Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsak i jednicka je takova mega zjednodusena rts pro deti, s pravymi hrami v tomto zanru se nemuze merit, takze na konzole asi dobry
  • Vogon
    Nejlepší by bylo, kdyby vynechali jakoukoliv naraci a nechali hráče, ať si vytvoří svou vlastní skrze systémy a vydali se tak cestou k budoucnosti a čistokrevnému video hernímu zážitku. Přece jen všechno v traileru působilo naprosto směšně, naprosto nepochopený Tolkienovský patos.
  • jako konzolový hráč musím přiznat, že v tomhle směru mi trošinku vadí, že konzole tak strašně dominují a PC zůstalo pro ty divné hry a poctivá RTS jako Battle for Middle-Earth 3, se tam nikdy neobjeví. Jedničku považuji za nejlepší RTS, co jsem kdy hrál.
  • A já jsem si přál Bfme3 :(
  • Ristoro
    Z estetického a herního hlediska byla jednička výborná věc. Příběh a postavy byly slabší a final boss v QTE eventech taky neoslnil. Mimo to ale výborná hra. Uvidíme co nám ukážou ve 2ce.
  • V historii středozemě, válka o prsten je strašně malý úsek. A události kolem osamělé hory se ani nezmiňují. :D
    Spíš by to chtělo nějakou pořádně epickou hru z doby před pádem Melkora.
  • Ja prvni dil uplne vklidu vynechal, a jsem spokojenej. Ale abych se priznal, shlednul jsem par videi na Youtube. Mozna v nejake akci si to koupim za nejake to euro, ale uz ted mam rozehranych nekolik her a na hrani neni posledni dobou moc cas.
  • Hra roku 2017 už je prostě jasno...
  • mikezz
    Asi som moc veľký hnidopich ale od cover artu po trailer a vlastne celé mi to príde ako fan art/fan fictoin. Sám som prekvapený, že ma to vôbec nezaujíma.
  • myslis jako vylez na vez a spln X repetetivnich ukolu, vylez na vez, spln X repetetivnich ukolu, vylez na vez a spln X repetetivnich ukolu...?
  • Fakt nechapu tohle umyslne przneni lore, neschopnost napsat zajimavy pribeh v ramci uz tak dost volnych pravidel, ktere nastinil Tolkien....ale to ne, to radeji ukovame dalsi prsten a hura na Saurona...
  • risa2000
    Shadow of Mordor mělo všechno super až na ten příběh. A finální boss byl jak z nějaké flashové hry.
  • peaNutz
    Nebo tam pro změnu žádné ženy neměl. Zajímalo by mě jaký ohlas by měl Hobbit dnes *1*
  • S Hobitem určitě *1* ale všechny hry ze středozemě co jsem hrál byly dobré a některé dokonce vynikající, jako třeba Battle for Middle Earth, ale hodně mě bavil i Shadow of Mordor. Sice to hází bobek na lore Tolkiena, ale jako hra to bylo skvělý
  • A já blbec celou dobu myslel že se to odehrává mezi Hobitem a prvním Pánem prstenů :D
  • Někdy mám pocit, že Jackson těma filmama nadělal víc škody, než užitku.
  • Plná emocí teda náhodou byla, hlavně vzteku právě díky systému nemesis. Když mě dostal nějakej skřet, tak to byla emoce "počkej ty z...e až si tě najdu a udělám si z tebe guláš" pomsta nebyla nikdy ve hře sladší *1*
  • Pushkrimp! Pushkrimp! Pushkrimp!
  • to video nejak nechapu...
  • MARTASLJ19
    No ako by z oka vypadol Princovi z Persie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit