Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cituji: ,,Strange Loop Games rozhodně nevěnovali marketingu adekvátní pozornost, a proto jejich prvotinu znají pouze ti, kteří neminuli naši březnovou novinku a následně si vyzkoušeli demo hry na Steamu." dává to někomu smysl? opravdu si autor recenze myslí, že jediný zdroj informací o hře je server games.cz a služba stream? hru jsem zatím nedohrál, takže se k ní nechci vyjadřovat, ale byl bych rád, kdyby se místní pisálci občas zamysleli nad nesmysly, co zde píší (literární a slohové vzdělání by neuškodilo).
  • Parádní hra. Jedinej mínus bych viděl v ovládání. Sem tam s ním bojuju a návody, co se objeví, když se naučíte novou věc, zmizí a zatím se mi je nepodařilo znova najít.
  • nejprve celkem dobrý, ale pak se mi to tak nějak okoukalo. až jsem se dostal do bodu, kdy jsem neviděl žádný smysl v řešení další logické hádanky, abych se dostal dál. a přestože mám ten jemně futuristický art deco vizuál rád, tady mi něco nepojmenovatelného vadilo.
    z těchto indie plošinovek mne naposledy opravdu nadchlo Limbo. jinak nyní aktuální Rochard se taky nezdá nejhorší, i když na větvi tak zcela nejsem
    • GlaDOS
      souhlasím. grafika je ze začátku docela pěkná ale pak si uvědomíš, že je spíš hodně splácaná dohromady a chybí jí nějaký jednotný styl.
  • Vessel je pre mna najlepsia Logicka hra v celom mojom zivote, este nikdy som nehral a nezaujimal sa o Logicku hru a nepisal si poznamky o nej a podobne, ozaj vynikajuca specialna hra, a to nemam rad logicke hry, pokial mate naviac peniaze a nebavi vas uz Díablo3 a chcete nieco z ineho sudka, vrelo odporucam, urcite vas to zabavy.
    • Zkoušel si Fish fillets?
  • jdete nekam s takovima hovadinama mi tej hrajeme diablo 3 a kdo nehrajre diablo 3 je socka *11*
    • Tohle už se snad nedá nazvat ani trolling...
  • Core
    Kdyby celá hra byla v grafickém hávu á la první obrázek, tak by se mi to líbilo. Jinak tohle je přesně ten styl 3D vizuálu, co nemám rád (ačkoliv jde o plošinovku).
  • R.a.z.i.e.l
    Ach jo, pro plošinovky mám slabost *4* , musím to co nejdříve zkusit. Vypadá to celkem pěkně, jsem zvědav, jestli to překoná mé oblíbené Trine a Rochard.
    • Vessel sem ani nedohral. Nejak me zacal nudit. Ale takovej Rochard??? Boze chci dalsi dily!!!
      • claymen
        rochard skončil moc brzo, to je pravda
    • GlaDOS
      U mě to nepřekonalo. Vessel vypadá dobře ale nějak tomu chybí styl a ucelenost.
  • septicflesh
    Díky redakci za tip, k dokonalosti si opravte titulek Zkrocení vzpurných blublin.
  • michaliuz18
    neslo mi to ukladat tak som bol daleko .. som sa na to vyprtkal ... inak fajn hra no nie moc, rochard je lepsi :D
    • Run game always in ADMIN mode !!!
  • BoB.2
    Recenze trochu pozdě ale super hra, až na ten konec čekal jsem víc *5*
    • Hra je velmi dobra, doporučuji.
    • remm
      suhlasim a vrelo odporucam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit