiný žánr.
      • Jack1947
        Nechápu proč se to tak musí jmenova takové bezbřehé prznění dobrého jména... u COD už to ani nepočítám tam to už mají zajetý tak ale tady ? Kdyby to aspon trochu něčím připomínalo... ale ne ( ne nejsem fan minul=ého dílu) jen se mi tohle zacházení moc nelíbí.
        • uaxpk
          Zrovna u "zakleté" značky Prey mi to nevadí. První díl vyšel snad díky jen náhodě (oznámení na rok 97?) a už víme, jak to dopadlo s druhým dílem. Připadá mi, že Prey opravdu potřebovala pořádný restart. Jinak první hra se mi líbila, ne že ne, ale tohle je taky lákavé.
          • Jack1947
            Tak jo no, takže kdyby někdo zkazil Quake/DOOM v jeho zrodu hrůzným druhým dílem bylo by to taky v pořádku? *7*
            • Jack1947
              Tak nakonec to je ok *3*
            • uaxpk
              Nějak tě nechápu. Tato hra není druhým dílem, ale pouze restart - nový začátek. Kdyby se to jmenovalo Prey 2, tak je tvůj komentář v pořádku. Připadá mi, že autoři nevěděli jak značku pořádně uchopit, tak to vzali od začátku - problém v tom nevidím. Jistě, kdyby se to stalo mojí srdcovce, tak bych asi nadšený nebyl. Ale jak jsem už psal - u této značky mi to tolik nevadí.
  • Sr_Lobo
    Rika se tu ze to nema "temer nic spolecneho" s puvodnim Prey. Vi nekdo prosim teda ason ten "temer" co to ma spolecnyho? Uprimne by me to zajimalo.
    • Whoossain
      Tak třeba jméno.
      • Sr_Lobo
        Díky kapitáne Zřejmý.
  • Paulcz
    Škoda, že se to nejmenuje Polymorf - Emocuc :)
  • Paul_cz
    Dobré shrnutí toho rozhovoru. Colantonio se taky sympaticky nevyhnul PC launchi Dishonored 2, přiznal že tam došlo k problémům a že se jich s Prey budou snažit vyvarovat. U mě spolu s KCD a ME4 nejočekávanější hra příštího roku.
  • Arx Fatalis *14*

    Tohle by mohli borci dát do retra. Hodně zajímavá hra. Zajímavé kouzlení i svět. Dabing atd.
    Dnes existuje Arx Libertatis a pak to jede OK
    • uaxpk
      Arx Fatalis bylo výborné, dohrál jsem ho několikrát. Co je Arx Libertatis?
      • Arx Libertatis upravuje hru pro dnešní systémy, opravuje neopravené chyby apod. Čase chteji vylepšit grafiku.

        Jen to modifikace. Více zde http://arx-libertatis.org

        Něco jako KeeperFX pro Dungeon Keeper. Tady zásadní a hlavní mod
        • uaxpk
          Díky za info. Mám tu někde verzi na DVD Level, tak vyzkouším.
          • Jj. Mrkni co je třeba za verzi. Sorry za chyby. Psal jsem z mobilu
    • Ještě doplním výstižnou recenzi na steamu:

      Hears grunting behind a wooden door
      Knocks on the door
      Voice behind the door says it is occupied
      Breaks the wooden door with an axe
      Sees a goblin taking a dump
      Goblin attacks

      10/10 would disturb Goblin on toilet again

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit