Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chybí tam záchody, proto je to špatná hra.
    • Ale houby záchody, maj tam vodorovný kamenný stropy, proto je to špatná hra! A stromy vůbec nevypadaj jako stromy! *4*
    • Veskoslav
      Záchody ve hře jsou;)
    • deridon
      si teď nejsem jistý, ale myslim, že jsem tam hajzly viděl.. a beztak tam chčijou venku.. proč se s tím párat v takovém období! :D
  • calwin
    tá čeština mi sedela ku geraltovi ako riť na šerbel narozdiel od tej angličtiny...
    • Asharak
      čeština se mi ze začátku vůbec nelíbila, hlavně ten prolog byl k po.... *1* ale jak to hraji teď tak bych ho nevyměnil *4* *4*
    • Mě se strašně ve dvojce líbí polský dabing, to je dokonalost!
    • Přesně naopak, ten co namluvil Geralta do toho nedával vůbec žádné emoce. Pořád stejnej ton hlasu. Angličtina a hlavně Polština zní mnohem líp, ale každej to má očividně jinak.
      • Kr.Pa
        pokud vím, zaklínači neměli žádné emoce, takže ten ton k tomu seděl
        • Cahir
          Jejich emoce byli naprosto v pořádku.
          • No pokud vím, tak skutečně měli být něco jako roboti, akorát Geralt nepodstoupil nějakou finální mutaci, takže měl bohatší emoční rejstřík. A protože nejsem grammar nazi, tak nebudu opravovat tu příšernou hrubku. *1*
            • calwin
              každopádne spomína sa že mutácia prebehla (možno to malo dopad na hlas)... dá sa na to určite diskutovať ale mne príde česká verzia "necitlivého" geralta úplne normálna a nebolo to určite v tom že by som anglicky nerozumel...
            • Arkilijo to nevím, odkud čerpáš, já jsem našel právě to, že jakýsi závěrečný stupeň zkoušky Trav nepodstoupil, a proto má větší schopnost cítit emoce, než ostatní. Nakolik je to kánon, to netuším, nechce se mi kvůli tomu číst všechny knížky znova. *4*
            • Dworkin to sa mýliš zaklínači mali normálne cítenie viac menej ako človek viac Vesemir ktorý bol ako i geralt plne zmutovaný.
              To len čarodejníci a vedátori o nich tvrdili že boli zámerne vytvorení k vraždeniu a boju a preto sú to len stroje k tomuto účelu pomocou mutácií naprogramovaní.

              Ale tak to rozhodne nebolo i keď je pravda že keď mal Geralt depku rád to o sebe tvrdil *3*

              a čo sa týka tej češtiny tak bola podľa mňa lepšia než angličtina ale horšia než poľština.
              Proste v tom jazyku to znelo vážne živo a pestro.
        • To teda nevim kde jsi četl že by Geralt neměl mít emoce.
    • Geralt měl v češtině výbornej hlas, přesně mi na něj padl :) Škoda že dvojka nemá dabing
      • Mně přišlo, jako by si celou dobu seděl na koulích. Takovej přiškrcenej. *4*
    • Cahir
      Tak to já to mám přesně obráceně. Přijde mi, že anglickej dabing je nejpovedenější a to hlavně v případě hlavního hrdiny. S českým dabingem Geralt mluvil jak robot.
      • ono to bude asi o preferenciach osobnych. asi urcite ze ano:D ja ked som si kupil jednotku a nativne sa pustilc esky dabing som myslel ze sa dogrcam. A ked som zistil ze sa neda nastavit iny jazyk ako cestina tak som to zmazal a kupil som si anglicku verziu hry.

        Cesky dabing je imo priserny, anglicky je super. Ale tak ked niekto nema rad anglictinu alebo ju nevie, tak sa mu tazko bude pacit anglick dabing
  • Uvědomil jsem si jak moc v zaklínači chybí kůň:D
    • Klepna *1*
      • tu jsem měl na mysli
    • Byla by to dobrá featurka,ALE W2 nemá takový rozsáhlý lokace, takže by to bylo zbytěčné a ještě k tomu drahé
  • Jakpak by ne ze Zaklínače 2. Všechny záběry tam jsou ze Zaklínače 2. Na začátku jak vyjde z té chatrče, tak to je v té rybářské osadě před Flotsamem a i ta jeskyně je z té samé lokace.
    • Overwatch
      Viz. ten disclaimer před videem....
    • jo, ale na toto video proste ve hre nenarazis! *1*
      • Stejně jako na koně.
  • Ten utrejch bude kočka a možná... vlaštovka
    • Ak to je video o zaklinacovi a nie z Witcher 2, tak to kocka asi nebola - mutanti videli potme. Ten elixir je tam len na to, aby bola atmosfera dungov spravne hutna ked ho nemas *3*
      • Noo, než zrubal bratry Micheletovy, tak si nějakej elixír vzal a po něm právě viděl ve tmě. Ale co to bylo pokud si dobře vzpomínám ve knížce nepsali.
  • Naopak mi prijde, ze Cd Projekt dela tu reklamni kampan chyste - ucinne, ale presto docela levne. Krom toho noveho intra a outra vlastne nic moc megalomanskeho neudelali (to intro ale bylo docela dost to se musi uznat). Je to podobny priklad jako u Skyrimu, kde Bethesda vydala par chytre udelanych traileru slozenych ciste ze zaberu primo ze hry a bylo to.
  • misho8723
    Skôr Namco pumpuje do marketingu pekné prachy - samotní CD Projekt Red by asi nemali takú marketingovú kampaň
    • CD projekt už není pod Namco ale pod WB
      • misho8723
        WB je distribútorom hry len v NA (Servná Amerika), inde vo svete Namco, ktoré dalo na mark. kampaň okolo 500 000 libier (týka sa to Xbox360 verzie hry) : Namco conjures up £500k The Witcher 2 campaign - http://www.mcvuk.com/news/read/namco-conjures-up-500k-the-witcher-2-campaign/093897
        • sranda, na CoD a podobne traposiny sa davaju desiatky milionov dolar a na krasneho witchera takmer nic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit