Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím klíč !! klíč :D Nemám přes výkend co dělat :(( email zikmund11@gmail.com
  • Jack1947
    Je načase abych po týdnu se k tomuhle skvostu vrátil... *4*
  • Zdravím mam 4 kluče ak ma niekto záujem nech mi napíše Môj battle tag jajo008
    • Pod tímhle tagem tě nemužu najít :( :D
  • Trochu blbé možno ale nemáte niekto beta kľúč nazvyš? Skúšal som to u kamoša a vyzerá to super a rád by som to zahral s kamošmi.

    Môj battle tag: L3TH0#2486

    Dík vopred :D
  • Sheepa
    Po dlouhé době opět nějaká MOBA, která mě i baví. Na nic si nehraje, je jasná, rychlá a teamová... Na večerní relaxy po práci v kolektivu na TSku ideální záležitost. :) Osobně to tak praktikuji často.
  • JohnyTheZik
    Penalizace leaveru je naprosto vporadku, ale nebylo by vubec spatny, kdyby do hry konecne implementovali funkcni system reconnectu, kterej nebude tzv. prehravat zapas z replaye az do aktualni doby. Chapu, ze u SC nebo D3 takovejhle system neni vubec potreba, ale u MOBA her je nemoznost vratit se do hry hrozne kriticka a v momentalni podobe na blizz nevrha nejlepsi stin.
    • Spades
      Jenže ono to z technické stránku jinak nejde udělat.
      Pro server je daleko lepší přeposlat nabufferované zprávy, než přepočítávat co se během hry stalo a znova to posílat na klienta.
      Ono to není přehrávání z replaye, jenom to prostě musí napřed přečíst všechny zprávy co mezitím přišli, než to může pokra+covat.
      • JohnyTheZik
        Nevidim duvod, proc by mel server prepocitavat, co se behem hry stalo. Ta hra se nijak nelisi od libovolny jiny MOBA hry, potazmo libovolny jiny hry, do ktery se da zpatky pripojit.
        Jedinej jejich problem je to, ze Blizzard tu hru zacal vyvijet na jejich starcraft2 enginu, kterej to neumi, takze - doufejme, ze prozatimne - implementovali replay-based reconnect system, kterej ale proste nefunguje.
        A kdyz uz je o tom rec, tak ne, je to prehravani z replaye, hra se totiz uplne komplet prehrava 8x rychleji od zacatku. Ale to uz bych se jen opakoval, porad doufam, ze tuhle nefunkcni vec nahradej necim, za co by se nemuseli uplne stydet :).
  • Změny jsem víceméně přivítal, ale v End game screen mi chybí položka "damage taken". Tankování je taky důležité... *5*
  • Kdyby jste někdo chtěl, mám 4 beta klíče. ;) Očekávám, že se naučíte principy a pak se spojíme přes TS, pro lepší teamové hry. Případně hledám i hráče, co už něco umí a rádi by zahráli přes TS: ;)
    • Zdravím,kdyby měl někdo ještě nějaký klíč budu moc rád :) Raszka3@seznam.cz
      • máš ho mít
    • Cau, rad bych si konecne zahral bez urvanych capartu kteri hrat ani neumi ackoli maji dojem ze ano, bez arogantnich kolegu dorozumivajic se vyhradne azbukou, atd... Nahrano mam uz relativne dost a domluva pres TS je dle meho gusta. Pokud porad shanis spoluhrace, muj battletag je: osel1984
      • Škoda, nemůžu tě pod tímhle battletagem najít.
        • aaha, tak tady je mail: ddaarreekk@seznam.cz
    • ahoj, ak este mas kluc mozes mi ho poslat na sekac55@azet.sk rad si zahram , vdaka :)
      • Máš ho tam. ;)
    • Určitě bych bral jestli to je stále aktualní :D S moba nějaké zkušenosti mam a proti TS nic nemam =) Kdyžtak mail rex6120@seznam.cz, měl bys muj neskonaly vděk :D
      • Ok, máš ho tam ;) i s mým battlenet tagem
  • Nový patch je super :) Hlavně u hrdinů se toho dost změnilo takovy Uther, kterého hraju je dost překopany .. a tím je to jen dobře .. nová mapa je taky super ikdyž první hry jsou hrozné .. je to pochopitelné hned ale i tak spousta lidi neví co dělat :D ..
    • Předělání uthera a tyrande mě naštvalo snad nejvíc z celýho patche. Dneska jsem si pohrál s buildem na uthera a musím říct že když oželím ten plošnej stůn přes půl mapy (obrazně řečeno *3* ) tak je lepší než kdy dřív.U tyrande si lidi co ji hráli max ve free rotaci vybrečeli boost healu ale to přehození aury na 16. level je podle mě pěkná blbost. Tyrande nikdy healer nebyl a nikdy být ani nemusel. Kdo věděl jak ji hrát tak si stěžovat nemohl....
  • s tim ze by tam moc nekdo leavoval zkusensti nemam a ani to moc hraci nedelaji pac po levnuti nemuzete hrat dokud hra neskonci a ligu uz vubec (mate penalizaci a musite predtim 1-3x hrat quick match), Hlavne kdyz nekdo leavne nahradi ho bot a i pak se da hra v pohode vyhrat, ale co JE problem jsou hraci co nehraji ci cilene umiraji.... to by meli resit, nejake nahlasovani ci kick hracu z teamu
    • Spades
      Jo bylo by dobré mít možnost kicknout někoho a nahradit ho botem, ale aby toho pak lidi nezneužívali...
      Možná jen když je AFK?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit