Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Škoda, že je ta hra liduprázdná - jednak nejsou hráči, a i kdyby byly, tak limit 32 hráčů je na hru z první světové prostě málo. Ještě je škoda, že se hra omezuje jen na západní frontu, citelně postrádám možnost hrát za C. a K. armádu! Hlavně, že tam jsou Belgičani... *7* *1*
  • RedEagle
    Podla mna je v sučasnosti najlepšia vojnova multiplayer hra Heroes and Generals.
    • A tvůj ošetřující lékař na to říká co? *8*
      Ne vážně...chápu že každý máme svoje...ale proboha takovej grindfest nebyl svého času ani WarThunder (teď už je a proto ho nehraju *1* )...co tě na tom proboha baví?? Je tam sice spousta techniky, velký bitvy atd...ale hrát něco cca 300 hodin abych odemkl džíp fakt není pro mě *1*
      • Někomu stačí 30 minut, tobě těch 300 hodin. Zajít by sis měl za lékařem ty, jestli náhodou nemáš obě ruky levé. *15*
    • Tak tak, už se nemůžu dočkat až se mi otevře Sherman m4a3e8 *5*
    • Chtěl si snad říct Heroes and Pay2wins, ne?
      • Haha, už se to tu řešilo. Pokud si stěžuješ na "Pay2wins", tak to neumíš hrát.
  • VaZqeZ_EU
    Jedna z mála her, kdy se zdá bojiště liduprázdné, i když je plný stav...
  • MickeyMutant
    "Novou mapou je noční Champagne. Protože vládne mapě noc, přístup k taktice bude zcela odlišný, než na denních mapách. Počítejte s tím, že většina střetů se bude odehrávat v zákopech a na blízko, protože postup je krytý tmou."

    Ta třetí věta mi definitivně potvrdila, že v noci bude tma.
    • Přijde na to.Tma jako v pytli to rozhodně není. To u nás, když je tma jako v pytli, tak ji v těch pytlích hned vyvážíme. Někteří mocnáři za dobrou tmu dobře platí.
      • Red Dwarf - Meltdown!
    • Sr_Lobo
      Tak určitě to bude příjemná změna, protože doposud sme byli nuceni provádět nečekáné útoky pod rouškou denního světla přez minové pole. *5*
      • To nebudou čekat!
  • Pete.palis
    studio co pracuje na Verdun, má ode mě veliký respekt...hra prošla velkou proměnou..pamatuji video z počátků, kdy jeden player říkal, že si s nimi píše a že na té hře pracují v té době 3 lidé...kéž by měli vývojáři takový přístup k hrám jako u příkladného Verdunu..
  • Sr_Lobo
    Díky Honzo za tenhle článek! Už se nemůžu dočkat až ho s kamarády pořádně ozkouším *14*
    Hlavně kooperativní mód a plamenomet, který se do članku nedostal *3*
    • Coop není nic moc...je to tak trošku duckhunting simulator...ale v partě sranda

      každopádně jak flamenwerfer tak brokokotovnice potřebují značný nerf...brokovnice ti dá suprresion effect větší než soustředěná palba z kulometu i přes půl mapy a ten plamenomet...mno počkej a uvidíš až půjdeš proti tomu *1*
    • MickeyMutant
      Taky bych se rád připojil k poděkování Honzovi Konfrštovi nejen za tenhle článek, ale i spoustu ostatních. Občas se taky nemůžu dočkat, až si přečtu jeho další vybroušený text, to nemohu říci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit