Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podla mňa im nič nepomôže, iba dobry pravnik, greci su lenive, zaostale sviňe, a použivaju zakon ako sa im zachce, je povinnosťou ČR aby svojich občanov ochranila !
  • Koukám, že v Řecku je ještě větší sranda, než v našem Banánistánu...
  • Spioni jak cyp! Bond s Bournem by nam zavideli, pokud to Recko mysli vazne s 20ti lety mel by jim nekdo pripomenout co jsem pro neudelali po druhe sveto resp te jejich obcanske.
  • Co to má jako znamenat? Po tomhle mi zůstává rozum stát, pokud někdo chce špionit, mrkne na Google mapy (všechno je vidět) zakoupí si veřejně přístupnou leteckou mapu (všechno je vidět) nebo bude fotit objekt letecky nebo si pořídí satelitní snímky ne? Komu může vadit, že bude jejich ostrov ve hře? No a co? Víme všichni že vzniklo milion filmů, knih a všeho možného kde je Řecko ve válce ne? A asi podle hry budeme plánovat válku nebo co? Jasný, pokud budu špion s banánova, a budu chtít bombit Prahu, Zahraju si call of duty, protože se část jednoho dílu odehrává v Praze. WTF logika! Jejich údajný natáčení vojenského objektu je taky pí*ovina. Vsadím se že ani nevěděli že nějaký objekt natočili. Tohle je vyloženě buzerace nějakýho dědka, kterej Všechny hry vidí jako nástroj plamenů pekelných, který má za cíl zničit svět nebo nevím. Proboha ve mě tak teď vře krev! Takhle jsem se dlouho nenas*al. No doufám že naše vláda nebude dostatečně blbá, aby je kvůli takovym pí*ovinám poslali do země která si ani neumí ohlídat hranice.

    Klukům z Bohemky přeju hodně štěstí a pevný nervy. :) Doufám že se to vyvrbí k lepšímu a držím palce. :)
  • wenceslaus
    Nenapadá mě slušný výraz. Na Google jdou rozeznávat letadla (Lemnos Airport) a jim hrozí trest za pár vteřin letmého záběru ze silnice?
    • frantisek_nejezchleba
      tebe nedochází, že o špionáž jde jen formálně?
      • Magister_Peditum
        A o co tedy jde?
        • frantisek_nejezchleba
          třeba o klasický problém demence mocných či lidskoprávního kalkulu, ze kterého mi je blivno?
      • Tak když tobě už to došlo, oco jde neformálně?
        • frantisek_nejezchleba
          pokud se situace vyvíjí vzdor zdravému rozumu, musí jít o politiku.
  • A kdo by je jako vydal? Vůbec bych se nebál, s rozhodnutím soudu si můžou vytřít pr.el
    • frantisek_nejezchleba
      hh, myslím, že pokud by se rozhodlo v neprospěch pravdy, tak to kluci odskáčou.

      Spíš by se měl ten případ šroubovat ad absurdum: ČR by měla žalovat Řecko za nerespektování pravidel volného pohybu občanů EU po členských zemích.
      • Asi tak nějak. Každopádně Bohemka se snad poučila, že povolení je fakt při natáčení vojenských objektů potřeba.
    • jenda84
      to je na tom to smutný. že řecko je v EU a platí pro ně stejně jako pro nás unijní zákony. tudíž - maximálně - půjde si odsedět trest v domovský zemi. Tim nechci strašit, ani dělat závěry, ale takhle to prostě je.. snad si tam vytáhnout hlavu z prd*le a trochu se nad sebou zamyslí..je to hrozná představa a vůbec to těm klukům nezávidim. 20 let ty vole...ekonomika v hajzlu, všude samej čmoud, ale soudit lidi z cizý země to by jim šlo. *11* *11* *11*
    • XorxoxTalarius
      No vzhledem k tomu ze z nemecka klidne vydaji komika za to ze si dela srandu z Prasogana, tak bych si nebyl tak jisty ze ta vlada poskoku co je u nas bude rozporovat Recku.
    • Inquisitor
      Bohužel se obávám, že je každopádně vydají. Nechtěl bych být v jejich kůži, to musí být hrozná představa.
  • Měli by se připravit na to kdykoliv zmizet mimo EU. Opravdu nezávidím a celé to nechápu, přijde mi to trapný.
  • jenda84
    doufám, že se za ně česká vláda postaví...chtělo by to zase dát o sobě vědět jako onehdá demonstrace s Danem Vávrou v čele... je to totiž úplně absurdní případ
  • Ti nemakačenkové z Řecka co si nejsou schopni ohlídat hranice, zase řešej ko...kotiny. Vykopat je z EU.
  • Tak urcite tam sli nejaci obycejni chlapi ze zeme, ktera je mimochodem take v NATO, spehovat polorozpadlou zakladnu, kterou si beztak kdykoli najdu na Google mapach z jakehokoli pohledu *7* *15* .... fakt nad tim zustava rozum stat.
    • XorxoxTalarius
      Bohuzel to ze je zeme take v NATO nema cenu ani toho papiru na kterem je ta smlouva napsana, rekove by mohli vypravet.
      Kazdopadne souhlasim s tim ze je to absurdni.
    • Kozy
      Takhle to ale zni jako vyborny kryti pro spiony.
      • A jsou samozřejmě turečtí špióni *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit