Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomocz
    Tož mě jednička bavila. Jako mix Batmana a Hašašína to dokázalo bavit a udržet a vlastně takovou největší slabinou byla moc málo LOTRovská atmosféra a vlastně celá ta podivně alternativní Středozem.
    • Celá podivně vypadající středozem... Ona nějakou dobu před lotrem vypadala dost jinak. Gondor neexistoval a byl Númenor, který byl zničen Sauronem(Tam taky Sauron přišel o svoje tělo a zbyl z něho jen duch). Uprchlíci z Númenoru Založili Gondor spojily se s elfy a zaútočily na mordor(Úvodní scéna ke společenstvu). Někdy po těchto udáslotech probíhá Shadow od Mordor. Země středozemě jsou ovliněny mocí prstenu, a zlo znovu sbírá síly. Sic už se po světě neprohánějí armády balrogů a draků, ale stále to je dost.
      • A já blbec celou dobu myslel že se to odehrává mezi Hobitem a prvním Pánem prstenů :D
        • Vogon
          Určitě se to odehrává mezi Hobitem a Pánem Prstenů, v prvním díle byl Smeagol a už neměl Prsten.
        • V historii středozemě, válka o prsten je strašně malý úsek. A události kolem osamělé hory se ani nezmiňují. :D
          Spíš by to chtělo nějakou pořádně epickou hru z doby před pádem Melkora.
          • zaty
            Copak hru, ale epický serial podle Silmarillionu v produkci HBO ve stylu Game of thrones, to by bylo labůžo :)

            Když už hra, tak něco jako Total War na bázi Silmarillionu :)
      • Vyrabovaná wiki a příběh Shadow of Mordor v kostce: Na počátku Třetího věku, zla ve Středozemi ubylo; neboť Sauronovi služebníci byli rozehnáni, třebaže ne zničeni, mnoho lidí se poddalo Númenorejcům, Barad-dûr byla srovnána se zemí a Mordor obehnán strážemi.
  • A já jsem si přál Bfme3 :(
    • jako konzolový hráč musím přiznat, že v tomhle směru mi trošinku vadí, že konzole tak strašně dominují a PC zůstalo pro ty divné hry a poctivá RTS jako Battle for Middle-Earth 3, se tam nikdy neobjeví. Jedničku považuji za nejlepší RTS, co jsem kdy hrál.
      • Vsak i jednicka je takova mega zjednodusena rts pro deti, s pravymi hrami v tomto zanru se nemuze merit, takze na konzole asi dobry
  • risa2000
    Shadow of Mordor mělo všechno super až na ten příběh. A finální boss byl jak z nějaké flashové hry.
    • myslis jako vylez na vez a spln X repetetivnich ukolu, vylez na vez, spln X repetetivnich ukolu, vylez na vez a spln X repetetivnich ukolu...?
      • Jo, protoze to podstatne, herni mechaniky a z toho plynouci dobra hratelnost proste funguje. A pak je jedno proc a co, protoze to bavi samo o sobe.
  • to video nejak nechapu...
  • Ristoro
    Z estetického a herního hlediska byla jednička výborná věc. Příběh a postavy byly slabší a final boss v QTE eventech taky neoslnil. Mimo to ale výborná hra. Uvidíme co nám ukážou ve 2ce.
  • mikezz
    Asi som moc veľký hnidopich ale od cover artu po trailer a vlastne celé mi to príde ako fan art/fan fictoin. Sám som prekvapený, že ma to vôbec nezaujíma.
  • Hra roku 2017 už je prostě jasno...
  • Super, jednicka byl skvost...ale nekteri tuponi, kteri jen chodi a mlati, to nedokazali ocenit.
    • Kozy
      Ale jo bylo to fajn, akorát tomu ke konci docházel dech.
    • no pockej...ono se v ty hre delalo taky neco jinyho??
      • Ano šlo hrát Stealth
      • bukrr
        Příběhová hra plná emocí a dobře napsaných postav, proto byl nemesis systém tak vychvalovaný..... *15*
        • Plná emocí teda náhodou byla, hlavně vzteku právě díky systému nemesis. Když mě dostal nějakej skřet, tak to byla emoce "počkej ty z...e až si tě najdu a udělám si z tebe guláš" pomsta nebyla nikdy ve hře sladší *1*
        • XorxoxTalarius
          No pochvalovany ... zase bych to neprehanel
  • ako tu uz niekto pisal subojovy system v 1 casty dobry,grafika tiez ale co sa tyka ostatneho palec dole napr je to furt to iste dookola chod tam zabi toho a toho alebo ho ovladni a ak vybijem cele mesto a vratim sa tam co sa stalo zase su tam ziadne vedlajsie postavy ak nepocitam tu holku a trpaslika proste chyba tam ten pocit ze musim hladat a skumat a ako mozno si to predobjednam ale hrat to budem az ked vyjde cz napr posledny dragon age som este nehral mozno az toto leto ma vyst cz *14* *14*
  • MARTASLJ19
    No ako by z oka vypadol Princovi z Persie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit