Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • X3 albion prelude...ale tam je to spis o managementu nez o litani :-D
  • Jezis maaaria, vie si niekto este v dneskej dobe aj uzivat hry alebo len pitchovat? There is no sound in space, vo vesmire nemoze byt ohen.. sa nepototo.
  • doufám, že mě to na mobilu bude běhat stejně jako první díl.. jen to je trošku méně přehledné :( ;)
  • Omalovanka
  • MidnighT91
    Existuje nějaký skutečný záznam exploze ve volném prostoru? Pamatuju že jsem kdysi viděl pouze video jak kosmonaut na ISS zapálil sirku. Oheň se rozpínal do všech směrů a vytvořil jakoby bublinu která se rozplynula. Jenže tam je kyslík, chci to vidět ve volném prostoru.

    Edit: Jedno dobré jsem našel https://www.youtube.com/watch?v=Q58-la_yAB4 krátké ale pro představu stačí.
    Jinak bych chtěl dodat že ve všech těhle hrách jsou super exploze plné ohně, jisker a hořících koulí, ale mě to neskutečně sere. To je takovej problém, aby si aspoň jeden člověk z těch stovek tvůrců vesmírnejch her nastudoval jak se vlastně oheň ve vesmíru chová???
    • Kallessin183
      Opravdu by jsi rád hrál hru bez zvuků? Je dobré upozornit že to není simulátor...
      • Lukyz
        Třeba ve Firefly to byl hodně zajímavý prvek.Zzážeh motorů, průlet lodě atd. v absolutním tichu, ale v hře by jsi trávil 90% času bez zvuku a to by zase tak skvělý nebylo *1*
    • bez explozí by jim to neschvalilo marketingove oddeleni protože bi si to konzoliste nekoupili
    • Udelat zniceni takovy rakety ve vesmiru bez ohne a koure by asi nebylo tak jednoduchy protoze normalne ohen a kour v okamziku exploze vsechno zakryje a ty v tu chvili nechat tu lod proste zmizet (maximalne to vymenis za nejaky ty trosky aby se nereklo).
      To by bez ohne a koure by to vypadalo proste divne a tak se to zatim dela takhle.
  • C.r.a.b
    Elite: Dangerous :-)

    GoF nebyl spatny, ale byla to spis vykradacka, ktera byla po prvotnim WoW efektu hodne nudna. Elite ti umozni hrat stylem jakym ty chces a to jak Solo, tak MMO.

    Jsem velky fanda vesmirnych simulatoru, ale tohle na mne pusobi spis jako velka arkada.
  • Lukyz
    Tohle vypadá hodně slušně, obzvlášť ten pohled z kokpitu *14*
    Elite jsem nehrál, ale všechny vesmírný arkády za poslední dobu mi přišly strašně nemastný neslaný, že už si nevzpomenu ani na jejich názvy...

    Nemáte někdo tip na slušnou hru v rámci žánru? THX
    • Freelancer
    • Vojta_Ilavsky
      Dreadnought od studia Yager(Spec Ops).
      http://www.youtube.com/watch?v=XczNemDv7Cc
    • Evochron Mercenary
    • XRebirth

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit