Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nebola nahodou v hre aj moznost na konci nechat sa zabit?? ako potom vysvetlia to? (tu moznost som neskusal, takze on to nakoniec prezije??)
    • smejki
      Já zkoušel všechny 4 konce. loadni si to a uvidíš. nikde po stisku tlačítka to řešeno není. jen se ozve zvuk bortící se "přehrady" a poté už započne filozofický monolog o následcích jeho rozhodnutí. nicméně není důvod, aby to přežil.
  • smejki
    Neuráží mě to, ani nemyslím, že by to mělo být s kvalitou na štíru, ale považuji příběh DX:HR za uzavřený, takže si to asi nepořídím.
    • USER47
      Odehrává se to v tý době, kdy v šanghajským přístavu vlezeš do toho podivnýho přepravníku. V původní hře se objeví "3 days later" a působí to tak, že jsi to prospal, DLC asi nacpe nějakou menší misi mezi to.
    • Hairy_Ass
      A nebude se to odehrávat třeba během té původní hry? Jen hádám.
      • smejki
        to je možné, ale to si to zahraju až za čas, až se do toho budu chtít vnořit znova. Zas tak nelineární to není, abych musel jet vícekrát za sebou
        • teraz to hram na najlahsej aby som vedel vo cem to je, a potom este raz bez jedinej kvapky krvy.
  • uz vidim ty dopisy deticek o Vanocich v roce 2030 : prines mi drahy Santo/Jezisku jednu titanovou nohu a bryle s N-vision :)
    • Dle mího je ta N-vize k ničemu když máš dole mapu akorát si zbytečně vyplácáš baterky.
  • montatatana
    Jak muze pouzit jen svoje lidske schopnosti? Vzdyt bez augmentaci nema ani ruce, to bude vsechny drtit zubama :)
    • http://www.youtube.com/watch?v=2eMkth8FWno
    • lost in translation. Augmentace mu "disablují" ale to jsou ty funkce navíc, ne základní funkce protézy.
    • Hairy_Ass
      Taky si říkám, že jestli mu vypnou všechny augmentace, tak ho vlastně zabijou. *3*
      • pravdepodobne jen deaktivujou "bojové" algoritmy v tech windows nebo na cem ty augmentace běží :-D
  • prestigo88
    Můj Adam Jensen nemůže být chycen potom jak sem ho "vytunil" by je všechny spráskal jednou rukou. *1*
  • To zní jako by to DLC mělo být na déle jak hodinu ;-) To je pozitivní.
  • Jaaaaj, neviem sa dockat, mozno by mohli do buducnosti aj vymyslat nove agumentacie, resp zvolit si na zaciatok niaky smer ktorym to xcete hrat (soldier, talker, steath a pod) a podla toho mat sadu 2 - 3 SPECIALNYCH AGUMENTACII, ale to by som mozno xcel vela :-D .
    • To by byla paráda, ale asi by to bylo na dnešní děcka moc složitý *1*
  • joj, to se těším. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit