Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super a zajimava cisla, ja ted dohravam x-com podruhe tentokrat s enemy within a proste si chrochtam, velka spokojenost, na tohle se taky tesim, patrne k narozkam/vanocum si nadelim...
    • To ti akorát vyjde, že už to bude vyladěné a možná i s datadiskem. Zatím je to oproti jedničce dost ořezané.
      • Ořezané to není určitě, naopak mi přijde, že je tam více obsahu/vylepšení oproti prvnímu dílu (+EW).

        Rozhodně ale není vyladěná, na bugy narážím celkem často a po cca 20 hodinách jsem narazil i na jeden "game-breaking" bug, který mi zničil několik posledních savů a rozjetá mise nešla dokončit (hra pořád padala po načtení pozice do windows s chybou 41). Naštěstí někdo ze stovek (tisíců?) dalších, kteří měli ve stejné misi totožný problém, přišel na to, že za vším je chrysalidí zámotek, který ve chvíli, kdy se zničí, něco ve hře podělá a jakákoliv uložená pozice (v rámci mise) po této události je poškozená.
        Takže naštěstí stačilo jen misi odehrát bez save/load funkce a zase to bylo v pohodě.
        Takové chyby by se ale do finální hry rozhodně dostávat neměly *16*
        • Hmm, dohrál jsem to, bez jediného bugu.
          • Tak to gratuluju, za to by měl být achievement *1*

            Ani se ti nepodařilo např. pomocí bladestorm zabít viper, která zrovna začala škrtit danou postavu? Protože to pokaždé vyvolá vadnou animaci (postava se tváří, jako že je škrcená a místo chůze se po mapě "teleportuje" *1* ), která trvá až do konce mise. Aspoň mi se to podařilo pokaždé vyvolat a co jsem se díval na fóra, tak je to u XCOM2 běžná záležitost.
            • Dále se mi např. 2x stalo, že se úplně vypnula AI (pomohl až restart hry) a nebo že jsem měl 100% pravděpodobnost zásahu odkudkoliv a s jakoukoliv zbraní (tady už stačil jen load starší uložené pozice).

              Tohle je sice trochu otravné, ale nejde o chyby, které by mi kazily požitek ze hry..přesto ale za nevyladěnost palec dolů.
      • ořezané? to mi nepřijde... je fakt že jsem se ještě nedostal tak daleko bych mohl s jistotou konstatovat, že tam něco vysloveně chybí, ale z toho co jsem zatim odehrál mám pocit, že všechny herní mechaniky naopak posunuli o kus dále, než oproti předchozímu dílu...

        teď už jen aby opravili bugy a zapracovali na optimalizaci a bude to super...
        • Kolik už jsi sestřelil nepřátelských UFO strojů ? Kolik tvých vojáků má robotický bojový oblek ?
          • Zostrelovanie UFO v tom prevedeni ako v minulom diele bolo nudne a uplne zbytocne. MEC chyba, ale vyrazne sa rozsirili moznosti zvysnych vojakov upgradmi zbrani , melee pri rangeroch a hlavne drony a ich hacking.
  • Super hra,snad jediná u který jsem za posledních pár let strávil 25 hodin v kuse.A to mám vyzkoumanej jen první armor a magnetic zbraně,težký jak cip.Těm počtům mrtvejch se ani nedivím :) *16*
    • 25 hodin vkuse? Tak to se mi za celou svou hráčskou kariéru nepovedlo. Abys nedopadl jak ti hráči v koreji, kteří občas u hraní zemřou vyčerpáním, protože paří 3 dny vkuse a zapomínají i jíst a pít.
      • Tady někdo nedělal v mládí LAN Herní maratony.
        Někdo redbull, někdo slívku a jelo se i tři dny v kuse.Přece jen vyšla většinou jedna až dvě LANky v roce, tak bylo třeba využít času naplno.
        Poslední dny se natáčelo a ty videa mě pobaví i dnes. *1*
        • Já s kámoši dělám LANky pořád (tak 1x/měsíc-dva), ale už teda rozhodně ne takhle hardcore - v noci chodíme normálně spát *1*
        • Asi tak.Teď už bych to nedal, ale dřív...to se prostě muselo. :D
      • Přežil jsem a za ty mírné zrakové halucinace to stálo )) je to fakt pecka,škoda že jsem se k tomu dostal až poslední den volna.
  • SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

    Ti, kteří už kampaň dohráli asi tuší proč se nezobrazuje jako dohrané :)
    • No, já třeba "myslím" že jsem došel do poslední mise, ale hra mi spadla a jediný save který mi funguje je dvě hodiny zpátky. Takž to asi taky jen tak nedohraju. :)
    • Asi tak no :-)
      SPOILER
      Zajímalo by mě, jestli si to nechali takhle otevřené pro další díl nebo nějaké DLC popřipadě datadisk.
      • Třeba zase budou bitky pod vodou, když je to ten restart srie UFO *3*
        • Jako, ja sem ani puvodni UFO Defence/TFTD nehral, a okamzite kdyz sem to videl sem si rekl... "Terror From The Deep."
        • Coffin.Corner
          Jé kéž by, v té grafice by to bylo užasný *4* Ale pokud vím tak Jake Solomon se vyjádřil že TFTD zrovna nemusí, takže asi těžko...
          • Škoda. Uplně vidím v této grafice, jak se tam honí ponorky mezi korály a rybičkama *4* A v tajemné hlubině je ufonská základna. Nějaká prastará robotická rasa, pro kterou tyhle chudinky jenom pracovaly *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit