Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja se snad vic nez bliti bojim, ze to finalni rozliseni nebude pro opravdu seriozni hrani vubec dostatecne... K cemu mi je treba virtualni kokpit WW2 letadla, kdyz nerozeznam jine letadlo v dalce?
  • nightborne
    Společnost, které jde o podíl na trhu a zisk. Kacířské. Měli bychom uvědomit církevní stařešiny.
  • Jack1947
    To by nebyl Steam kdyby si taky kus toho virtuálního koláče neukousnul... Money, money money!!! *7*
  • Vojta_Ilavsky
    Jsem skeptický, pokusy Valve fušovat do techniky nedopadly nijak extra, viz. Steam Controller, Steam Link a Steam Machine.
  • Je vidět, že článek jste nečetl, protože o tom píšou...
  • mas talent rikat veci, ktere jsou nanejvys zjevne *4*
  • Jestli se to vydaří, tak z těch mnoha VR co dělají ostatní půjdou stranou a bude si to o první pozici rozdávat právě HTC s Oculusem.
  • Hádam, že s okuliarmi to asi moc použiteľné nie je? Do kontaktných šošoviek sa mi moc nechce :/
  • SalemCZ
    "Zajímavé je, že pomocí přední kamery můžete do virtuální reality, kterou vidíte, promítnout reálný obraz. Až se budete natahovat pro pití, ovladač nebo prostě budete potřebovat vidět, co se děje v reálu, nemusíte systém sundávat z hlavy." tak jestli bude jenom promítat tak by to mohl být i konkurent pro hololens
  • Z toho co jsem naposledy četl, tak Oculus Rift měl údajně lepší displej, nicméně v porovnání se starší verzí HTC Vive. Sám jsem zvědav jak to dopadne :) *7*
  • Tohle je duvod proc zatim vaham s Oculusem. Myslim ze nakonec stejne bude rozhodovat pouzity displej a ne funknce jako kamerka pro nahled do reality ale i tak je to super napad.
  • Těším se na chvíli, kdy tento a jemu podoné systémy budou fungovat, tak jak autoři zamýšlí. Musím však skepticky fňuknout, že použitelnost takavou, aby byla drtivá většina spokojena, bude chtít několik iterací po releasu "hotového" produktu.
    Doufám, že bude dostupnost velmi dobrá, je to IMHO základ budoucího úspěchu a massivního rozšíření do co nejvíce oborů. Autorům systému přeji úspěch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit