Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Majkl
    test
  • Tak zoufaly se stebla chyta ... vzhledem k tomu expresnimu ubytku hracu to uz stejne nezachranej. Dokud jeste zverejnovali ofiko cisla, tak to bylo paradne videt ... jak maj po dataci 30% narust ... a po mesici uz sou na tom jako kdyby zadnej nevysel. A pekne to klesa a klesa...

    Jo, a ze tu sou autori imb.cilni kr.teni, ktery musej o kazdym houne od blizardu napsat 10 clanku, na tom nic nemeni ani to, ze posty kritiku odmazou, ani to, ze za to rozdaj bany.
  • To je ale ten důvod proč wow umírá.... "můžeš kdykoli snadno" kde je nějaký pocit z výhry? btw ten system, kdy si můžete přehazovat skiny itemů mi příjde, že v podstatě rozbijí jednu z nejzákladnějších RPG mechanik. Hraju vanillu na kronosu (s wow jsem začínal na tbc) a musim říct, že vanila je zatim nejlepší datáč :D
  • Si pamatuju jak jsem si kdysi jel den pred svatky koupit WoW do zbrna a pak jsem zjistil ze tenhle typ her neni pro me no nejsem ja vocas :D
  • nekromant33
    Talenty mizí už od Cataclysmu. Artifact power je grind, ale to vylepšování zbraně dává pocit, že se pořád někam posouváš.

    Profese právě konečně dávají smysl. Jestli to myslíš v poměru kdo na tom vydělává nebo ne, tak za ekonomiku hry si můžou hráči a do*ebání množství goldů zase Garrison z WoD, ne design Legionu.

    Bambilion zbytečnejch questů bylo v každým datáči, tady aspoň i ty vedlejší vypráví nějakej příběh vázající se na zónu nebo snažení těch frakcí.

    A příběhem Emerald Nightmare? To bys asi musel znát lore Warcraftu abys takovej nesmysl nenapsal.
  • nekromant33
    Vykládat si to můžeš jak chceš. Jestli jejich zoufalost znamená, že mě ta hra po 6ti letech zase baví, tak doufám, že na tom budou ještě "hůř".
  • Veskoslav
    Maxíčku, dneska jsi splnil denní dávku kokotin, je čas jít zase hajat.
  • Za mě fajn hra na dlouhou dobu, blizz na tom stále maká. Lepší jak "nový" hry za 60e na 2hodiny:)))
  • po 5 letech pauzy jsem neodolal a koupil legion, no po mesici me to prestalo bavit, prijde mi to jeste jako vetsi grind nez tenkrat, jako aby vyhodili strom talentu a nahradili to nejakym "power cosi" co se musi grindit, to je fakt zoufalost, profese uplne k nicemu, ztrata casu to skillovat, v lootu zadne zbrane, na vsechno bambilion zbytecnych questu + me absolutne neoslovil ten uvodni raid, kdyz to mam srovnat treba s takovym naxxramasem/ ulduarem, proste atmosfera nula...a ten pokus naroubovat do toho nejaky pribeh ve stylu guildwars 2, to si meli radeji odpustit
  • kkING
    nemusis spechat stejne je cap na prestige level :-)
  • Dobrá otázka.
  • Tak šup, už to mělo být!
  • Nevím no, mě to prostě nesedlo, mam teď rozehráno na free severu s WotLK a jsem mnohem spokojenější.
  • Prijde ti normalni mit 8 charu na max levelu a s nejlepsi vybavou?
  • Takhle je to mnohem lepsi, hral jsem balance druida a demon warlocka a je tam mnohem vetsi variabilita pouzitelnych skillu a buildu. Jenom proste nepridelujes body. Navic si svuj build muzes kdykoliv snadno prehodit.
  • honem rychle volejte blizzard Bcjazz se mozna vrati do hry'!!!!!!

    *1* *1* *1* *1*
  • blizz se ted fakt snazi...tak treba uznali chybu a vrati do hry nektere utility ability v pvp. Jako treba pasti pro vsechny huntery, Je tam videt ta snaha i kdyz nekdy pitome realizovana,

    Ale pro me nejvetsi fail je ten grind a kotel questu ktere jsou potreba i pro pvp ze zaacatku, Takze jsem mel 8 charu na 100 a na 110 mam ted jen jeden pac to proste nezvladam casove uz :-/
  • nebo to hodi 30 hracu do areny...masakr *1*
  • Vraťte zpátky strom talentů jak byl před Cataclysm a vyhoďte pandy, a já se klidně k hraní vrátím...
  • *brýlemi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit