Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trisska má pravdu, kdyby nebyl doom, nebyla by nikdy žádná světová válka!

    edit...dal bych si s chutí nějakou řezničinu, jakou ve svý době byl Soldier of Fortune
    • Mě víc bavil Carmageddon :-)
  • V zásadě takové více naturalistické trauma center. Nevidím na tom nic špatného, prostě simulace práce chirurga (případně řezníka když se moc zatlačí na pilu).
  • Trisska
    Po přečtení článku a zkouknutí videa jsem usoudila, že tato hra zřejmě nebude určena inteligentním lidem, a tedy ani mně. Také se mi okamžitě vybavilo sousloví *kultura kriplů*, které jsem někde v souvislosti s hrami zaslechla... Nepochybuji, že se najde spousta jedinců, kteří se tím náramně odreagují a uspokojí. Za mě ale nula bodů, jednoznačně...
    • Amylee.Anderson
      Možná by si chtělo nejdřív zjistit, co to ta kultura kriplů je...
      • Trisska
        Možná bys mi to mohla vysvětlit...
        • Amylee.Anderson
          možná existuje Google
          • Trisska
            Možná jsem byla příliš naivní, když jsem si myslela, že mi to vysvětlíš vlastními slovy...
            Jestli něco fakticky nesnáším, tak je to tohle neustálý odkazování na Google! Lidi si za chvíli snad ani nevyčistěj zuby aniž by použili Google! Aneb heslo dnešní doby: *Nepoužívej hlavu, použij Google!* *7*
            • To ne no, protoze jak Yuffie, tak Trisska sdileji stejnej provaz mezi nohama.
            • x_ander
              Yuffie: tady bohužel nedržíš za jeden provaz s ženou :)
            • Trisska
              Naprostej souhlas Yuffie. *4* Já jsem jí už několikrát naznačila, že když jsme tu jako holky v takový menšině, tak bysme měly raději držet při sobě... Zatím mi však vždy napsala úsečnej nebo nepřátelskej příspěvek, tak já nevim...
            • Kde se v Amylee bere taková zloba, myslela jsem, že my ženy bychom měly táhnout za jeden provaz. V tomto s Trisskou souhlasím. Není nic nepříjemnějšího, než hledat odpověď na zapeklitou otázku a na deseti diskuzních fórech ti na to chytráci odpoví stylem "najdi si to na google". *7*
            • Trisska
              No jak kdy...
            • Amylee.Anderson
              Srovnávat učitelku a blbečky na internetu je trochu mimo.
            • Trisska
              Amy - Až ti učitelka před tabulí položí nějakou otázku, taky ji odkážeš na Google? *15* Asi máme každá trochu jinou představu o samostatnosti...
            • Amylee.Anderson
              Jde o to, aby se lidi naučili býti samostatní. A vzhledem k tomu, že na gůglu se dá najít mnoho věcí, odkazuje se tam.
            • Trisska
              VereWolf - Přesně...
            • Jasně a pak vznikaj takový absurdity, že si žák, protože se na to vybodne, si z vlasní blbosti stáhne celý článek z necyklopedie jako referát. :-D
          • Google ten vir, co mi furt sleduje, co na internetu dělám a pak mi tam háže ještě nechutnější reklamy než to, co tam provozuju? :-D
        • Shaker
          mozna je to maybelline...
    • Ladislav_Loukota
      you're trolling it wrong
    • Ahoj, jsem Trisska a dam si jako avatara ruzovou panenku, abych zduraznila svoje holcickovstvi, ale zaroven tu budu psat hrozne inteligentni komentare, abych byla tajemna. TROLL
      • ..ten profil má víc faceliftů než Joan Rivers *15*
      • Trisska
        To má být vtip? Nevidím nic tajemnýho na tom, že píšu co si myslím... Smutný však je, že se v týhle diskuzi objevuje spousta lidí, kteří nejsou schopní přijmout názory druhýho člověka a uchylují se k urážkám a agresivitě. Mimochodem, kritizuješ můj obrázek a sám si se na žádnej nezmoh... *4*
        • Tvoje komentare jsou obtezujici, neco jako nikdy nekoncici, nepovedeny pokus o trolling. Jsi jako TV Nova.
          • Trisska
            Spíš jako TV Prima, protože píšu prima komentáře... Dýchej zhluboka - připadáš mi poněkud přidušenej nenávistí. *7*
            • vlastik.plaminek
              Prima už se tou "bullshitovostí" Nově blíží, takže jo, seš jako Prima.
    • ..zase ten týpek s holčičim nickem? *12*

      Mimochodem, mimo téma gendry nebo úchylnost - jestli je součástí inteligence taky skromnost a pokora (a já věřim že jo) - tak na tom nejseš vůbec dobře. *3*
      • TheGGG
        Ticho ta paní s plnovousem má pravdu
      • Trisska
        Keke - Od jistý doby jsem přestala na urážky a nepodložený pomluvy reagovat, takže příště se s podobně ohavnými příspěvky, který maj za cíl ublížit mi, nemusíš vůbec obtěžovat. Pa... *4*
        • Ok, tenhle příspěvek mě přesvědčil. Jsi něžná bytost. *9*

          Ne, počkej, vlastně nic co řekneš mě nepřesvědčí. *15* Ale jestli jseš čirou náhodou vážně holka a nějakym způsobem se o tom ujistim - tak slibuju, že se ti veřejně omluvim *4*
          • Trisska
            Keke - Značím si tvou přezdívku a beru tě za slovo! Napadlo mě, že bych se třeba někdy nechala pozvat za klukama do podcastu, pokud je něco takovýho možný... Stačilo by pár minut pokecat o nějaký hře, jen aby mě všichni viděli a já měla konečně pokoj... Tak doufám, že svý sliby plníš! *3*
            • Keke
              ..jsem na FB - Roztyl Strašnický - když si založíš anfas, můžeme se domluvit na odhalení tvojí identity *1*
            • Keke
              Plnim, když jen trochu můžu. *4* A tohle by problém bejt určitě neměl. *5*
        • Očividně jsi nepřestala reagovat, když pořád reaguješ
          • Trisska
            Jo, to máš vlastně pravdu... *15*
            +1
        • ohavny, ublizit, :D:D jezisi to uz prehravas
      • mimochodom ... vysoká inteligencia a sklony k násiliu sa nevylučuje. Apropo..ide len o zábavu...a nie realitu. To by som potom nemohol hrať ani Raymana, lebo on posledne zabíjal pirátov... a to sú predsa ľudia. To je vlastne vraždenie! Fakt to neprežívajte *2*
        • ...já násilí ve hrách žeru jo...jako každej normální člověk *2* - mně jde spíš o ten arogantní styl - zdůraznit vlastní inteligenci, fráze jako "kultura kriplů", spojení jako "spousta jedinců". Je to trolling, to jsem tušil - vyloženě provokativní příspěvek hozenej do placu - ale tenhle troller má podle mě zkreslenou představu o inteligenci - hraje si na blbce, jenže přitom vážně blbej je. *15*
          A mě prostě baví ta ironie *15* *15*
          • Trisska
            Keke - Přiznávám, že když jsem něčím pohoršená, tak volím ostřejší slova... Na druhou stranu ale nejsem jediná a vlastně mi to přijde celkem přirozený. Taky mě opravdu zaráží, jakým směrem se dnešní hry ubírají. Něco jinýho je, když ve hrách zabíjíš zlé nepřátele a snažíš se přežít. Něco jinýho je, když ti na stole leží naprosto bezbrannej člověk a ty se v něm pitváš a bavíš se poškozováním jeho těla, nástrojema jako kladivo či skleněnej střep. Jako fakt, tohle má bejt nějaká zábava??? Fakticky to nechápu... Jinak promiň ty řeči o mé inteligenci. Kdybych tu psala, jaká sem hloupá husa, tak by bylo jistě vše v pořádku a všichni by byli spokojení. Tak promiň, já zapomněla...
        • Trisska
          Aris - Myslím, že srovnávat Raymana a tuhle hru není na místě. Je mi jasný, že nejde o realitu, ale hopsání s kreslenou postavičkou a pitvání lidskejch vnitřností je přece něco úplně jinýho! Někdo tu dal video, kde se hráči smějí nad rozkuchaným hrudníkem člověka a tomu, jak jim tam nechtěně padají různý předměty... Mám velikej smysl pro humor, ale na tomhle sem teda fakt nic vtipnýho nenašla! Jednou na takovém stole můžeme ležet my nebo někdo z naší rodiny. A bude to vtipný? Budeme se tomu smát?
          • Shaker
            v tom pripade budu jen doufat v to, ze me nebude operovat takovej machr jako na tom videu a jestli jo, tak uz mi to stejne bude jedno :D

            stejne si kosmopako...
  • Erendiel
    K tématu http://www.youtube.com/watch?v=Y2F3ZWEEbF4 pobavilo *15*
    • korok
      Jó Michael a Gavin nikdy nezklamou...
      • Divotvurce
        Povedená dvojka *1* Surgeon Simulator a Slender jsou asi nejlepší (http://www.youtube.com/watch?v=Z1V7VShsKsQ)
    • Amylee.Anderson
      "Where's the f*cking heart!" *15* Působí to jako QWOP a operačním sále :D
      • vlastik.plaminek
        Zas tak těžké to není, povedlo se mi vysekat žebra, zbavit se plic a přetnout aortu (teda aspoň myslím, že to byla aorta), než mi pacoš po 4 minutách řezničiny exnul.
  • Nevím proč, ale když sem si přečetl: "...operovat mozek i kladivem..." a představil si sebe jak mlátím někoho do mozku, dostal sem chuť si to zahrát. :D
    • (pozor, nie pre slabe zaludky)
      Prefrontal Tuberculoma z 1930: http://youtu.be/tG5sJmu9vkg?t=2m58s

      A pokial sa nemylim, trepanacia sa robi stale v istych pripadoch pri operaciach hlavy. Vrtacka (i ked chirurgicka) sa pri operaciach hlavy pouziva urcite stale.
      • TO byla řezničina tyjo...
    • jackherrer
      http://www.youtube.com/watch?v=crzyboIraow
      • ..Monty Python - supr *4*
  • calwin
    ďalšia postalovka? :D no možno to je zvrátený projekt ale mne osobne príde prinajmenšom "zaujímavý?" :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit